Postal 2

Co sądzicie o Postalu 2 ??? Może uważacie, że gra jest zbyt brutala i zarazem bezsensowna? Ja tak nie uważam [choć jest od 21 lat...] B)
Ma bardzo przyzwoitą grafikę, grywalność... Jest tylko jedna wada: to gra według mnie, na krótko. Trochę bezsensowne mordowanie ludków szybko się znudzi [nie myślcie, że jestem jakimś Hitlerem] Ale można się w to sobie troche pograć dla jaj, ale nie przesadzać... Podobną krwawą grą jest ostatnio wydany Manhunt , nie grałem jeszcze ale podobno także mocno brutalny...

Ale musze z czystym sercem przyznać, że takie gry są trochę nienormalne [choć wciągaja nawet] RPG rządzi!!! nie...... Gothic rządzi!!! B)
Odpowiedz
P2 jest zbyt brutalny... można nasikać na kogos ten ktos sie na ciebie wymiotuje ty mu oderwiesz głowe szpadlem i pograsz sobie w piłke jego głową.... :ph34r:
Odpowiedz
fajna gierka , nieźle mozna sie wyluzowac ale jest 1 problem - szybko nudzi jakto powiedzial Deus . i si9e nie równa z ET
Odpowiedz
A mniesie cholernie podobała! czekalem na taką grę, gdzie jest tylko bezsesnowana rzeźnia i wieśniackie zadania (idź się wyspowiadaj rządzi!) księżą z M16 to trzeba widzeć! Padałęm ze śmeichu. Zabijałem prawie każdego przechodznia. Czyli robiłem to do czego stworzony jest Postal 2. Gra jest spoko. Trochę nudzi po czasie, ale i tak spoko B)
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
jest dobra zeby sie wyładować
Ale nic poza tym <_<
Odpowiedz
Bo mieli pomysł a go zbanili :angry: Gdyby jakąś fabułe dali - dąłoby się przeżyć... Np. w Carmaggedonie była rozpierdziucha ale były cele
Odpowiedz
Deus dla mnie jest to bezsensowne mordowanie ludzi....raz można zobaczyć pozniej tylko krew...krew......i dalej to samo......mordowanie........... i tak ja napisałeś ta nowa gra Rockstar North pewnie jest taka sama bo w recenzjach z gazet niektórzy piszą że niech RockS North lepiej się zabierze za robienie dlaszych części GTA niż wypuszczania bezsensownych krwawych gierek.
Grałem raz w P2 i napewno tego drugi raz nie zrobię.
Odpowiedz
Ten P2 troche obrzydliwy. Są niby jakies cele np. kupic mleko... ale i tak jest dupne
Odpowiedz

Użytkownik Lord_Patos dnia Jul 30 2004, 02:55 PM napisał

Deus dla mnie jest to bezsensowne mordowanie ludzi....raz można zobaczyć pozniej tylko krew...krew......i dalej to samo......mordowanie........... i tak ja napisałeś ta nowa gra Rockstar North pewnie jest taka sama bo w recenzjach z gazet  niektórzy piszą że niech RockS North lepiej się zabierze za robienie dlaszych części GTA niż wypuszczania bezsensownych krwawych gierek.
Grałem raz w P2 i napewno tego drugi raz nie zrobię.

Każdy lubi inną rozrywkę, ja lubie Postala 2, ale z umiarem
Odpowiedz
Dokładnie, nie mówię że P2 wymiata, super itp. ja sie zdrowo nasmiałem prz tej grze, rzygi po obsikaniu gostka, czy inne bajery (bazooka samonaprawadzajka ruuulez) nawet całkiem spoko, także pies który aportuje łowy hehe gra nie najgorsdza i tyle B)
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
i to jest prawdziwy sikłel - lepszy od jedynki
Odpowiedz
W P1 nie grałem, ale wiem że zaszokował świat swoją krwistością, co też uczynił P2 A nawet porawił to bo widzimy wszystko w FPP co daje reazlistyczniejzsy wyglą na rzeźnie. Pozatym jedna wadą jest cholernie długi wczytywanie się lokacji, nie są wielkie a wczytuja sie i wczytują...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ja krótko się wypowiem ,uważąm że jest chora.
Odpowiedz
będę oponował Rafi - nie jest chora , trochę czasem przesadza się w niej , ale naprawdę warto , ale tylko i tylko wtedy jak się nie ma nic nowszefgo . bo ta gra jest serio spoko
Odpowiedz
Jak dla mnie, gra jest drugą najlepszą grą świata (a właściwie szóstą, bo są przed nią: Gothic, Gothic 2, Gothic 2: Noc Kruka, Gothic 3 i Diccuric ). Nie ma fabuły? A wy, wychodząc rano z domu, idziecie na wojnę z UFO (ew. z nazistowskimi Niemcami) czy też idziecie do sklepu po mleko? Fabuła tej gry to właściwie to samo co w Simsach: normalne życie
A Apocalipse Weekend jest jeszcze lepszy - maczeta, kosa, młot, zombiaki, obóz Arabów (tzw. Bin Ladenów) - to jest coś!...
Chociaż z tym, że ta gra jest chora, zgadzam się w 102%.
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Ojej... w bardziej bzdurną grę to ja nigdy nie grałem. Grywalności w niej nie uświadczysz (no chyba, że kogoś podnieca sikanie na grób ojca, bądź wsadzanie w tyłek kota shotguna), fabuły także, a opraw graficzna i dźwiękowa cholernie słaba. Pomijam już rozmaite bugi, bo w budżetowych grach to standard. Jak ktoś chcę się wyżyć to radzę sobie odpalić dobrego, starego Q2/Q3.

Podsumowując. Marny klon pierwszej części, która też nie była niczym wielkim.


Więc Raphagorn albo :
1. Nic poza Gothiciem Ty nie grałeś.
2. Jesteś gościem z kompletnie powalonym gustem i podnieca cię nadmierne odcinanie głów i sikanie na kogo popadnie (bez obrazy).
3. Miałeś fatalny dzień i sobie strzeliłeś takiego posta.
4. Figlarz z ciebie, a ja nie zrozumiałem ironii :~)

...bo innego wytłumaczenia, na to, że uważasz tę grę nr.2 świata nie widzę :'/
Odpowiedz
Tokar, wybieram odpowiedź nr. 2
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
No to Ci współczuję gustu
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Postal 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...