[NWN2] Problem - niedziałaja kupcy NPC

Yo. Mam taki problem. Bo gram gram gram:) - przeszedłem samouczka i 1 akt wszystko łądnie do póki nie dochodze do gospody pod wiebrzą jakąs tam. Rozprawiam się ze wszytkimi stworami i gadam z gospodarzem i klikam pokaż towary - i nic... znika mi okno rozmowy i moge grać dalej. ALe myślałem że to chwilowy bug więc gram dalej ale później w forcie Locke to samo. Nie działają mi kupcy NPC:/ POMÓŻCIE gre mam spatchowaną( może lepiej nie pathować?).
Odpowiedz
Żeby nie zakładać nowego tematu...
Drugi raz mi się już przydarzyło, że jak klikam na NPC to mi się rozmowa w ogóle nie zaczyna, klikam i klikam i nic. Raz tak miałem z zastępcą dowódcy w Forcie po wyprawie na cmentarz, a teraz mam tak z dwoma gośćmi mi mieście na wybrzeżu.
I jeszcze nie mogę doprowadzić dowódcy z krypty do Fortu. Mówi, że musimy iść i ostrzec innych, dalej stoi w miejscu, a jak pójdę do fortu to ze mną nikt o tym nie gada, a jego nie ma. Udało mi się jakoś dopchać do opcji idź za mną poprzez zaklęcie- umiejętność, ale nadal stoi jak słup soli.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
A wiec co do kupców miałem to samo...jak sie domyślam masz pirata;] Ale nie martw się nie trzeba kupować oreginalnej gry. Po prostu nie aktualizuj graj na wersji 1.00 a wszystko będzie działało
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Problem - niedziałaja kupcy NPC - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...