[GII] Parę pytań dotyczących questów.

Tyle to ja już wiem .
Ale kogo najlepiej? Bo nie mogę wziąć wszystkich starych przyjaciół.
Odpowiedz
Możesz wziąć prawie wszystkich, nie starcza miejsca tylko dla jednego. Jeżeli chcesz wziąć Vatrasa, to możesz nie brać Lestera.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Chodzi mi przede wszystkim o umiejętności i czego mogą mnie nauczyć. Czy będą przydatni.
Odpowiedz
Jeżeli mówiłem, żebyś brał wszystkich, to oznacza, że wszyscy się przydają Poza tym pytałeś kogo, a nie dla dlaczego. Będą uczyć kradzieży, czarów, zręczności, siły, walki broniami, kowalstwa (Bennet). Będą sprzedawać czary, mikstury, trochę broni. Sam się domyśl kto czego.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Użytkownik Dany dnia Jan 6 2007, 06:06 PM napisał

Możesz wziąć prawie wszystkich, nie starcza miejsca tylko dla jednego. Jeżeli chcesz wziąć Vatrasa, to możesz nie brać Lestera.

[post="52482"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Nie chce się kłócić ale jestem pewien na 99% że kandydatów na statek jest 12 a 9 max można wziąć
Odpowiedz
To rób jak uważasz, ja tam wcisnąłem praktycznie wszystkich.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
A byłeś najemnikiem czy Paladynem? Paladyn może wziąć jednego mniej ponieważ jeden z paladynów (nie pamiętam imienia) płynie z Bezim...
Odpowiedz
Kandydaci:
Lester
Lares
Diego
Milten
Gorn
Vatras
Strażnik z karczmy pod Kuternogą(imie wyleciało mi z pamięci )
Paladyn który chce nas pilnować(tylko dla paladyna)
Lee
Beef
Angar
Bennet

Kandydaci na kapitana:
Jergan, Jack, Torlof

Minimum trzeba wziąć 5 a max chyba 8(Paladyn 7 i tego drugiego Paladyna).

Warto wziąć
Diego(pomaga nam na wyspie)
Miltena lub Vatrasa(handel + nauka)
Angara(pomaga wycinać jaszczuroludzi na wyspie)
Gorna(niepamiętam w czym, ale jestem prawie pewien, że pomaga )
Benneta(uczy siły do 100 , handel i nauka kowalstwa) lub Tego Strażnika(ma niezły miecz, nie to co święty kat ale zawsze coś )
Resztę można komponować dowolnie. To znaczy w ogóle możesz olać te wymienione postacie, ale dobrze je mieć.
Jak sobie kogoś przypomnę to zedytuję
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz

Użytkownik Gabriel dnia Jan 19 2007, 11:42 AM napisał

A byłeś najemnikiem czy Paladynem? Paladyn może wziąć jednego mniej ponieważ jeden z paladynów (nie pamiętam imienia) płynie z Bezim...

[post="53008"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Pierwszy raz jak gralem to przeszedłem grę Magiem potem Najemnikiem a na końcu Paladynem
Odpowiedz
ja bym wzial:
girion-paladyn w miescie uczy kuszy

bennet-kowal u onara czegos tam uczy i mozna mu sprzedac caly syf jaki zbierzemy z orkow i innych potworkow

vatras-mag wody w miescie nie wiem po co ale biore

milten-stary kompan dla magow on moze byc pomocny

Lee-przywodca najemnikow

Gorn-stary druch

lester-bardzo chce jechac tez kompan zza bariery

angar-przyda sie w walce kolejny przyjaciel >

jorgen- kapitan sa 3 opcje kapitana ale jego wole najbardziej

Diego-najbardziej nam pomogl w kolonii

mozna jeszcze wziac innych czyli mario, laresa ale tamten sklad sie preferuje

ps. mozna min. 5 wziac a max. 10
Odpowiedz
Pablo to jest ten strażnik, co na początku cię zaczepia i mówi, że cię skądś zna i pokazuje ci list gończy. Raz jest koło vatrasa ( za kapliczką ) raz pod knajpą coragona a raz koło kuźni harada ( stoi naprzeciw )
Odpowiedz
← Gothic

Parę pytań dotyczących questów. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...