Strefa zamówień (graficznych^^)

Super! Dziękuję bardzo!

[Dodano po chwili]

A jeszcze miałbym taką prośbę. Mianowicie o userbary z kilku gier. Narazie, jeżeli oczywiście masz czas i chęci, to prosiłbym z Planescape: Torment. Mam już pomysł na wykonanie; tło chciałbym pomarańczowe, tak jak na pudełku z grą. Na userbarze chciałbym, aby widniał kawałek głowy (od oczu do nosa) Bezimiennego (łącznie z jego włosami), oraz cały napis z pudełka (tutaj trzeba by już oddzielić jakoś go od włosów i umieścić napis bez nich, ważne też, aby została Pani Bólu [ta która jest pomiędzy członami "Plane" i "Scape"]. Napis może być umieszczony pod kątem, ale niekoniecznie). Poza tym napis "Planescape: Torment Player" (taki, jak we wszystkich userbarach). Więc jak już napisałem, jeżeli możesz i chce Ci się, to bardzo bym prosił o wykonanie.

[Dodano po chwili]

Zapomniałem patternu. Już daję:
  • 20050920024545223.jpg









Odpowiedz
Wypociłem coś takiego.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Mi się tylko nie podoba, że userbar IWD ma ramkę, a IWD II nie ma i, że napisy są w różnych miejscach. Dziękuje za uwagę.
Odpowiedz
Mi się bardzo podoba. Twarz nawet ładniejsza jak chciałem! Jest super.









Odpowiedz
A może macie jakieś dodatkowe portrety do Baldur's Gate 2??

Odpowiedz
A czy mógłbym proszić o nekromantę na tle armii nieumarłych ?? Please...
[nie chodzi o portret do BG2, tylko o avka ]

PS. Może jeszcze userbara Baldur's Gate II player zrobicie??

Odpowiedz
Fajne portrety można ściągnąć z Gameexe.pl Znalazłem też portrety z Icewind Dale II pasująca do BG 2.

Proszę o userbar Silent Storm fan i Silent Storm Sentinels fan.


Odpowiedz
Hej to przecierz temat o zamówieniach avtarów!!!
Ja poproszę portrecik Sarevoka (tego w 1 części a nie z drugiej) żeby mi on pasował do sygny
Odpowiedz
Dlaczego korci mnie powiedzieć "sam se zrób"?
1. Jak ma pasować do sygny? Przecież to tylko kawałek wyciętej grafiki, to znaczy ava chcesz też tylko wyciętego.
2. Nie wszyscy wiedzą co Ci się podoba (o co Ci chodzi - ja tam nie znam żadnego Sarevoka, ani z 1 cześci ani z 2giej), więc uprasza się o przedstawienie rysunku z którego chcesz, by Ci wykonano avatar. Zazwyczaj. W dobrym tonie.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
A ja bym potrzebował troszkę bardziej wyrafinowanej ramki do mojej sygnaturki .
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Ej, djud, skoro chciałeś coś lepszego, trzebabyło od razu się do kogo innego zgłosić. I co to ma niby znaczyć "troszkę bardziej wyrafinowana ramka"?
Odpowiedz
Heh... co prawda raczej przez ten i następny roczek pozostanę przy aktualnej sygnie, ale jakoś potrzebuję odmiany... Marzy mi się coś bardziej ulotnego i delikatnego, coś, co pasowałoby do elfiej natury wizerunku, czy cóś? No sam nie wiem... I nie chciałem zaprzątać Twej uwagi, Atis . Czuję, że i tak zbytnio absorbuję Twój cenny czasik... ... Ale jak się zgłaszasz na ochotnika...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Sryy Sarevoka mały błąd:P
A było tak dużo avatarów...
Odpowiedz

Użytkownik Guest dnia czw, 14 cze 2007 - 17:26 napisał

Sryy Sarevoka mały błąd:P
A było tak dużo avatarów...

[post="69561"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Ja proponuję dla Ciebie taki :
sarevok_evil.jpg
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Chciałbym złożyć zamówienie:

Prosiłbym o avatara zabójcę
w deszczu (mężczyzna)
100x160
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Że tak zapytam: Deu czy ciągle chcesz by ten temat był otwarty? Bo w sumie zostałaś tu chyba sama...
Odpowiedz
Ekh, chciałabym żeby temat został, ale chyba powinnam sprecyzować coś na wzór "formularza z zamówieniem"...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
← Fan Works

Strefa zamówień (graficznych^^) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...