[GII] Jak podnieść siłę?

Kusz nie pamiętam, więc nie powiem ci, jakie miały statsy. Są po prostu takie, które wymagają siły, te jedne z lepszych. Orkowej Zguby stamtąd nie brałem na początku, chodziłem z jakimś normalnym mieczem, chyba zrobionym przeze mnie w kuźni. Zgubę brałem dopiero w V rozdziale, przed odpłynięciem, gdy czyściłem mapę. Zresztą grałem wojownikiem tylko raz, wolę magiem, jest ciekawiej.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

że kusze wymagają siły poprę tą fotką:
kusza.JPG
wszystkie posiadane przeze mnie kusze wymagają siły
A w G3 nichybnie zagram, jak tylko przejdę tą część. Na razie nawet nie doszedłem do 2 rozdziału, męczę teraz dolinę budowniczych... żmudne to dość.
End of passion play, crubling away
I am your source of self destruction
Veins that pump in fear, Sucking darkest clear
Leading on your Deaths construction

Użytkownik Chabol dnia Dec 24 2006, 09:11 AM napisał

że kusze wymagają siły poprę tą fotką:
[attachment=464:attachment]
wszystkie posiadane przeze mnie kusze wymagają siły
A w G3 nichybnie zagram, jak tylko przejdę tą część. Na razie nawet nie doszedłem do 2 rozdziału, męczę teraz dolinę budowniczych... żmudne to dość.

[post="51933"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Temat jest o Gothicu II a w nim kusze wymagają ZRĘCZNOŚCI! Siły wymagają dopiero w Nocy kruka.
www.maxpayne.boo.pl
Jakbyście nie mieli sie o co kłócić... Łowc@ udowodnił i ma racje. Co do zapytania naszego "zielonego" to powiem tyle: Jesteś nowy i trudno Ci sie gra? Próbuj i kombinuj... Dany ma racje. nie ma sensu sie pytać kogo rozwalisz czy nie... Są sposoby na to aby rozwalić trolla całkiem słabą postacią a czasem ktoś kto ma wypas postać może przerąbać z orkiem zwiadowcą. Zadawaj konkretne pytania a nie pytaj sie o ogóły.
I weź już ktoś ten temat może zamknij bo znowu zaczną sie jeszcze jakieś kłótnie i takie tam... mamy niestety te święta i bądźmy dla siebie mili

Peace!
Ktoś pisał,że do Górniczej Doliny na 17lv...jak ja grałem nikt mi nie pomagał i na 10lv poszedłem magiem z bronią Piracki Kordelas,runami Ognista Strzała,Przyzwanie Goblina i Błyskawica i co przeżyłem i najlepiej niech nikt nie doradza bo jak grałem Paladynem to Kusze nosiłem i co?Dobrze waliła.Każdy może grać inaczej mój kolega grał magiem a miał 90 zręczności i z kuszy strzelał a many miał 30...
← Gothic
Wczytywanie...