[BGII] Saradush

Mam pewien problem - w Saradush by dostac sie do zamku Gromnira trzeba przejsc przez kanaly albo przez stare wiezienie. Jednak w wiezieniu nie moge otworzyc wiekszosci drzwi, caly czas sa zamkniete. Wiadomo zeby dostac sie do kanalow potrzeba klucza ktory jest w koszarach Gromnira, jednak drzwi tam rowniez sa zamkniete. Wykonalam wszystkie pomniejsze misje w Saradush i nie moge sie ciagle dostac do zamku! ;/
Ale one sa zamkniete ze potrzebujesz klucza czy nie mozesz otworzyc zlodziejem??
Tam się nie da kluczem, trzeba złodziejem. Klucz otwiera tylko pierwsze drzwi. Można jeszcze magiem. A tak wogóle to pochwalę się, że w lochach pobiłem swój rekord obrażeń. Zadałem wampirowi 1047 obrażeń.

Zadałem wampirowi 1047 obrażeń.
Tak trochę poza tematem. W jaki niby sposób udało Ci się zadać takie obrażenia?!
Wybacz, ale osobę która przeszła kilka razy Baldura nie oszukasz!
A teraz na temat. Zgadzam się z tym, że w lochach bez złodzieja nie ma się żadnych szans. Można ewentualnie używać magiem zaklęcia"otwarcie", ale i tak polecam złodzieja, jeszcze dodatkowo ze względu na pułapki
Kto chce żyć wiecznie, niech idzie za mną i mi służy!

"Przywołuję Cienie Nocy,
Pod Mym berłem drży Magia Ciemności,
Wojna mym żywiołem.
Wojownicy bez dusz na me rozkazy,
Wolność to tylko wspomnienie,
Bo prawdziwa siła leży w umyśle!"

http://faerun.com.pl/sign_3400.png" alt="" />
Zadałem wampirowi 1047 obrazen, a jak rzeszedles BG2 kilka razy i nie dokonałeś podobnej rzeczy to naprawde dobry jesteś. Ale nie powiem Wam jak to zrobiłem zgadujcie.
(podpowiedź: wampir to nieumarlak)

Odpędzenie nieumarłych ? - Rince Zgadywacz
Nowy rekord 1055 Cieniowi Diabła. Za pomocą promienia słońca (7-poziomowy czar kapłana, lub właściwość Dziennej Gwiazdy)

Rzeczywiście, zwracam honor. Mi się to nie udało, bo nie posiadam kapłana w drużynie, ani tym bardziej paladyna A jakiego największego zadałeś krytyka w obrażeniach orężem? Może ponownie coś się dowiem
Kto chce żyć wiecznie, niech idzie za mną i mi służy!

"Przywołuję Cienie Nocy,
Pod Mym berłem drży Magia Ciemności,
Wojna mym żywiołem.
Wojownicy bez dusz na me rozkazy,
Wolność to tylko wspomnienie,
Bo prawdziwa siła leży w umyśle!"

http://faerun.com.pl/sign_3400.png" alt="" />

Użytkownik Fugiel dnia Feb 10 2007, 04:53 PM napisał

Rzeczywiście, zwracam honor. Mi się to nie udało, bo nie posiadam kapłana w drużynie, ani tym bardziej paladyna   A jakiego największego zadałeś krytyka w obrażeniach orężem? Może ponownie coś się dowiem

[post="54232"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Dokładnie nie wiem, ale walczę Crom Faeyr'em, chyb coś koło 65 na 24 poziomie jestem narazie.

← Baldur's Gate
Wczytywanie...