[GII] Rozwój Maga

A wiec chce rozpocząć gre magiem ognia tylko nie wiem jak inwestowac w umiejetności (siła, bron, mana itp) Prosze o pomoc Z góry dziekuje i pozdrawiam

[Dodano po chwili]

Napiszcie moze jak rozwineliscie swojego maga!!
Odpowiedz
Bronie jednoręczne do wojownika, reszta punktów w manę, czary, niewiele w eliksiry. Dużo punktów cech dodawałem sobie przez modlitwę do Innosa i datek 100 złota. Ale ;przydaje się mieć średnio dobrą broń białą, bo zawsze się może coś przykrego zdarzyć...
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Sory za poprawę 1000 szt złota


[Dodano po chwili]

masz racje datek przy kapliczce wynos 100 myślałem, że by zostać nowicjuszem
Odpowiedz
W mane i eliksiry bo w dworze Indorath będzie dużo ciężkich walk ale jak masz dużo many i dobre czary nikt cie nie pokona...oprócz tego potwora morskiego z filmiku.
Odpowiedz
Ja polecam magiem w jednoręczną jak Dany mówił. A dlaczego? Bo możemy biegać z takim fajnym ostrzem... Szpon Beliara (chyba tak sie nazywał... nie pamiętam dokładnie). Ostrze niby takie sobie ale jak sie je trochę ulepszy to jak strzeli kogoś z błyskawicy to nie pogadasz... Zawsze mamy zabezpieczenie na wypadek braku many
Odpowiedz
Szpon Beliara to raczej w 2NK lub 1, ale w 2 go nie ma. Coś się wam chyba pomyliło??
Odpowiedz
Cholera fakt... sory Ehh zbyt długo już nie grałem. Trzeba odkurzyć serię
Odpowiedz
← Gothic

Rozwój Maga - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...