[NWN2] Problem z kartą graficzną

Ano właśnie. Minimalne wymagania graficzne dot. NWN2 to 128MB. Moja karta graficzna jest większa od minimalnej, ale jednak gra twierdzi mi, że jest mniejsza. Jakieś porady co mogłabym zrobić w tej sytuacji?
Odpowiedz
Brawo. Po jakimś czasie zaczął wyskakiwać komunikat, że moja karta graficzna nie obsługuje 3D. No brawo dla NWN2. I teraz co? Następna rada, oddać do sklepu czy zgłosić się do cudwonego CDProjekt?
Odpowiedz
A może Twoja karta graficzna znajduje się na tej liście?:

1. NVIDIA:
Nvidia GeForce 2MX; 2GTS; 4MX; 4TI; 5200; 5600; 6200; 7300.
2. ATI:
ATI Radeon 7200; 7500; 8500; 9000; 9200; X300; X1300

3. Intel - (wszystkie modele)
4. SiS Xabre - (wszystkie modele)
5. XGI Volari V3- (wszystkie modele)
Odpowiedz
Mam NVIDIA GeForce FX 5200. I sądzę, że gra się na mnie uwzięła.
Odpowiedz
Czyli twierdzisz, że 130zł poszło w błoto i teraz gra się nie uruchomi?
...
...
...
Sprawiasz, że mój świat się wali.
Odpowiedz
Coup de grace...

Cytat

I tried playing with a Geoforce 5900 and it crawled. If I turned everything down, reduced the farclip to the lowest it could, I could move around so that the game was semi-playable. But NWN1 would have been better.


Cytat

My video card was an FX 5200 Ultra (AGP, but irrelevant here).

You can create your character. You can get into the game itself. However, at minimum resolution and settings, your experience will be measured in seconds per frame rather than fps. It isn't playable, but it does load and present a fancy slide show.
Odpowiedz
Tak? Mnie gra WOGÓLE nie chce się włączyć. NIC. Po uruchomieniu ekran staje się czarny, jakby się wszystko ładowało, a tu nic. Wyskakuje komunikat twierdzący, że moja karta video ma mniej niż 128MB. Więc jak mogłabym zmienić ustawienia na minimalne, bez bezpośredniego wejścia do gry? Jakieś pomysły?
Odpowiedz
Poszukać jakiegoś pliku konfiguracyjnego i w nim pozmieniać na piechotę ustawienia. Ale i tak wątpie by to coś pomogło.
Odpowiedz
A mi się wydaje, że jednak nie masz zainstalowane najnowszych sterowników. Spróbuj też DirectX przeinstalować.
Odpowiedz
To w takim razie wymień kartę graficzną. W ostateczności może pomoże format Na pewno w serwisie nic na to nie pomogą.
Odpowiedz
@ K@mil - ja bym proponowała odwrotnie jeśli już ale i tak nic to nie da <_< bo...
... czy NWN2 wymaga pixel shadera? Jeśli tak, to może być problem, bo GF 5200 nie ma takowego :F (Ekh napisał o ustawieniach - warto spróbować. Ale potwierdzam, że chipset 5.2k jest za stary na tę grę).
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
No nie wiem... ja próbowałem zagrać na GF FX 5200 i nie działało. Gdzieśtam patrzyłem na wymagania - z GFów conajmniej 5500... szczęśliwym trafem, dzień później karta poszła w pizdu(nie wiem, co tam się zepsuło, brat wie) i nie było wyjścia, trzeba było kupić nową. Teraz, z Radeonem X800 256mb(256-bit) śmiga bez problemów.

Atis, u mnie też tak było. Pojawiał się czarny ekran, zaraz był powrót do pulpitu i "ramka" z błędem. W tej ramce było napisane, że w karcie nie ma akceleratora graficznego czy coś takiego. Kumpel też ma GF FX 5200 i mu nie działa. Przykro mi, ale gra chyba na tej karcie nie działa.
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
A co powiecie na to, mam kartę radeon 9500@9700 którą gra rzekomo obsługuje, i mam tą samą ramke...co sie stało?
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Problem z kartą graficzną - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...