[GIII] Questy, z którymi macie problemy

Mylisz sie Med Można być paladynem wystarczy wybrać stronę Innosa i kupić se perka
Odpowiedz
No właśnie o to mi chodziło ;d Kiedy można wybrać strone i kiedy Rhobar uczy tej umiejętnośći.
Oo

D2 playah, hc only!
Odpowiedz

Cytat

Mylisz sie Med tongue.gif Można być paladynem wystarczy wybrać stronę Innosa i kupić se perka


To nie to samo Ja miałem naraz umiejętności paladyna, maga ognia, wody, czarnego maga (czy jakoś tak ) i to wcale nie oznaczało, że jestem magiem bitewnym Chociaż właściwie jakby się nad tym zastanowić...


Cytat

No właśnie o to mi chodziło ;d Kiedy można wybrać strone i kiedy Rhobar uczy tej umiejętnośći.


Musisz wyzwolić Myrtanę, a jeżeli jeszcze wtedy nie będzie chciał uczyć cię tej umiejętności, to oznacza, że musisz przynieść mu 5 artefaktów Adanosa i zabić Zubena.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Mi sie wydawało ze aby muc się tego nauczyć wystarczy dać mu tylko artefakty
Odpowiedz
Jak mu dałem artefakty, to miałem tylko możliwość okradzenia go


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Użytkownik Medivh dnia Jan 14 2007, 03:30 PM napisał

W G3 nie można zostać paladynem (a właściwie nikim innym też nie)

[post="52769"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Jak nie można jak można ja raz przez przypadek zostałem orkowym najemnikiem jak juz gdzieś pisałem
Odpowiedz
A masz gdzieś napisane, że jesteś tam przyjęty? Nie, tylko Samuel ci to powiedział i tyle. Nie masz praktycznie żadnych profitów z tego i nikt nie traktuje cię inaczej.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
siemka ja mm pytanie kiedy Rhobar bedzie mogl mnie nauczyc tej umiejetnosci paladyna ?? co musze zrobic zeby pojawila sie u niego taka opcja chodz ejuz po Varancie a tej opcji jak nie bylo tak nie ma z gory thx za pomoc
Odpowiedz
Nie wiem ja tego nie probowalem, ale mozliwe ze jesli oddasz artefakty adanosa w światyni Innosa w klasztorze to bedziesz mial taka opcje.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Co do problemu z Portosem, nie wiem czy ktoś na to odpisał ale ja odpisze

Pisałeś że Portosa nie ma w jakieś Wieży? Portos jest w tym obozie orkowym koło Gothy i siedzi na tronie pilnująć Gorna.
Odpowiedz

Użytkownik Pioro dnia Nov 28 2006, 06:05 PM napisał

Mozew mi ktos powiedziec gdzie znajde bandytów ktorzy ukradli zborze z farmy kolo MONTERY nie moge ich za chiny znalesc a brakuje mi 1 repy zeby isc do bosa w monterze

[post="50672"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Po wyjściu z Montery skręcasz w prawo. Przechodzisz koło jednej farmy, drugiej farmy (z młynem) i odbijasz prostopadle w lewo. Kiedy znajdziesz ścianę idź oddalając się od drogi aż dojdziesz do miejsca gdzie znajdziesz zembacze. Zaraz za nimi jest przejście do zagrody (pieczary), w której siedzi kilku niemiłych panów (to oni). A za panami po prawo wielka jaskinia z różnym tałatajstwem. Warto mieć sporo mikstur życia.
Odpowiedz

Użytkownik Jason73 dnia Feb 5 2007, 10:02 PM napisał

Po wyjściu z Montery skręcasz w prawo. Przechodzisz koło jednej farmy, drugiej farmy (z młynem) i odbijasz prostopadle w lewo. Kiedy znajdziesz ścianę idź oddalając się od drogi aż dojdziesz do miejsca gdzie znajdziesz zembacze. Zaraz za nimi jest przejście do zagrody (pieczary), w której siedzi kilku niemiłych panów (to oni). A za panami po prawo wielka jaskinia z różnym tałatajstwem. Warto mieć sporo mikstur życia.

[post="53884"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




A ja coś do rzuce co do tej jaskini, idziemy prosto ...nie widzimy żadnego stwora a tu na prawo leży jaka roślina??>>??...DRAGOT fajnie co nie ?Aha a do tamtej jaskini to ja raczej nie polecam wchodzić, bo naprawde tam jest dośc ciężko a dla jedenj skrzynki której pilnuje z 30 zombiaków ... wole s poczekać jak będe miał np. 47lvl lub większy bo w tej jaskini to naprawde koszmar jest
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
albo można sposobem: potwór nas zauważa biegnie za nami my uciekamy itd.
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz

Użytkownik złodziej dnia Feb 9 2007, 05:29 PM napisał

albo można sposobem: potwór nas zauważa biegnie za nami my uciekamy itd.

[post="54122"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





może i masz racje choć ja zawsze wolę na dużym poziomie starą tradycyjną walkę ze wszystkimi na raz
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
mam taki mały problem z tym zadaniem w Geldern " tajemnica kupca Mazina " co z tym trzeba zrobić? Spotkałem w jaskini niedaleko Geldern (gdzie był Kaminny Golem) jego brata czy kolega (już niepamiętam). Z góry dziękuje.
Odpowiedz
Pogadaj z oboma i tyle... Możesz o tym donieść szefowi areny albo orkowi, co mu musisz artefakt z ruin przynieść.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
siemka mam pytanie otóż grajac w G3 przeszedłem jego bedac z buntownikami a teraz przechodze grając z orkami i kiedy ide do KANA i z nim rozmawiam on mowi że jest pewien że buntownicy znają jakies tajemne przejście do Vengardu i chce sie dowiedizec co to za przejście tylko problem jest ten ze zanim do niego doszedlem wybiłem już wszysktich buntowników i zabiłem króla reputacje u orków mam 83 a i jeszcze jedno czy da sie zrobić żeby ci orkowie co sa w Vengardzie i ci co go oblegaja byli dla mnie dobrzy i mnie nie atakowali??
Odpowiedz
Mam problem w mora sul . Mianowicie jest tam taki puest z ukatrupieniem zabójcy jednego asasyna który dostajemy od maga w sali tronowej gonzalesa.... od kowala dowiedziałem się że opuścił on miasto.. wie ktoś może gdzie on teraz jest??
Innos- robie dobrze
Beliar- robie źle
Adanos- nic nie robie
Odpowiedz

Użytkownik anonim dnia Feb 11 2007, 02:01 PM napisał

siemka mam pytanie otóż grajac w G3 przeszedłem jego bedac z buntownikami a teraz przechodze grając z orkami i kiedy ide do KANA i z nim rozmawiam on mowi że jest pewien że buntownicy znają jakies tajemne przejście do Vengardu i chce sie dowiedizec co to za przejście tylko problem jest ten ze zanim do niego doszedlem wybiłem już wszysktich buntowników i zabiłem króla reputacje u orków mam 83 a i jeszcze jedno czy da sie zrobić żeby ci orkowie co sa w Vengardzie i ci co go oblegaja byli dla mnie dobrzy i mnie nie atakowali??

[post="54301"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




nie. nie jest to możliwe tak samo orkowie w nordmarze niezależnie od tego kim jesteś są nastawieni wrogo do ciebie to troche głupio [sam sie zdziwiłem grając najemikiem orkowym ]
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
← Gothic

Questy, z którymi macie problemy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...