Admin&Mod Log

Usunięcie posta kraju92 w temacie Ile? w G2. Powód - gość udzielił takiej samej odpowiedzi jak ktoś wcześniej... Przy okazji poleciał też post Woja

Usunięcie posta krzych61 w temacie Skrzynki w G3. Powód - w poście zawarty był tylko quote... Przy okazji poleciał też post Ashgana


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kacja tematu 'co czytacie w sieci' - temat założony przez nowego użytkownika na forum zajeżdzajacy rekalmowaniem swojego serwisu. Poza tym jest kilka tematów podobnych.
Odpowiedz
Kasacja posta drago174 w temacie Questy, z którymi macie problemy w G3. Powód - taki sam post zamieścił już w innym temacie.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Połączenie nowo powstałego tematu Yale'mallisa "Gra przez sieć", z tematem "Gra przez sieć :-), Więcej adrenaliny!" Senseia_BJ, w dziale BG II.

Yale'mallis - następnym razem używaj opcji "szukaj".
Odpowiedz
Kasacja trzech z czterech tematów nic nie ma ... w G2. Powód - Cztery identyczne tematy (rozumiem, żeby zdarzyły się dwa, ale cztery...).


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Temat: 'nic nie ma' wyleciał. Powód: orty, orty, orty

[Dodano po chwili]

Temat tajemnicze lokacje w dziale DS wyleciał bo był zdublowany.
Odpowiedz
Xardas 2006 otrzymuje 10% warna za ciągłe błędy ortograficzne i nie zważanie na uwagi moderatora. Ten błąd w temacie przebrał miarkę. Jeżeli zwykłe upomnienia nie wystarczają, to trzeba stosować inne środki.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Usunięcie odpowiedzi użytkowników Moicham (2 posty) oraz Zola (1 post) w temacie "Anomen", w dziale BG II.

Powód ? Posty kompletnie nie na temat.
Odpowiedz
NNSO zamknięte, powstaje nowe O.o
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Usunięcie tematu Zatruwanie broni w G3. Powód - taki sam temat już istnieje.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Avatar użykownika manutd został skasowany. Powód: brak zgodności z regulaminem.

[Dodano po chwili]

Kasacja dubla siemina w dziale Gothica.

Kasacja posta guesta, Vena, Shade'a, mojego i dragonhuntera w temacie zakończenie Gothica. Powód: OT a, guest ma problemy emocjonalne...
Odpowiedz
Przeniesienie trzech postów z tematu Towarzysz do tematu Gothic III w G3. Powód - posty nie na temat.

Kasacja posta emkakafetheelderscrools w temacie Pierścienie alchemików w G3. Powód - oto jego treść: Nie wiem!! Ja też potrzebuję pomocy.

Zamknięcie tematu Jak Ma Na Imię Bezimienny ? w G3. Powód - nie było sensu kontynuowania tematu - Jakób wszystko wyjaśnił.

Kasacja tematu BLAD Z GIII w G3. Powód - temat był już wcześniej oznaczony do usunięcia.

Kasacja posta gościa w temacie Grota wcielonych w Morku. Powód - post zawierał tylko cytat...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zwykle nie melduję tych mniejszych operacji (nie patrzcie tak, nie chce mi się po prostu ). Ale teraz to już raczej wypada. Połączyłem tematy z powitaniami, przez co musiałem wykasować 2 posty Ola i jeden Deunan. Niepotrzebne zamieszanie Olo wprowadziłeś .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Właśnie, do roboty.

Kasacja dubla posta Yale'mallisa w dziale postaci do NNSO. Nie wiedzieć czemu przepisał post ATis...
Odpowiedz
Się robi się.

Temat Postać w Morku z wiadomych względów się wziął i się ulotnił


EDIT

Temat JAK ZABIć KLAUTH 'a w NWN usunięty. Powód - istnieje już podobny temat.

Kasacja zdublowanego posta Hawka w temacie Ariebeth w NWN.

[Dodano po chwili]

Użytkownik Donovan otrzymuje 10% warna za ortografy i brak interpunkcji oraz niestosowanie się do upomnień moderatora. Ja nie wiem ludzie... Czy to tak trudno nacisnąć jeden przycisk? Albo ściągnąć sobie najnowszego firefoxa?...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Jeszcze to, cokolwiek to miało być.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Temat: "Zamuła" usera Pasoro wyleciał Powód: za bardzo nie potrafię zrozumieć o co w nim chodzi. Miały być chyba jakieś dywagacje nt. imienia Bezimiennego ale wyszedł bełkot.

Temat: "Kończy sie 3" usera Pasoro wyleciał Powód: taki temat już jest. bełkot, pisownia...

Edycja tematu usera Pasoro "Problem mam ah mam" na jakąś odpowiedniejszą nazwę...

Użytkownik Pasoro dostał ode mnie walentynkę na PM.

Użytkownik Ornikiel dostaje 10% za feministki. Ciesz się, że Angela tego nie widziła bo byś pewnie... ech szkoda gadać. Chciałbym to po prostu zobaczyć

[Dodano po chwili]

Wywaliłem posty i zmieniłem nazwę tematu w topicu: "Battlenet". Powód: Deunan próbowała być zbyt delikatna i wyszukana Od razu trzeba było mówić, że jest błąd w temacie , bo zanim winny by do tego doszedł mogło by trochę czasu minąć...

[Dodano po chwili]

kasacja tematu sirmaggusa Powód: topic nt. wymagań Obliviona. Szczerze mówiąc miałem już ochotę dać %...

Temat 'mój komp' wyleciał zgodnie z obeitnicą.
Odpowiedz
Temat Postać z Morrowinda usunąłem. Skoro jest identyczny i Med nawet posta założyciela tematu przeniósł, to po co miał zaśmiecać forum.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...