[Sacred] Sacred Fallen Angel

Po obejrzeniu trailera nowego Sacreda (do pobrania pod tym linkiem) jestem pod bardzo głębokim wrażeniem. Poziom grafiki prezentuje się na dobrym poziomie. Odgłosy walki brzmią realistycznie. Szykuje się nam przełomowy hack'n slash! Nie wiem jak wy, gdy tylko wyjdzie, to kupuję. A jaka jest wasza opinia na ten temat?
Odpowiedz
Graficznie wygląda bardzo ładnie, do animacji postaci też się przyłożyli choć barbarzyńca wygląda trochę... mało barbarzyńsko. Pod względem audio-wizualnym jest dobrze ale jak będzie pod względem fabularnym? Miejmy nadzieje, że poprawią trochę niektóre rzeczy z jedynki. Zwłaszcza fabuła, a raczej questy mogłyby być bardziej rozmaite.
Odpowiedz
Też sobie obejrzałem zwiastunik. Powiem tak, duży, ba nawet ogromny krok pod względem grafiki. Jeśli świat pozostanie tak wielki i nieograniczony jak w jedynce, to już będziemy mieli 2 wielkie plusy. Do całości szczęścia brakować będzie (znaczy, lepiej jakby nie brakowało ), jak już wspomniał Ehk, przede wszystkim lepszego wątku fabularnego, bo pod tym względem Sacred kulał i to mocno.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
No zwiastun fajny. Dla mnie jedynka to była dość dobra gra, a jeśli mam teraz otrzymać grę trzymającą podobny poziom z lepszą grafiką i korektami to nie mam na co narzekać.
Odpowiedz
Jeżeli usuną 3/4 błędów z poprzedniej części i nie narobią dodatkowych bugów, to gra będzie murowanym hitem. Grafika robi wrażenie, tylko ciekawe pod jakim sprzętem będzie optymalnie chodzić owa gra....

A w tym trailerze to mało co pokazali 1/2 filmiku to były wstawki filmowe z poprzedniej części. Z resztą poczekamy, zobaczymy.
Odpowiedz
na offi stronie o S2 można nie tylko trailer zobaczyć
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Sacred Fallen Angel - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...