[NWN2] Problem z uruchomieniem NWN2

Witam!

Mam taki mały problem z NWN2. Kupiłem sobie oryginalną grę na DVD ale moja nagrywarka ostatnio padła i muszę kupić jakąś nową ale nie mam niestety na to czasu Więc pożyczyłem od kolegi DVD i zainstalowałem grę. Wczoraj mu DVD oddałem i teraz nie mogę włączyć gry, bo wymaga płyty w napędzie Może macie coś co załatwi ten problem. Jakiś mini obraz gry i dobry program, który to uruchomi??
Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc, bo gra mi się bardzo podoba tak samo jak pierwsza część.

Pozdrawiam!
Odpowiedz
Jedyna rada - kupić nowe DVD.
Odpowiedz
Mam nadzieje, że jest tak jak mówisz, a nie że próbujesz wyciągnąć od nas cracka do pirata

Zajrzyj na www.gamecopyworld.com To serwis w którym powinieneś znaleźć legalną pomoc na swój problem.
Odpowiedz
A co mu po cracku do pirata skoro mówi, że ma wersję oryginalną....chyba, że ja jestem zacofana i to działa.
Odpowiedz
Rotfl... A ty myślisz, ze pirat to co jest? Przecież to jest oryginalna wersja tylko, że ze scrackowanym exe (np. by ominąć weryfikacje cd). Poza tym oryginał od pirata się niczym nie różni.

Tam powinien albo znaleźć jakis no-dvd crack albo miniimage.
Odpowiedz
Znalazłem mini image ale żeby zadziałało to i tak było dużo problemów. Bo gra wykrywa wirtuale :\ Ale na to też jest sposób.

Ale i tak dzięki Wam wszystkim za pomoc
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Problem z uruchomieniem NWN2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...