[GII] Krwawe Kielichy

Hmmm... moze to trochę głupi temat ale ciekawi mnie. Czy te Krwawe Kielichy cos dają :?: Czy to jest cos w rodzaju Chromaninu z 1 :566: Ja mam 1 ze skrzyni Lechmara. Nie dostałem za znalezienie go doświadczenia. A czy coś to daje jak znajdzie się wszystkie :566:


Tonari no Totoro!
nom pod warunkiem ze jestes czlonkiem gildii zlodzieji ;] bo jest to 1 zadanie dla nowego czlonka ... dostajesz za nie exp i mozesz sobie wybrac 1 z lupow cassi niepamietam co ona tam miala :]
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Oto co mi sie udoło znaleźć o Krwawych Kielichach:
Znalezienie krwawych kielichów:
1. Na pierwszym piętrze domu Gerbrandta w kufrze (pierwszy dom po prawej w górnym mieście). Kombinacja: 2 x prawo, lewo, 2 x prawo, lewo.
2. W domu obok Saladrila, w kufrze. Klucz leży nad kominkiem.
3. Klucz trzeba ukraść sędziemu. Na dole otworzy się pomieszczenie z kufrem i pucharem, gdy użyjemy tarczy, która wisi na ścianie.
4. Powalamy Valentina i zabieramy mu klucz, w jego chacie (drugi dom po prawej w górnym mieście) używamy lampy na piętrze, aby odkryć pomieszczenie za kufrem na parterze, w którym jest jeszcze jeden kufer puchar.
5. W ratuszu (tam gdzie jest Lord Hagen) na piętrze w pokoju, w którym za dnia siedzi gubernator Larius.
6. Ostatni kielich znajduje się u lichwiarza Lehmara w jego kufrze.
Wracamy z kielichami do Cassii, możemy wypełniać także zadania innych członków gildii, np. otwarcie skrzyni mistrza otwierania zamków, odnalezienie sekstansu (ma go w skarbach kamienny smok).
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
← Gothic
Wczytywanie...