[GIII] [Pomoc] Biały cieniostwór

Taka zagadka
Znalazłem w sieci opowiastkę o queście "Zabij Białego Cieniostwora". Nikt go nam nie zleca(tak samo jak wilu innych zadań) ale da się go wykonać. Ktoś wie gdzie odnajdę Białego? DOdam że na tej samej stronie napisano ile dostajemy doswiadczenia za wykonanie tego zadania.





UWAGA!
Nie mylić z białym rozpruwaczem.
www.maxpayne.boo.pl

Użytkownik Łowc@ dnia Jan 26 2007, 04:07 PM napisał

Taka zagadka
Znalazłem w sieci opowiastkę o queście "Zabij Białego Cieniostwora". Nikt go nam nie zleca(tak samo jak wilu innych zadań) ale da się go wykonać. Ktoś wie gdzie odnajdę Białego? DOdam że na tej samej stronie napisano ile dostajemy doswiadczenia za wykonanie tego zadania.
UWAGA!
Nie mylić z białym rozpruwaczem.

[post="53471"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





ja ci powiem gdzie on jest bo sam go zabiłem ! Najpierw zabijasz białego rozpruwacza gdy jż gozabijesz ,Bogir mówi wtedy że idzie na ostatnie polowanie... a wiec idziesz za nim a na końcu jego wędrówki znajdziesz białego rozprówacza silna bestia z niego była ale wygląda jak normalny cieniostwór
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!

Użytkownik Donovan dnia Jan 26 2007, 03:44 PM napisał

ja ci powiem gdzie on jest bo sam go zabiłem ! Najpierw zabijasz białego rozpruwacza gdy jż gozabijesz ,Bogir mówi wtedy że idzie na ostatnie polowanie... a wiec idziesz za nim  a na końcu jego wędrówki znajdziesz białego rozprówacza    silna bestia z niego była  ale wygląda jak normalny cieniostwór

[post="53472"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




EDIT: Dobra, dzięki za pomoc
www.maxpayne.boo.pl
nom tylko przez przypadek moj bialy cienistostwor zabil biednego Bogira i rzeczywiscie bylo to jego ostatnie polowanie hihihihi z bestia oczywiscie sie sam rozprawilem
Nie ma takiego ja przeszedłem Od Ben sala aż po dalekie tereny Nordmaru zabiłem białego rozpruwacza i nie spotkałem takiego jak biały cieniostwór spotkałem tylko paskudnego cieniostwora
@up wnioskuje że masz pirackie tłumaczenie/nie znalazłeś Białego. Ja znalazłem go bez problemu i zabiłem. Zaraz dam mapkę gdzie jest Biały.

EDIT:
MASZ:
http://www.imghost.pl/?id=020c42c0b8
Nie jestem pewien czy to nie w tym samym miejscu wcześniej był Biały rozpruwacz.
www.maxpayne.boo.pl
Może i tak może poprostu go nie znalazłem a trudny był ile za niego doświadczenia?
Za samego cieniostwora nie pamiętam, ale był chyba najcieższą bestią w grze(nie to żeby jakieś problemy były tylko sporo życia miał). Odrazu po zabiciu go dostajesz 3750 exp. Do cieniostwora musisz dojść za Bogirem
www.maxpayne.boo.pl

Użytkownik Łowc@ dnia Feb 1 2007, 09:14 AM napisał

Za samego cieniostwora nie pamiętam, ale był chyba najcieższą bestią w grze(nie to żeby jakieś problemy były tylko sporo życia miał). Odrazu po zabiciu go dostajesz 3750 exp. Do cieniostwora musisz dojść za Bogirem

[post="53682"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





no to widzisz jaki jestem prawdomówny

sam ciecionstwór daje 500 doświadczenia...po jego zabiciu
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
← Gothic
Wczytywanie...