[GIII] Białe paski na ekranie

mam problem mam jakieś paski białe pokazujące się co jakiś czas na ekranie wiem w opciach trzeba to zrobić ale jak
Odpowiedz
Skoro wiesz, to zrób sobie to w tych "opciach"...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
No zabawny jesteś przyznaję ale jak dla mnie żałosny
Odpowiedz
Pasoro wrzuć na luz. Chociażby ze względu na staż Medivha na tym forum. Piszesz byle jak to masz byle jakie odpowiedzi. I zacznij pisać po polsku. Jak ci się śpieszy to nie wchodź na forum, a nie oszczędzaj czas na znakach przestankowych. Nie wspominając już o takim magicznym guziku 'sprawdź pisownię'. Kolejne posty z błędami w stylu kąp zamiast komp itp. będę wywalał z czystym sumieniem.
Odpowiedz
Cześć , ja mam podobny problem - 2 dni temu kupilem nowego kompa ... AMD 64 SanDiego 3700+ kręcony na 5000+ na płycie głównej DFI Lan Party UT , 2x512 ramu w dualu Geil 400 2-2-2-5 i Radeona X1950 Pro. Wszystkie giery na tym sprzęcie smigają extra na maxach ... GIII tez z tym , że textury sie kaszania. Niewiem jak dokladnie to opisac, na ekranie widac jakies kolorawe pasy , trójkąty. Dobre textury widac tylko fragmętami,70% to jakies dziwnie pomazane plamy.W innych grach niema tego problemu , niewiem o co chodzi
Odpowiedz
chcialbym powiedzieć że jak ktoś ma migający bialy ekran i nie może włączyć "głębia pola" bo mu się gra przecina lub zawiesza to sobie może zapalić pochodnię- paski znikają (sam to odkryłem )
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
Kumpel miał ten sam problem. Wystarczy ściągnąć najnowsze sterowniki do karty graficznej to znikną białe paski. A gra będzie chodzić lepiej. Powinno pomóc.
Odpowiedz
← Gothic

Białe paski na ekranie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...