[NWN:HotU] Poważny problem z grą wieloosobową

Witam!Mam naprawde wielki dylemat.Nie moge grać w necie!Za każdym razem kiedy tworze nowe konto i gdy klikam "ok" to wyskakuje mi napis "zbanowano cie".NIewiadomo ile razy probuje to zawsze to samo.Dziwne to bo kiedys normalnie moglem sobie tworzyc konto i grac w necie.Odinstalowalem i zainstalowalem juz gre na nowo i oczywiscie mam oryginal.Naprawde jestem bez mapy i dostaje juz cholery.........HELP!!!!!!!!!!!!!!! :567:
Odpowiedz
Własnie ze nie.Wpisuje przeróżne nazwy użytwkownika i nic.Za kazdym razem to samo.Naprawde nie wiem o co chodzi...
Odpowiedz
a moze cdkej ktorego uzywasz zostal zbanowany ?
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
O! Możliwe.Mogłabyś mi podać cdkey do NWN......Proszę....... :wink:
Odpowiedz
Wystarczy ze wpiszesz w goglach cd-keye i ci znajdzie strony z cd-keyeami :wink: a JAk ci sie nie uda znalezc to ci sam poszukam:)
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Ludzie przecież jak wpisze takiego zciągniętego cd-key'a to chyba logiczne, że tym bardziej na tym cd-key'u nie zagra przez neta .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Czy moglby mi ktos podac ten cdkey ktory sie dostaje przy kupnie gry???????
A ktory wpisalem wyglada tak:
qfetm - mpu3x - dn6ff - mhfda - ywara - 4hmpe - rdjtg
Mam nadzieje ze nie macie takich bo wtedy juz wogole nie bede wiedzial co robic :566:
Odpowiedz
sloneczko cdkeja orginalnego tobie raczej nikt nieda ;] jesli chcesz grac po necie kup orginal ;] najlepiej platynowa edycje ktora ma niedlugo wyjsc i zawierac bedzie nwn + sou + hotu ja juz mam kasiorke przygotowana
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Jak pisalem wczesniej mam oryginal!!!!!!!!!!!!Tylko pozyczylem gre komus i mi pudelko rozpiepszyl.i naprawde az taki wielki problem z tym cdkeyem jest?Ja swoje oryginalne z dodatkow moge np dac........... :? Wiec jeszcze raz prosze o cd key :cry:Przeciez nie bede kupywal jeszcze raz tej samej gry po to zeby miec cdkey,zrozum ktos i help!!!!!!!!!

[ Dodano: 11-10-2004, 18:21:41 ]
A jak juz naprawde nikt mi nie moze podac seriala to co ja mam teraz zrobic w takim wypadku.Wie moze ktos???????
Odpowiedz
heh wiesz mi chodzilo raczej ogolnie ze niebardzo sie ludzie podziela orinalnymi cdkejami ja mam narazie pirata bo czekam na platynowa edycje ;] a jesli masz orginal to sa tylko 2 mozliwosci albo jak komus porzyczales to ktos zarobil bana albo ktos mial farta i trafil twoj cdkej kejgeneratorem ;] bo znam takie przypadki
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Ależ ja zrozumiałem o co ci chodziło.... :wink: Przesrana sprawa,czy naprawde jedynym wyjsciem jest kupno tej samej gry?Jak tak to ale porażka :563: No cóż,sie mowi "przyroda"......dzieki za informacje.....
Odpowiedz
Rzeczywiście niezły dół Artas . Wtopa na maxa. Mieć oryginał i nie móc śmigać po necie.

Angela kiedy ma być ta platynowa edycja i za ile? Też może sie skuszę bo mam pirata, a HoU nie mam w ogóle. A może masz linka odnośnie tej platynowej edycji, to jakbyś mogła to podaj . Dzięki.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
wlasnie chodzi o to ze niewiem kiedy bedzie bo wersja angielska platynowej edycji juz jest dostepna tak przynajmniej pisze na oficjalnej stronie nwn natomiast o polskiej wersji na stronce cdprojektu jeszcze nic nie pisze
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Angela a masz pewność, że polska platynowa edycja będzie? Bo wiesz jakoś ostatnio trochę straciłem zaufanie do CD Projekt .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
pewnosci nigdy niema wiem tylko tyle ze angielska platynowa edycja juz jest dostepna w sprzedarzy
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Platynowa edycja to wydatek około 50zł nie pamiętam dokładnie, ale coś koło tego wydałem.
Co do tego cd-keya to cd-projekt daje drugą karteczkę z kodem na rejestrację w ich serwisie i zapewne ją wpisałeś i teraz skontaktuj się z cd-projekt zalogowany na konto z którego wpisałeś numerek rejestrujący co do tej gry, podejrzewam że wtedy dystrybutor da ci nowy sprawny CD-key. Bo jakoś cd-projekt jako wydaje się być najbardziej dbającym o klientów polskim dystrybutorem. Nie tak jak Cenega, która po pół roku nie wypuściła patcha do polskiej zbugowanej wersji age of pirates, które defakto wydała jak jeszcze była w wersji beta . Cd projekt z kolei zapomniał w medievalu wysłać mapek, ale dosłał je potem pocztą więc szacunek.
A edycja diamentowa jest śliczna miła i świetnie się instaluje, ponieważ cały pakiet naraz, nie trzeba instalować trzech części z osobna, jeden setup i po kłopocie tylko cd-keye trzy.
Odpowiedz
A ja mam podobny problem.
Mianowicie kiedyś grałem w Newera u babci bo mi komp nie działał i zacząłem grać na necie. Jak mi kompa naprawili to WYINSTALOWAŁEM grę i zainstalowałem ja sobie w domu.
Efekt: loguję się i nie pokazuje mi serwerków
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Poważny problem z grą wieloosobową - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...