[GII:NK] Serce smoka poszukiwane

Witam,
Jestem na tym forum nowy wiec znaczne od przedstawienia sie na imie mam Daniel i lubie popykac w RPG czasem

Kilka dni temu znalazłem te forum bo miałem problem z przejsciem pewnej misji w Nocy kruka i znalazłem rozwiazanie dzieki forum


Otoz moj problem polega na tym ze uaktywnilem raz oko inosa aby walczyc z jednym ze smokow ale niestety nie dałem mu rady wiec poszedłem dalej - teraz aby ponownie uzyc oka inosa potrzebuje serce ktorego nie mam (zapisałem save ale potem znowu na niego zapisałem ciag dalszy gry wiec wczesniejszego sava nie mam .

Chce teraz pokonac smoka na bagnach bo jest kilka kolesi ktorzy mi pomoga wiec powinismy dac rade...


Z kad moge wsiasc jakies serce smoka

Prosze o pomoc w tej sprawie

Urzekła mnie twoja historia. Zmieniam temat.
Odpowiedz
Albo pokonasz tego pierwszego smoka, albo będziesz musiał użyć kodów... Kody na serca smoków to:
ITAT_ICEDRAGONHEART - serce lodowego smoka
ITAT_ROCKDRAGONHEART - serce kamiennego smoka
ITAT_SWAMPDRAGONHEART - serce bagiennego smoka
ITAT_FIREDRAGONHEART - serce ognistego smoka
Chociaż nie polecam używania kodów bo to psuje przyjemność grania
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Ale jak mam wpisac ten kod ???

Smoka nie umie pokonac hmmm sam nie wiem jaki on był był w wierzy tzn w jaski a pietro nizej był demon ktorego znalazłem jak otworzyłem tajemne dzwi ???

Nie pozostaje mi nic innego jak kod bo inaczej bede musiał przechodzic gierke od nowa

Ile mieliście siły i jaka bron jak pokonaliscie 1 smoka???

Bo u mnie marnie 26 level - bron szpon beliara czy jakos tak siła 72 bron dwuręczna mistrz
Odpowiedz
Nie, wystarczy, że pójdziesz do smoka, z którym już rozmawiałeś i go zatłuczesz, to raczej łatwe. Nie wiem o którego ci chodzi, bo nie rozumiem wyrazów "wierza", "jaski".
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Żeby wpisać kod, włączasz ekran atrybutów i umiejętności (B lub S, chyba że masz zmienione sterowanie), wklikujesz na klawiaturze MARVIN i wyłączasz ekran atrybutów i umiejętności (ponownie wciskasz B lub S). W prawym górnym rogu ekranu powinien się pojawić jakiś napis (nie pamiętam jaki ). Następnie wciskasz F2 i w okienko, które ci się pojawiło, wpisujesz kod poprzedzony słowem "insert" i wciskasz Enter (np. jak chcesz wpisać kod na serce kamiennego smoka to wpisujesz "insert ITAT_ROCKDRAGONHEART", nie musi być wielkimi literami). A którego smoka serce sobie "wykodujesz" to już bez różnicy.
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Łatwo sie mówi jak mu sie energia ładuje sama;/

chyba mam za slaba bron albo za mało siły bo nie umiem pokonać tego smoka

Ale jest to smok albo ognisty albo kamienny
Odpowiedz
A kim grasz, wojownikiem? Raczej powinieneś mieć łatwo, twoją domeną jest tłuczenie w zwarciu. To mag ma najczęściej przewalone, bo czary są za słabe. Możesz na przyspieszeniu podbiegać do niego i ciąć. Gdy odleci, to szybko biegniesz za nim, by być koło niego jak wyląduje. Wtedy nie będzie mógł na ciebie ziać ogniem. Albo znajdź sobie zwój przyzwania demona i kup popcorn.
WieŻę miał pod sobą smok kamienny, stał sobie w dużej jaskiNI. Ognisty jest w kraterze wulkanu.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Gram paladynem - hmmm co mi szkodzi spróbuje pokonac ta bestie

a wiec to smok kamienny a tak sie składa ze mam przyzywanie domona tylko nie wiem gdzie moge popcorn dostac

A wiec idem grac dzieki za pomoc;)


Pffff poszło jak z platka

2 smoczki zabił demon a 2 ja:D

Hmm dzieki wielkie za porady
Odpowiedz
← Gothic

Serce smoka poszukiwane - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...