O tym jak GameExe zawładnęło światem

No powód był taki, że trochę się w moim życiu sprawy pokomplikowały. Stosunki dyplomatyczne
cielson - prawo uległy znacznemu ochłodzeniu, więc siadanie do kompa/internetu nie chodziło mi raczej
po głowie, musiałem myśleć o wielu innych przykrych dla mnie sprawach. Dałem rade, moja pusta
głowa zrobiła sie jeszcze bardziej pusta, ponieważ tamte problemy nie chodzą mi po łebku...
No i mam czas, spokojne myśli i wracam tam gdzie wcześniej byłem, robie znowu to, czym sie zajmowałem, wiec wracam także do Was i bardzo mnie to cieszy.

Dzięki za pamięć, pozdrawiam...

PS. nie ma to jak wstać o 2:30 w nocy
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz

Użytkownik Ekhtelion dnia Dec 21 2006, 11:16 PM napisał

VL (czyżby go egzaminatorzy zakołkowali na maturze? )


Nic z tych rzeczy, Ekh ;] Nie tak łatwo pozbyć się starego krwiopijcy ;] Moja obecność spowodowana jest śmiercią NNSO. Można powiedzieć, że to reakcja łańcuchowa. Nie ma NNSO = nie ma VL. Poza tym pojawiła się na horyzoncie pewna osoba, z którą stosunki są mniej więcej bliskie zera bezwzględnego (oczywiście to metaforyczne stwierdzenie bo do zimna szczególnych zastrzeżeń mieć nie mogę ;] ) Ogólnie (nie)żyję i mam się dobrze. Zaliczam rok 2006 do udanych i jeszcze trochę mam zamiar posiedzieć na tym świecie a odnośnie forum...Będzie trudno znów wbić się kłami w krwiobieg ale być może wysilę mój zimny tyłek i naostrzę kły i jakoś poradzę sobie ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
No i mamy 2000 użytkowników. Możemy świętować, otwierajcie piwniczki
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Nooo to teraz do 5k i na emeryturkę


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Moim skromnym zdaniem, lepsze jest 200 ale takich co regularnie piszą, niż 2000 ale 100 z tego pisze regularnie Ale zobaczymy jak to będzie

Odpowiedz

Cytat

Moim skromnym zdaniem, lepsze jest 200 ale takich co regularnie piszą, niż 2000 ale 100 z tego pisze regularnie tongue.gif Ale zobaczymy jak to będzie wink.gif


O ! Dobrze rzecze kolega Xingu (choć mroczny elf ), nie ma się z czego cieszyć/świętować.
Odpowiedz
A ja bym się nie zgodził z wami. Większa liczba użytkowników oznacza coraz większą popularność serwisu. Poza tym serwis z większą ilością zarejestrowanych jest hmm... lepszy.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
I wynik zachęcający do pisania. Lepiej pisać, wiedząc że sporo ludzi to czyta


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Pokaż mi Tokar jakieś forum gdzie jest X ludzi i X stale piszę.
Odpowiedz

Cytat

Pokaż mi Tokar jakieś forum gdzie jest X ludzi i X stale piszę.


A gdzie ja napisałem, że od razu musi być X ludzi i X stale pisać, bo to nigdzie nie możliwe. Po prostu uważam, że nie powodu do świętowania tudzież innego oblewania ilości zalogowanych użytkowników, bo to mija się z celem (jakiś koleś wejdzie sobie na 5 min., zaloguje się i tyle go było).

Bardziej ciekawy jestem ilość unikalnych odwiedzin, bo to faktycznie świadczy o popularności naszej strony/forum.
Odpowiedz
Ja tam głównie patrzę po liczbie gości. A ta jest wydaje mi się na dobrym poziomie...

[Dodano po chwili]

A swoją drogą to marudzisz Tokar. Ciekawe co byś powiedział jakby minął rok, a nam by przybyło 20 userów...
Odpowiedz
No i proszę - 50,000 post ! Teraz jest co świętować :~) Okrągła liczba robiąca wrażenie i pokazująca, że forum się rozrasta w bardzo szybkim tempie.

Użytkownikiem, którym go napisał jest Maraus (to tak dla potomnych)
Odpowiedz
Wpisać do annałów należy 50k to jest już coś, ale niech rośnie szybko do 100k
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Z czego połowa to posty jednozdaniowe lub pół nawet...
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Co z tym licznikiem?! Rano napisałem 50499 posta, a teraz zaledwie 50171 jest?
Odpowiedz

Cytat

Co z tym licznikiem?! Rano napisałem 50499 posta, a teraz zaledwie 50171 jest?


Sam się właśnie zastanawiam. Możliwe, że jakiś chwilowy błąd z podliczaniem był (bo napisać 500 postów przez pół dnia to jeszcze tacy dobrzy nie jesteśmy według mnie ).
Odpowiedz
Chyba należy zmienić tu nazwę tematu, ponieważ dokładnie dzisiaj stuknął na użytkownik nr. 3000. Został nim medivh131. Coraz szybciej się rozrastamy i coraz więcej ludzi piszę na forum To dobry znak.
Odpowiedz
Fakt. Nie zapeszając wiedzie nam się coraz lepiej Gdyby tylko więcej użytkowników z nowo zarejestrowanych odwiedzało i postowało u nas regularnie to byłoby wspaniale.

Ciekawe kiedy pojawi się pan z Insi Bo coś mi się zdaje że nie opuści takiego jubileuszu.

Odpowiedz
← Game Exe

O tym jak GameExe zawładnęło światem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...