[GI] Obozy.

Użytkownik Karras dnia Nov 5 2006, 12:41 PM napisał

Obóz Sekty: (...) I fajni NPC: Lares (...)

[post="49955"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Coś pokręciłeś. Przecież Lares jest w NO! Sam to później zresztą napisałeś!
Ech, te RPGi.
Odpowiedz

Użytkownik Raphagorn dnia Nov 5 2006, 03:02 PM napisał

Coś pokręciłeś. Przecież Lares jest w NO! Sam to później zresztą napisałeś!

[post="49963"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Ups. Miałem na myśli Lestera, a nie Laresa... Imiona mają podobne! no nieważne. Już poprawiłem.
War... War never changes...
...A człowiek pokonał bestię, która wróciła do królestwa Beliara...
Odpowiedz
Według mnie w kazdym obozie gra sie nieźle... Kazdy ma wady i zalety, ale chyba najlepszym obozem jest SO... Dlaczego?? Bo oferuje najwiecej mozliwość nauki (broń 1- i 2- ręczna, łuki, kradzież, otwierania zamków, magia).

Zadnym innym obozie tyel sie nie nauczymy...
Odpowiedz
Ja najczęściej przyłanczam się do Nowego Obozu dlatego że mają najlepsze i najfajniejsze zbroje i klimat tam jest cool . Ale ma jedną wade żeby tam zaistnieć trzeba byc hamem i lać niektórych.
Nie lubię bardzo natomiast ćpunów z sekty bo są to takie jakieś dziwne stworzenia . A cienie magnaci i strażnicy mogą być dlatego że mają fajną ostatnią zbroje ale niestety tylko na kodach.
Odpowiedz
który obóz najbardziej podczas gry najbardziej wam podpasował [robie taką sonde bo nie długo dostarczą mi gothicaI i ciągle nie moge sie zdecydować ] a wygrałem gothica tylko raz jako członek starego obzu ale to było dawno temu i jak możecie to piszczie jakie są plusy bycia najemnikiem,sekciażem i strażnikiem
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
Najlepszy jest stary obóz ze wzgledu na całkowita wolnosc mozesz robic co ci sie podoba i latwo do niego wstapic
Odpowiedz
Ja lubie Nowy Oboz ze wzgledu na fajne (dostepne) najlepsza jest zbroja gomeza niestety nie do zdobycia chyba ze po ubiciu gomeza
Odpowiedz
I tu plus gothica - nie ma zdejmowania zbroi z trupów Jakby nie było musi być nieźle poorana po walce więc bezużyteczna.

Przejrzałem temat i tu herezję widzę Obóz sekty jest dobry dla magów? Phi. W którym miejscu? Nawet nie da się mieć 6 kręgu magii.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Obóz na bagnie rox . Fajny klimat (bagienne ziele i te sprawy ), świetne pancerze świątynnej straży i ciekawy wygląd.


Odpowiedz

Użytkownik Archol dnia Feb 12 2007, 08:02 PM napisał

Obóz na bagnie rox  . Fajny klimat (bagienne ziele i te sprawy  ), świetne pancerze świątynnej straży i ciekawy wygląd.

[post="54394"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



no tylko szkoda że potem sie rozpada
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz

Użytkownik Asgeroth dnia Nov 11 2006, 05:56 PM napisał

Według mnie w kazdym obozie gra sie nieźle... Kazdy ma wady i zalety, ale  chyba najlepszym obozem jest SO... Dlaczego?? Bo oferuje najwiecej mozliwość nauki (broń 1- i 2- ręczna, łuki, kradzież, otwierania zamków, magia).

Zadnym innym obozie tyel sie nie nauczymy...

[post="50085"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Wszystkich tych rzeczy, które wymieniłeś nauczysz się także w nowym obozie. Jeśli nie wierzysz to zamieszczam listę nauczycieli uczących danych rzeczy:

Cord - broń jednoręczna
Lee - broń dwuręczna
Wilk - łuk
Klin (albo Kosa, nie pamiętam dokładnie) - Kradzież kieszonkowa i otwieranie zamków
Saturas - kręgi magii

A według mnie najlepszym obozem jest sekta, najciekawiej zrobiony obóz. No i piękne zbroje świątynnej straży.


Odpowiedz

Użytkownik Łowc@ dnia Feb 3 2007, 09:51 AM napisał

I tu plus gothica - nie ma zdejmowania zbroi z trupów Jakby nie było musi być nieźle poorana po walce więc bezużyteczna.

Przejrzałem temat i tu herezję widzę Obóz sekty jest dobry dla magów? Phi. W którym miejscu? Nawet nie da się mieć 6 kręgu magii.

[post="53761"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




w żadnym obozie nie da sie mieć 6 kręgu magi... maksymalnie 5 a w obozie sekty 4. Na pewno wiedziałeś o tym ale fajnie jest tak kogoś upomnieć o jego nikczemnym błędzie
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
A jak ktoś nie wie to 6 krąg magii można zgłębić u xardasa .


Odpowiedz
Ja też lubie obóz na bagnie. Nowy obóz też jest spoko
Odpowiedz
Oboz na bagnie to lipa bo później sniacy bedzie mial na ciebie duzy wplyw!!
Ze starego obozu i tak w polowie gry wyrzuca (zamkna ci bramy )
A nowy oboz wymiata
Ja na twoim miejscu zostalbym na poczatku straznikiem a pozniej jak cie z niego wywala to przystap do najemnikow
Odpowiedz
Właśnie od niedawna gram strażnikiem i też się spoko gra
Odpowiedz
Najlepszy jest stary obóz jest tam fajny klimat , potem nowy obóz też jest tam fajnie , a na końcu bractwo tam śmierdzi
Odpowiedz

Użytkownik diego19 dnia Apr 3 2007, 05:22 PM napisał

a na końcu bractwo tam śmierdzi

[post="57279"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Hmm, a na jakiej podstawie wysnuwasz takie wnioski? Mnie tam nic nie śmierdziało jak grałem jako członek tego obozu, może powinieneś częściej wietrzyć pokój .


Odpowiedz
Stary obóz
No tak jest tutaj dość fajnie i sympatycznie. Widać wyraźnie hierarchię między gildiami w obozie. Niestety zbyt mało tutaj przyjaznych ludzi oraz za dużo magnatów od których pycha promieniuje na metr.
Nowy obóz
Wspaniała atmosfera. Wspaniali ludzie, poza kilkoma przypadkami. Dość ciekawe miejsce pobytu.
Sekta
Bardzo tajemniczy obóz. Mimo że klimat był fajnie nie podobało mi się tam ze względu na wywyższające się Guru.
Czyli ulubionym jest No potem Sketa i na końcu So
Odpowiedz
← Gothic

Obozy. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...