Kreskówki

Strasznie lubie te 'stare' polskie bajki. Takie jak Bolek i Lolek albo Przygoty kota Filemona. Wychowałam się na tym. Ewentualnie jeszcze coś z japońskiego anime, np. Sailor Moon.
Odpowiedz
Ja już nieoglądam z powodu braku czasu (zresztą jak większość tutaj chyba) a co oglądałem...??
-DB (ogólnie nie lubie animy ale to tak)
-X-men
-spiderman
-Dexter (wielkie złe burito... hyh)
-J. Bravo
-soutpark
Tam jeszcze tego troche było ale te mi się najbardziej kojarzą..
Odpowiedz
Ja oglądam wszystko jak leci na Jetix i Cartoon Network. Chociaż niektóre rzeczy są naprawdę straszne... takie jak nowe Żółwie Ninja (tandeta w porównaniu z oryginałem - w nim to było trochę ekhem DUŻO humoru i żółwie wcinały pizzę a teraz to tylko głupia nawalanka), nowe Power Rangers (Dino Storm itp. itd. mają się w stosunku do oryginału jak lalki Barbie do klocków Lego ) i inne Dziwne Przypadki w Blake Holsey i takie tam.
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
1. South Park (leci chyba w czwartki na MTV; 22:00? -> ktoś pytał)
2. Simpsonowie
3. Ed, Edd i Eddy - najlepszy Ed :-) BTW, rispekt dla Boberka :-)


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz

Użytkownik Marie la Voce dnia Apr 8 2006, 11:57 AM napisał

Strasznie lubie te 'stare' polskie bajki. Takie jak Bolek i Lolek albo Przygoty kota Filemona. Wychowałam się na tym. Ewentualnie jeszcze coś z japońskiego anime, np. Sailor Moon.

[post="42211"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



O tak... to było coś... do w/w dodam jeszcze Koziołka Matołka, Krecika, Pomysłowego Dobromira i Muminki . Przyznam jednak, że Bolka i Lolka wolałem w wersji tej najstarszej, kiedy jeszcze nic nie mówili.

Z tych nowszych to przede wszystkim Beavis & Butthead... uwielbiam ich ... i Simpsonowie. Southpark trochę mniej mi podchodzi, ale jak leci w telewizji to też z chęcią obejrzę .



Użytkownik Raphagorn dnia Jun 14 2006, 08:18 PM napisał

(...) nowe Żółwie Ninja (tandeta w porównaniu z oryginałem - w nim to było trochę ekhem DUŻO humoru i żółwie wcinały pizzę a teraz to tylko głupia nawalanka) (...)

[post="44918"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Błeeee, żółwie już nie jedzą pizzy, nie lubie ich... jesus christ...
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
J oglądam edd edd i eddy i laboratorium dextera. PS Czasami oglądam dobranocki z dziećmi brata...
Odpowiedz

Użytkownik Kaliousehio dnia Apr 4 2007, 06:43 PM napisał

J oglądam edd edd i eddy

[post="57309"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Jak byś oglądał, to byś wiedział, że to inaczej się pisze Ten 'twój' tytuł wygląda tak, jakby było dwóch Chudych
Jestem maniakiem tej kreskówki


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Ed, Edd i Eddy Ale i tak głupia kreskówka. Teraz żadnych już raczej nie oglądam (chyba, że trafi się miś PushUpek na 4Fun TV).
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Jaka głupia, jaka głupia?!!! Ja ci dam...

Już sobie ustawiłem 6 budzików i wytapetowałem pokój plakatami:

SOBOTA
7 KWIETNIA 2007
CARTOON NETWORK
GODZ. 8:00
EDOWA SZEŚDZIESIĄTKA
5. SERIA EDA, EDDA I EDDY'EGO!


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Strasznie nie lubię tych Edów. Jak dla mnie to są beznadziejni.

Ja z kreskówek oglądam tylko Pod Gradobiciem Pytań, Misia PushUpka i Generała Italię. Co do Generała - od kwietnia podobna miała być nowa seria(widziałem trailer na 4FUN).
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
Nadchodzi nowa seria, ale nie wiem, kiedy i jak tam z nią będzie. Te trzy kreskówki sobie czasem oglądam, bo są tak durne, że aż śmieszne. Generał Italia jest genialny, zwłaszcza "Hitler Geburtstag Party" i z krtanią generała.
Pod Gradobiciem pytań średnio mi się jednak podoba. Za głupie
Jest jeszcze Piesek Leszek, ale tylko pojedyncze są dobre, np. z jabłkiem kilku odcinkowa seria
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
A ja ostatnio śledzę Włatców Móch Taki polski South Park Dobry pomysł i fajny Czesiu


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Z Władców much obejżałem dwa odcinki na maxiorze, o Andżelice.
"Czesiu, ale czemu nie chcesz rozmawiać z Andżeliką? - Bo ona nie ma ..."

Całkiem niezłe, ale kreskówka raczej nie dla dzieci.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
@Dany

wlatcymoch.ovh.org
wlatcymoch.com

Polecam odcinek 10 i 14. Są naprawde śmieszne


Wracając do tematu. Na ogół nie oglądam kreskówek bo nie mam czasu na to. Ale jak już sie znajdzie to Królik Bugs, Daffy, Elmer, Porky itp

Odpowiedz
Czesio rządzi! Jak mogłem o nim zapomnieć!

Fajny jest odcinek pt. "Pranie Mózgów".
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
Oglądam zawsze South Park. To obowiązkowo. Czasami się zdąży jakiegoś Jonnego Bravo obejrzeć. Kiedyś to oglądałem zawsze Krowę i Kurczaka oraz Jam Łasice. Ale niestety tego już nie ma. Oglądam jeszcze Naruto. I byłbym zapomniał taki program gdzie a arenie walczą plastelinowe ludziki przedstawiające sławnych ludzi. ( nie pamiętam nazwy)
Odpowiedz

Cytat

I byłbym zapomniał taki program gdzie a arenie walczą plastelinowe ludziki przedstawiające sławnych ludzi. ( nie pamiętam nazwy)

O ile dobrze pamiętam, to to się nazywa Celebrities.
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
A dokładnie Celebrity Deathmatch.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Ja mam dopiero 11 lat i mam prawo ogladać kreskówki, nie? Najbardziej lubię oglądać Kim Kolwiek, Nowe Szaty Króla, byle do przerwy, Johny Bravo. a najmniej lubię pokemony i Naruto.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
← Karczma

Kreskówki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...