Nnso Dyskusje

Wszyscy jak wszyscy... ;p Ja go znam tylko i wyłącznie z NNSO xD

Więc ja nie zaczynam, chociaż pomysł już mam. Czekam na pierwszego/pierwszą.
Odpowiedz
Jak Faerun to Faerun Zagram postać odgrywaną w tejże gierce. HIhihi Poznacie Scarbardiego i będziecie go wyklinać, przeklinać i śmiać się z niego
Odpowiedz
Ja zagram, moja dawną postać. Jeno z prawdziwym nazwiskiem
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Będzie się można jakoś może dołączyć, w bliżej nie określonym czasie (ale raczej nie długo)? Skoro startuje nowe, to wreszcie nie trzeba będzie czytać tych kilkudziesięciu stron, by poznać "fabułę" Poza tym jeszcze nigdy w tym nie pisałem i nie do końca wiem, jak to działa. Zakładam, że każdy pisze część historii ze wszystkimi uczestnikami?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Każdy skupia się na swojej postacie, ale zawsze należałoby napisać coś o towarzyszach.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Jeszcze nie wiemy, czy wystartujemy razem...To jeszcze kwestia dyskusyjna..Trzeba znaleźć powód aby się "skumać" itp. zatem póki co skupcie się na tworzeniu postaci.

I aby pomóc to proszę: tutaj jest szczegółowa MAPA KONTYNENTU oraz strona z OPISEM KRAIN może i nie jest nadzwyczajna stronka ale lepszej mi się nie udało znaleźć...Wiadomo wszakże, że nie każdy posiada podręcznik a świat mały nie jest...Ja z tej strony skorzystałem i dałem rady.

Wydaje mi się, że lepsza mapa jest gdzieś u nas na forum .

To jak znajdziesz to zapodaj bo mnie szczerze mówią się nie chce ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Dobra chopy, zaczynajmy się umawiać, bo mi ferie przelecą...
A mapa na forum BYŁA. Już nie egzystuje. Niech spoczywa w pokoju. Tam jej nie ma.
Odpowiedz
Kiedy tutaj nie o mapkę chodzi, dude, tylko o zaczęcie pisania.
Odpowiedz
To zaczynajcie. Ja sobie zobaczę, jak ktoś pierwszy napisze. Poza tym nie mam pomysłu na początek
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
I znowu wszystko w moich łapach. Ach ci faceci...
Jest 23, usypiam na siedząco, ale co tam. Niech będzie, zacznę. Postaram się, żeby było to nieco... bezstronne rozpoczęcie. Uda mi się dziś, czy mi sie nie uda, oto jest pytanie! Jak mi się nie uda to wasza wina i idę spać. C00kiez.
Odpowiedz
Zajebisty czas wybralas Atis...Niech Cie diabli. Mam sesje i nie mam jak się wyrobić a teraz zaczynasz NNSO 2, zaaaajebiście po prostu. Ja odpiszę dopiero w czwartek jak będę po.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Trochę nie kapuję tego początku. Atis fajne wprowadzenie robi o bardzie na przedmieściach, a potem 3 magów w jakiś lochach wędruje. Każdy walnął coś z innej parafii i nie wiem o co tam chodzi!!!

Odpowiedz
nc.
Każdy wali swój początek, to chyba nie trudne do zrozumienia.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Cytat

a potem 3 magów w jakiś lochach wędruje.


Eee, chyba czegoś nie doczytałem, bo nic nie wiem o trzech magach...

Każdy narazie sobie pisze krótką hmm... przygodę swojej postaci, potem zaczniemy to pewnie jakoś łączyć. Czekamy jeszcze na VL'a, chyba juz powinien kończyć tę sesję.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Taaa sesje skończyłem ale jak na złość padł mi dysk twardy po przybyciu do domu stąd ten długi poślizg. Wszystko już działa zatem przypuszczalnie dziś jeszcze będzie mój odpis.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Cóż, co do mojego wprowadzenia, myślałam, chciałam, żeby wyszło tak, że pare z naszych postaci spotykają się we wspomnianym mieście, tak żeby było spójnie. To taki miał być tego cel.
Odpowiedz
I tak też powinno być. Myślę, Atis, żę trzeba wybrać miasto, w którym rozpocznie się akcja.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Mam idealne - Zadupie.
Pozatym, tu nie chodzi o walnięcie całej opowieści o swojej postaci. Tu chodzi o zabawę zespołową, wszyscy powinni spotkać się w miarę jak najwcześniej. Swoje historie postaci mogą opowiadać w trakcie całych tych przygód.
Odpowiedz
W pełni się z Tobą zgadzam, tylko, że każdy zaczął jak chciał i jest ciekawie trzeba przyznać, hehe. W każdy bądź razie ekipę trzeba zgrać a póki co każdy powinien pisać swoją przygodę zmierzająca do zjednoczenia się z resztą (pod jakimś pretekstem ale to się potem obmyśli bo jakoś ciężki mi wyobrazić sobie, że nagle wszyscy spotykamy się i nagle "Z buta" stajemy się kochającą się rodzinką ;])
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
← Fan Works

Nnso Dyskusje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...