kto co umie :P

dobra, widze ze nic sie nie rusza w temacie tej sesji wiec proponuje powoli zbierac ochotnikow i informacje o nich na poczatek znajdzmy mg...
niech kazdy napisze w co umie mistrzowac
Ja moge prowadzic cp2020, warhammera i ostatecznie wilkolaka
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Jeżeli mi wyjaśnisz co to znaczy :cp2020 lub wilkołak to może się opowiem :wink:

P.S acha co to znaczy cytuje "znajdźmy mg... ".
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
jezeli nie wiesz co to znaczy cp2020 albo wilkolak, to raczej sie nie opowiesz to sa systemy rpg i potrzebujemy mistrza
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
ja nieumie mistrzowac ale znam doswiadczonego mg ktory moglby poprowadzic sesje wampira, wilkolaka lub ewentualnie dnd ale on jest baaardzo wymagajacy jesli chodzi o graczy takze niewiem
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
to przeprowadzimy eliminacje ja sie uwazam za doswiadczonego erpegowca (cóż za skromnosc )
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Ja też nie umiem prowadzić rozgrywki , ale umiem grać. No i czas na następny punkt "kto co umie :P". Kto w co umie grać ? To już było na innym temacie , ale nie wzyscy się wypowiedzieli.

I jeszcze pytanko. Jak my w to będziemy grać? Przez GG?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
to jest do ustalenia... na gg na pewno wygodniej, ale trzeba ustalic jakies zasady, bo inaczej bedzie gadka wszyscy na raz
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Jesli bym mogl to tez bym zagral (nowe dowiadczenia super :wink: )
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Ja tylko chce powiedziec, ze przylaczam sie do reszty, jesli bede umial grac to wchodze w to.
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
Może to troche głupio zabrzmi ale mam pytanko. Gdzie można nauczyć się grać w takie "papierowe RPG" :?: Nie umiem w to grać a z tego co czytam na forum to musi być to bardzo ciekawe .


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Mozna nabyc roznego rodzaju podreczniki i dodatki i z nich uczysz sie zasad ;]
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Umiem grać w:
01.Cyberpunk 2020
02.Warhammer
03.Kryształy Czasu
04.Wampir

Jeśli by ktoś chciał odświeżyć sobie zasady, lub się z systemami zapoznać to mogę udostępnić trochę dodatków do Cyberpunka 2020 oraz podstawkę v2.2, Wampira [PL], Kryształy Czasu.
Odpowiedz
i takich ludzi nam trzeba
ja tez moge udostepnic jakies materialy, mam kilka plytek z zeskanowanymi podstawkami itp
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
No to chętnie je przejrzymy (przynajmniej ja).


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A co do mistrza gry to co zdecydowaliście bo nazina albo hubercik wydaje mis sie ze by bylo najlepsi
ps chcętnie sie przyłacze o ile ze mnie zrbicie lisza
Odpowiedz
Chciałem powiedzieć, że trochę o Wampirze: Maskarada się uczę. Już podstawy kumam. Maybe bym zagrał jakbyście pozwolili.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Fajnie. Z góry dzięki. A to trudno się tak na serio gra?? Bo ciekawie to na pewno, ale czy łatwo czy trudno??


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Ogólnie

kto co umie :P - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...