[GIII] Pomoc

Magowie Wody maja rożne kostury, w klasztorze tez można fajne kupić.
Odpowiedz
No zgadzam się ,ale ale skoro mam ten kostur to czemu by nie użyć go do walki , chociażby po to aby utrzymać przeciwnika na dystans, a ja czytałem gdzieś że są kostury które i zadają spore obrażenia w walce i zapewniają stosowną ochrone itp., ale mimo ,że wiem że takie kostury są to CIĄGLE nie wiem gdzie ich szukać????? może w tych 48 skrzyniach???? HELP
Odpowiedz
Spis tego co w skrzynkach znajdziesz w odpowiednim temacie Co do kosturów kolejni magowie je sprzedają
Odpowiedz
Mam takie pytanie: Gdzie można kupić miecz ,,inkwizytor" -gram już dość długo i jeszcze go nie spotkałem... Poproszę o szybką odpowiedź z góry dzięki.
Odpowiedz
Jest w skrzyni nie pamietam której z koleji...
Odpowiedz
Cresus, kostur możesz znaleźć u druida Torna. Jak masz misje z Gembackiem czy z Gunockiem nie pamiętam, że maż zabić druida, to w nim będą chyba dwa kostury.
Odpowiedz
kostur możesz znależć w świątyni w geldern (leży na stole w ppokoju gdzie są dwaj szamani)
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz

Użytkownik złodziej dnia Feb 6 2007, 03:02 PM napisał

kostur możesz znależć w świątyni w geldern (leży na stole w ppokoju gdzie są dwaj szamani)

[post="53916"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





kostur maga wody ma koczownik Hurit
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
Powracajac do pytania "Jak w G3 mozna zarobic troche kasy?"Trzeba pobic jakiegos mysliwego na uboczu np.kolo Cape Dun,Lukjan i Pavel kolo Silden.Jeden łuk gonca lesnego jest wart ponad 5 tys. to sie opłaca,bo jak odejdziemy spory kawałek od niego to znowu bedzie go mial.30 łukow i jest zbroja paladyna.A co najwazniejsze nie rzuca sie do nas pozniej jak go pobijemy i mozemy na luzie handlowac i sie uczyc.
Odpowiedz

Użytkownik Morra dnia Feb 21 2007, 07:14 PM napisał

Powracajac do pytania "Jak w G3 mozna zarobic troche kasy?"Trzeba  pobic jakiegos mysliwego na uboczu np.kolo Cape Dun,Lukjan i Pavel kolo Silden.Jeden łuk gonca lesnego jest wart ponad 5 tys. to sie opłaca,bo jak odejdziemy spory kawałek od niego to znowu bedzie go mial.30 łukow i jest zbroja paladyna.A co najwazniejsze nie rzuca sie do nas pozniej jak go pobijemy i mozemy na luzie handlowac i sie uczyc.

[post="55197"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



a czy nie lepiej zabić obóz gońców leśnych (dodam że reszta wcale nie reaguje nawet gdy ich mordujemy) ...wtedy będzie dużooooooo kasy
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
← Gothic

Pomoc - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...