[GII] Miecze

Zaskakujace odpowiedzi Jak dla mnie ostrze dwuręczne znacznie bardziej pasuje do palladyna. A ja wole Jednoręczną(szybsza a ja jestem w końcu łowcą)
www.maxpayne.boo.pl
A ja wam radze zajrzeć na farmę Onara i pogadać z Cordem on wam wszystko wyjaśni.
Ja wole jednoręczne i będę wolał
Ja wole broń jednoręczna bo jest szybka, ale nie mowie ze broń dwuręczna jest zła bo tak nie jest.

Użytkownik Lester dnia Feb 6 2005, 11:50 AM napisał

Ja zdecydowanie wolę  miecze dwuręczne ponieważ są potężniejsze od   mieczy jednoręcznych.

[post="19905"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Użytkownik Medivh dnia Apr 23 2005, 09:09 AM napisał

Ja wolę miecze dwuręczne. Co prawda miecze jednoręczne są szybsze, ale dwuręczniaki są potężniejsze...

[post="22409"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Użytkownik Pan Zniszczenia dnia Apr 23 2005, 11:06 AM napisał

A ja  raczej wole miecze jednoręczne ,gdyż są szybsze może i zadają mniejsze obrażenia ale zadają ich wiele a co do broni dwuręcznych  zadają większe obrażenia ale o wiele wolniej

[post="22437"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Nie mogłem się powstrzymać ale te trzy posty wyglądają tak samo xD. A mi się podobają po zastanowieniu też dwuręczne(paladynem grałem xD) bronie bo znacznie ciekawiej wyglądają kombo jak mamy 100%. Jednoręczne tak jakby mniej spektakularne.

Poza tym jakbyście nie wiedzieli to jednoręczne są szybsze, a dwuręczne wolniejsze xD.

Sorry za duble-post xD
www.maxpayne.boo.pl
Ja wole bronie jednorenczne bo magiczne ostrze na smoki zadaje 90 obrażeń a duże magiczne ostrze na smoki 110 to że jest 20 różnicy to nic nie znaczy bo dmons walne 4 razy a MAGICZNYM OSTRZEM NA SMOKI 6 razy
A ja wole miecze jednoręczne mają to znaczną zaletę ze są szybkie Ale i dwuręcznym czasami pogrywam.
Jednoręcznymi gram tylko na początku ja tam bardziej wolę dwuręczne bo zazwyczaj na samym końcu gry najlepszy miecz to dwuręczny i po prostu dla mnie jednoręczne są głupie mają to w sobie fajne że mało jest potrzeba do nich siły

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Ja tam zawsze rozwijam się na broń dwuręczną bo jest najpotężniejsza. Wyjątkiem Był gothic I
tam broń dwuręczna była strasznie podobna pod względem obrażeń do jednoręcznej.
Ja zawsze jak rozwijam postać to najpierw mistrz w 1-ręczne dopiero 2-ręczna jest mi bardzo potrzebna

[Dodano po chwili]

sory za nie dokończenie : ... dopiero 2-ręczna jest mi bardzo potrzebne później jak np. Górnicza Dolina
Zawsze miałem ostrze jednoręczne:szybsze,celniejsze lepiej się wali,a dwuręczne miałem raz i jakoś nieporadnie waliłem chodziaż miałem 90%walki bronią dwuręczną to chyba z przyzwyczajenia...
Ja bym zamknął ten temat z powodu tego, że każdy kto chciał to się dowiedział o co chodzi w mieczach dwu i jedno ręcznych. Tutaj tylko każdy się wychwala. Temat to porada na miecze, a nie emocje związane z machaniem jedno lub dwuręcznym mieczem.

Miałem zrobić to już dawno, ale jakoś zawsze brakowało mi odwagi.. - Rincewind (i wszystko jasne ).
← Gothic
Wczytywanie...