[GIII] Kto Przyjmuje W Szeregi Asasynów?

Witam jestem w Varancie i chcę zostać Asasynem i nie wiem który Arab przyjmuje na Asasyna??
Czy to Zuben i trzeba iść aż do Ishtar??
Czy wystarczy że pójdę do Mora Sul???
Aha i proszę podać imię tego Asasyna bo jak jest w Mora Sul to trochę mi zajmie pytanie każdego z osobna ponieważ Mora Sul jest dużym miastem

Tu są poprawione błędy
Odpowiedz
Temat zamknięty aż do poprawienia błędu przez pana Xardasa. Dodatkowo jeszcze 10% warna dla tego użytkownika (szczegóły w logu).

[Dodano po chwili]

Błędy poprawione, temat otwarty.

Do Asasynów przyjmuje (a właściwie, to nie przyjmuje, ale co najwyżej możesz dla nich pracować ) Zuben siedzący w Ishtar. Ale do Mora Sul i tak musisz iść, gdyż do wejścia do Ishtar potrzebujesz 75% respa u Asasynów (dobrym sposobem na uzyskanie kilku punktów jest wykonanie misji dla Gonzalesa (głównodowodzącego Mora Sul) z zabiciem Magów Wody - to jest 3 punkty za każdego maga (jest ich chyba 7) plus jeszcze 4 punkty za ukończenie zadania).


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Użytkownik Medivh dnia Jan 17 2007, 07:34 PM napisał

z zabiciem Magów Wody - to jest 3 punkty za każdego maga (jest ich chyba 7) plus jeszcze 4 punkty za ukończenie zadania).

[post="52905"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Magów mogę zabić oprócz Saturasa i Vatrasa bo ich szkoda za dobrze sie znamy
Odpowiedz
Też wyszedłem z takiego założenia, a później w zakończeniu nie było ani słowa o żadnym z Magów Wody... Poza tym jak już nam pomogą, to się do niczego nie przydają. I to boli


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A gdzie vatras??Przeszedłem całą krainę i go nie znalazłem. To samo z Lee. Bardzo go lubiłem.
Mag Bojowy swoimi sztyletami i ognistymi kulami zamieni w proch każdego rzezimieszka i bandytę... ...No i co się brechtasz, bo ciebie też spalę na popiół!
Odpowiedz
Vatras w wiezieniu w Lago siedzi a Lee w klanie ognia.
Odpowiedz
A czy da się jakoś zdobyć te 75% reputacji bez zabijania magów wody??
Odpowiedz
Raczej się nie da.
Odpowiedz
Doskonała odpowiedź! "Raczej się da". Skoro się da, to jak? Ja się z tym nie spotkałem. Magów Wody można zabić bez problemu, bo i tak nie są później przydatni.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Użytkownik Medivh dnia Feb 11 2007, 08:26 PM napisał

Doskonała odpowiedź! "Raczej się da". Skoro się da, to jak? Ja się z tym nie spotkałem. Magów Wody można zabić bez problemu, bo i tak nie są później przydatni.

[post="54332"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





no własnie ja nie rozumiem o co chodzi... wy coś do tych magów czujecie ?? ehhh ja zabiłem ich wszystkich ...no oprócz Saturasa [aurat grałem magiem] lecz jak sie juz nauczyłem "maga wody "to go też kropnąłem. Czy wy macie jakieś skrupuły czy coś w tym stylu ?

a tak poztym to przpomnijcie jak magowie zaregwali w gothicu 1 po tym co zrobiliśmy z kopcem rudy ... tak samo jka zareagował ten mag w świątyni [noc kruka ] jak nas spotkał ..
- ty.....ty draniu czy ty sobie wyobtrażasz co zrobiłeś?!?!?!
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz

Użytkownik SmokLares dnia Feb 12 2007, 09:46 PM napisał

a jest jakiś kod żeby podwyższyć reputacje asasynów??

[post="54403"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




jasne że jest wystarczy że wpiszesz w konsoli (zakładam że wiesz jak ją włączyć ) "spawn sh"[bez apostrofów] ,wtedy wyskoczy gościu "pan pomoc aka przywódca" który będzie Ci proponował rózne przydatne rzeczy w tym reputację u wszytkich miatach i organizacjach
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz

Użytkownik Donovan dnia Feb 12 2007, 04:25 PM napisał

no własnie ja nie rozumiem o co chodzi... wy coś do tych magów czujecie  ?? Czy wy macie jakieś skrupuły czy coś w tym stylu ?

[post="54367"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Ja mam skrupuły zabijać tych których polubiłem, to tak samo jakbym zabił Lee albo Miltena albo Gorna itd.
Odpowiedz

Użytkownik Xardas 2006 dnia Feb 16 2007, 08:52 PM napisał

Ja mam skrupuły zabijać tych których polubiłem, to tak samo jakbym zabił Lee albo Miltena albo Gorna itd.

[post="54783"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Dokładnie
Ja rozumiem, że tak zareagowali bo w sumie zmarnowaliśmy dziesięć lat ich pracy
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz

Użytkownik Łowc@ dnia Feb 17 2007, 09:20 AM napisał

w sumie zmarnowaliśmy dziesięć lat ich pracy

[post="54803"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Oj nie zgodzę się z tobą ,że zmarnowaliśmy dziesięć lat ich pracy Przecież w końcu wydostali się z koloni!!! I tylko dzięki nam Gdybyśmy im nie pomogli to wtedy można by było mówić ,że sie zmarnowało im dziesięć lat.No ale wtedy by nie wyszła nawet część druga a co dopiero dodatek i część trzecia
Odpowiedz

Użytkownik Xardas 2006 dnia Feb 17 2007, 12:14 PM napisał

Oj nie zgodzę się z tobą ,że zmarnowaliśmy dziesięć lat ich pracy  Przecież w końcu wydostali się z koloni!!! I tylko dzięki nam Gdybyśmy im nie pomogli to wtedy można by było mówić ,że sie zmarnowało im dziesięć lat.No ale wtedy by nie wyszła nawet część druga a co dopiero dodatek i część trzecia

[post="54847"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Ale Saturas wytłumaczył nam że zachwialiśmy magicznym czymśtam
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
No racja. Zachwialiśmi czy nie powinien nam być wdzięczny ,że z koloni dał dyla a nie się na nas drzeć
PS: zachwialiśmy magiczną równowagę LUB zachwialiśmy równowagę magiczną tak czy siak o jedno chodzi
Odpowiedz

Użytkownik ramstein dnia Feb 21 2007, 10:54 AM napisał

a jak saturas zareagował jak mu cos wspomniałeś o wodnym kręgu

[post="55147"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




o tak :
- ty... [krzyk] !!!!!!!ty to ty zniszczyłeś tyle lat naszej pracy ... ,i takie tam zaczłą krzyczeć
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
jak mowa już o magach wody to jak sie pozbyć nefarious po wykonaniu tego zadania bezsensownego i ktoś morze mi powiedzieć o co w tym chodzi
Odpowiedz
← Gothic

Kto Przyjmuje W Szeregi Asasynów? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...