[GIII] Gdzie i kto naucza walki 2 brońmi?

Mam pytanko gdzie i kto naucza walki dwoma bronmi ?? a drugie pytanie to gdzie znajde bialego rozpruwacza dla Borgisa(bodajze) z klanu wilka ??

z gory dzieki za wszystkie odp

[Dodano po chwili]

ej no chlopaki pomozcie co wam szkodzi napisac
Odpowiedz
Z tego co wiem, walki dwoma broniami nauczają Asasyni w Varancie. Wystarczy się tam przejść i poszukać.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Uczy np w Bekareszcie (czy jakoś tak) Sylvio i jedne kolo z areny A.... jak chcesz walczyć dwoma mieczami na w miare niskim poziomie dobij do 150 siły i zręczności i lepszej walki mieczem, na brzegu Cape Dun wskocz do wony płyń aż do brzegu potem uciekaj przed topielcami aż dojedziesz to takiego assina za nim już jest miasto...
Odpowiedz
Walki dwiema brońmi uczy kilka osób zazwyczaj w większych miastach np w Mora Sul. A wilczka znajdziesz idąc z klanu wilka najpierw na południe potem zakręcasz na północ i idziesz jak do gościa co do Xardupka cie prowadzi.
Odpowiedz
mistrzostwa nauczysz sie w ishtar po zdobyciu 75repa u asasynów a podstawowej walki dwoma broniami nauczy cie prawie każdy asasyn lub koczownik w varancie
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
← Gothic

Gdzie i kto naucza walki 2 brońmi? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...