[GIII] Faring

Czy to normalne, że całe Faring się na mnie rzuciło?

Z tego co wiem to tam od Alig'a Kamień Przodków trzeba było zabrać, ale po tej "rzeźni" albo nie moge jego ciała znalść albo go nie ma wogóle... Więc w jaki sposób mam teraz znaleść ten kamień dla tego kolesia przy granicy z Nordmarem?
Odpowiedz

Użytkownik sprq dnia Feb 4 2007, 09:48 AM napisał

Czy to normalne, że całe Faring się na mnie żuciło?

Z tego co wiem to tam od Alig'a Kamień Przodków trzeba było zabrać, ale po tej "rzeźni" albo nie moge jego ciała znalść albo go nie ma wogóle... Więc w jaki sposób mam teraz znaleść ten kamień dla tego kolesia przy granicy z Nordmarem?   

[post="53803"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





żaden problem ... wystarczy że w jakiejś skrzyni znajdziesz zwój z zaklęciem otwieranie zamków ...podchodzisz do kufra Alego żucasz czarem i po sprawie
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
Jeżeli wyzwoliłeś od orków kilka miast wcześniej, to to jest normalne niestety. Żadnych questów tam nie zrobisz, jedynie doświadczenie na wyrżnięcie wszystkich. I tak będzie już w każdym mieście orków.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
co do tych zaklęć z otwieraniem zamków to mam ze 3/4 zwoje, ale gdzie jest ta skrzynia? Jak ktoś może chociaż mniejwięcej powiedzieć
Odpowiedz
Na pięterku w jedynej karczmie w mieście
Kufer nazywa się Kufer Aliego - klucz ma Ali
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
i znowu coś nie tak po tym jak wyzwoliłem Faring przybyli Buntownicy. Gdy wchodze do głównej części zamku, "Wyzwoleni Niewolnicy" i "Buntownicy" mimo że to moi sprzymierzeńcy (ich nazwy są napisane zielonym kolorem) atakują mnie tylko jak tam wejde
Odpowiedz
też tak miałem
Kolejny BUG?
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Gdzie jest ta karczma o której mówiłeś? W głównej części czy ta odrazu do jak się wchodzi do zamku? Bo jestem ślepy i niemoge znaleść (dopiero dzisiaj miałem czas żeby pograć dlatego mi to idzie jak krew z nosa)
Odpowiedz

Użytkownik sprq dnia Feb 5 2007, 03:12 PM napisał

Gdzie jest ta karczma o której mówiłeś? W głównej części czy ta odrazu do jak się wchodzi do zamku? Bo jestem ślepy i niemoge znaleść (dopiero dzisiaj miałem czas żeby pograć dlatego mi to idzie jak krew z nosa) 

[post="53861"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


dobra ja ci powiem:
wchodząc do Faring idziesz prosto aż dojdziesz do ścieżki która wiedzie do zamku (jest to pod koniec podgrodzia).Powinieneś zobaczyć taki dom ze schodami, wejdź do niego. Będzie tam dużo łóżek (to jest taka sypialnia) idziesz przez ten pokój i na jego końcu znajdziesz "kufer Alego" to w nim będzie ten kamień przodków.
pozdrawiam
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
← Gothic

Faring - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...