[GII:NK] Paladyn - co wazne a co nie?

Witam,

Własnie gram W noc kruka paladynem i mam pytano :

Gdzie sie moge nauczyc jakis czarow - mam 0 krag magi

Korzystam tylko ze zwojow ale chyba mozna paladyna wyszkolic w czarach z tego co czytałem


Obecnie mam 72 siły i 62 % bron dwureczna i korzystam z broni Szpon B...

Moje pytanko czy ta bron starczy w 4 , 5 rozdziale czy warto inwestowac nadal w siłe ???
Obecnie za 5 siły musze dac 15 punktow ???

Czekam na odp


ups moze jais mod to przeniesc do działu noc kruka
Odpowiedz
Paladyn może się uczyć zaklęć paladyna u gościa w budynku ratuszu w Khorinis, tam gdzie Lord Hagen
Warto jeszcze inwestować w siłę, będą jeszcze lepsze bronie chyba. I warto zamiast wydawać punkty na trening siły modlić się raz dziennie w kapliczce płacąc 100 złota. Dostajesz statsy.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ten paladyn co uczy czarów to Lord Albrecht.
Masz dwie ścieżki:
Leczenia
Walki

Każde zaklęcie wymaga 5 PN(nie wiem czy się w NK nie zmieniło)
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
hmm... dalej nie padła odpowiedź na pytanie, czy palladyn będzie mógł używać run 1,2,3 itd kręgu magicznego, bo u tego kolesia można tylko dostać runy palladyna, które są poza magicznymi kręgami. Też mnie to interesuje, bo mam parę run i chciałbym ich czasem użyć, a nie wiem czy kiedykolwiek będę mógł.


Z góry dzięki.
End of passion play, crubling away
I am your source of self destruction
Veins that pump in fear, Sucking darkest clear
Leading on your Deaths construction
Odpowiedz
Mag może używać run paladyna (wiem bo sam tak miałem), ale paladyn nie może używać run maga.

A co do autora, to Szpon Beliara jako broń dwuręczna to beznadziejne rozwiązanie. Szpon ma taką samą siłę jak jest jednoręczny i jak jest dwuręczny, ale jako jednoręczny szybciej i jest lepszy od dwuręcznego.

(Nie znajdziesz lepszej broni białej od szponu!)

Odpowiedz
Czy ja wiem chyba kiedyś znalazłem wyrąbaną broń w kosmos ale mi sie zacięło i musiałem resetować a nie zapisałem:(
Odpowiedz
gdzies czytalem, ze dmg szponu jest mniejszy jako bron 1 reczna, a jezeli bron 2 reczna ~~
Odpowiedz
To oczywiste. Bronie jednoręcznie z reguły zadają mniejsze obrażenia od dwuręczniaków, są za to szybsze.


Odpowiedz

Użytkownik Beny.rac dnia sob, 30 gru 2006 - 20:42 napisał

Witam,

Własnie gram W noc kruka  paladynem i mam pytano :

Gdzie sie moge nauczyc jakis czarow - mam 0 krag magi

Korzystam tylko ze zwojow ale chyba mozna paladyna wyszkolic w czarach z tego co czytałem 
Obecnie mam 72 siły i 62 % bron dwureczna i korzystam z broni Szpon B...

Moje pytanko czy ta bron starczy w 4 , 5 rozdziale czy warto inwestowac nadal w siłe ???
Obecnie za 5 siły musze dac 15 punktow ???

Czekam na odp 
ups  moze jais mod to przeniesc do działu noc kruka 

[post="52193"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


[COLOR=red] wpisz b marvin b i f2 a potem wpisz i ch, pojawisie gosciu ktury cie uczy

Odpowiedz
Szpon Beliara jest dobry zwłaszcza daje czadu z tym swoim piorunem ale znajdziesz o wiele lepsze bronie.
Kręgów może cie chyba nauczyc Albrecht czy jakos tak. Znajduje się on w ratuszu w Górnej części miasta khorinis.

Inwestuj w siłe w w sztuke walki


Pozdrawiam
user posted imageAsh nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.
Odpowiedz
Szpon Beliara to najlepsza broń biała jaka jest spotykana w grze tylko jest problem z tym, że podczas walki ostatniej obrażenia od błyskawicy są zadawane tobie, a nie bossowi. Więc opłaca się nauczyć trochę więcej siły na jakąś porządną broń. Jak choćby miecz dwuręczny, który można kupić u Harada jak jest się palladynem. Nie pamiętam nazwy.
Odpowiedz
Miecz na początku nie pamiętam jak się nazywa ale na końcu Święty Kat - niezła broń


Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Pyjak dnia czw, 28 lut 2008 - 23:24 napisał

Miecz na początku nie pamiętam jak się nazywa ale na końcu Święty Kat - niezła broń

Na początku nazywa się "kiepskie magiczne ostrze", a po pierwszej ofierze w kaplicy "błogosławione ostrze magiczne"
Jak dla mnie broń sprawuje się średnio. Szkoda że w dodatku nie ma żadnych bonusów do walki.
Odpowiedz
W NK nie byłem jeszcze paladynem ową broń pamiętam z G2 i nieźle się sprawowała w moich rękach ;]


Odpowiedz
Jak dla mnie święty kat to najlepsza broń dla paladyna.

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
Ale tylko w GII, w NK można znaleść lepsze bronie białe
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Albo wykuć je ucząc się umiejętności u Harada na farmie Onara. Pamiętam, że wykułem tam odjechany miecz dwuręczny na smoki.
Odpowiedz
Pewnie ten zapisany w alm. z piwnicy w klasztorze - ten jest tylko dla ŁS

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
Oj chyba nie ja grałem Paladynem i go używałem....
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ammon dnia czw, 28 lut 2008 - 23:30 napisał

Na początku nazywa się "kiepskie magiczne ostrze", a po pierwszej ofierze w kaplicy "błogosławione ostrze magiczne"
Jak dla mnie broń sprawuje się średnio. Szkoda że w dodatku nie ma żadnych bonusów do walki.


Ammon jeśli to ma być Święty Kat, to będzie Miecz Zakonu. Tak jak ty mówisz to będzie Gniew Innosa

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik DekardKein dnia wto, 12 sie 2008 - 19:51 napisał

Albo wykuć je ucząc się umiejętności u Harada na farmie Onara. Pamiętam, że wykułem tam odjechany miecz dwuręczny na smoki.


Pierwsze Primo: Harad nie jest na Farmie Onara

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik DekardKein dnia śro, 13 sie 2008 - 15:30 napisał

Oj chyba nie ja grałem Paladynem i go używałem....


Drugie Primo: bo grałeś na kodach. Miecz legalnie można zdobyć tylko ŁS
Odpowiedz
← Gothic

Paladyn - co wazne a co nie? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...