[GIII] Questy, z którymi macie problemy

Mam problem z tymi ognistymi pucharami.. jedenego z nich juz nie dostane bo mial mi go dac jeden z niewolnikow ktorych mialem wymienic w Monterze ale odmowilem tej blachej misji bo mialem na glowie wazniejsze-ale okazalo sie ze ta byla kluczowa-- i co teraz ?????? czy to juz koniec ? jest sens grac dalej?? zalamka.... ma ktos jakis pomysl?? prosze o odpowiedz -szkoda moich oczu i czasu czy to nie błąd..???
Odpowiedz

Użytkownik mora dnia Dec 19 2006, 10:37 PM napisał

Mam problem z tymi ognistymi pucharami.. jedenego z nich juz nie dostane bo mial mi go dac jeden z niewolnikow ktorych mialem wymienic w Monterze ale odmowilem tej blachej misji bo mialem na glowie wazniejsze-ale okazalo sie ze ta byla kluczowa-- i co teraz ?????? czy to juz koniec ? jest sens  grac dalej?? zalamka.... ma ktos jakis pomysl??  prosze o odpowiedz  -szkoda moich oczu i czasu     czy to nie błąd..???

[post="51780"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



1) Wcale nie musisz dawać pucharów(będziesz poprostu zły xD)
2) Wyrżnij montere i sprawdź czyu przypadkiem nie możesz wyjąć mu pucharu z ekwipunku.
3) Chyba i tak możesz go wymienić wystarczy powiedzieć o tym najemnikom(nie jestem pewien)
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz

Użytkownik Łowc@ dnia Dec 20 2006, 01:27 PM napisał

1) Wcale  nie musisz dawać pucharów(będziesz poprostu zły xD)
2) Wyrżnij montere i sprawdź czyu przypadkiem nie możesz wyjąć mu pucharu z ekwipunku.
3) Chyba i tak możesz go wymienić wystarczy powiedzieć o tym najemnikom(nie jestem pewien)

[post="51787"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


dzieki...zaraz sprawdze -wymienic raczej nie moge bo juz nikt nie chce ze mna o tym gadac... l-wyrznac ich to nie taka latwa sprawa-ale sprobuje.... myslalem ze to juz lipa jak nie oddam wszystkich.. ale i tak bede chcial go zdobyc ---dzieki za pomoc
Odpowiedz
ajj nie wyżynaj montery xD Najpierw chyba możesz go poprostu pobić
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz

Użytkownik Łowc@ dnia Dec 20 2006, 04:52 PM napisał

ajj nie wyżynaj montery xD Najpierw chyba możesz go poprostu pobić

[post="51793"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


ok-zabralem mu ten puchar... ale dlugo sie nie nacieszylem:( zorientowalem sie ze to juz koniec zadan a ja mam 71% reputacji w Monterze... ii nie dam rady wejsc do zamku chyba ze zdradze Sanforda to wykonam ostatnie...ale to nie wchodzi w rachube.... jest inny sposob zdobycia Montery? nie moge ich wszystkich wyzynac bo nie daje rady... ciagle wstaja i tak w kolko... k.... ciagle cos

-- a jednak dalem rade... nie wierze.. Teraz biegne na Trelis...
Odpowiedz
Siemka ja mam male pytanko bylem u Angira w krypcie z tymi kamieniami przodkow i juz mialem go rozwalic ale sie cofnalem kawalek zeby sie schowac uzupelnic zycie i wracam ja sie patrze a angira wciaga do skaly fajny bug naprawde i zniknal i nie wraca i moja prosba wezcie napiszcie czy on cos mial ciekawego bo ten pierwszy przodek mial helm i jestem ciekaw czy ten cos mial i czy bez rozwalenia go bede mial jakies problemy ?? a po drugie chcialem go przywolac kodem ale wlaczylem te kody naciskam tylde i wychodza mi jakies kwadraty i glupoty rozne i nie moge nic wpisac i zaden kod nie dziala moze wiecie co zrobic zebym mogl wpisywac kody ?? moze trzeba cos dodac w folderze z gra ??
z gory thx za pomoc
Odpowiedz
Ze wszystkich umarlaków w grobowcach, tylko Akasha ma przedmiot, więc na innych możesz wypiąć tyłek. A co do kodów, to ja też miałem kwadraty i zwaloną grafikę w konsoli, ale wpisałem wszystko nawet się tam nie patrząc i Milten mi się pojawił (co nie zmienia faktu, że nic nie miał i nie chciał ze mną gadać ).
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
ja mam pytanie gdzie moge znalec bialego rozpruwacza ktorego mam zabic dla druid w nordmarze ??
Odpowiedz
Białego rozpruwacza znajdziesz na północny wschód od klanu młota w górach.

mam jeszcze problem z przodkami znalazlem wsyztskichale z jednym mam problem koles na S sie nazywa i w jego jaskinii byly orki szaman i troche wojownikow ale nie bylo tak jego kamienia czy ktos wie moze jak go zdobyc ??
Odpowiedz

Użytkownik Gabriel dnia Jan 6 2007, 08:06 PM napisał

W Faring jest.

[post="52485"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




a dokladniej ??
a i ten przodek nazywa sie Snoore wiec gdzie jest jego kamien dokladnie ?? z gory thx za pomoc
W Faring to chyba jest kamiec ale nie do tego przodka ja robie zadanie z tymi 6 przodkami ten o ktorym ty mowisz juz dawno go mam i zostal uzyty ale nie mam tego od Snoora w jego jaskini byly orki a gdzie kamien przodkow tylko jego mi brakuje z tych 6 prosze o pomoc
mozna mi napisac na gg 5847047
Odpowiedz
O ile sie nie myle, kamień lezy luzem na ołtarzu czy jakims podwyższeniu w grobowcu.
Odpowiedz
Ja chyba miałem buga bo jeden kamień miał ork szaman a drugi leżał na podwyższeniu przy tronie xD
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Większość ma takiego buga Ja tez mialem.
Odpowiedz
Przecież to nie jest bug...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
AAA no tak masz racje to tylko błąd programistów
Odpowiedz
Gdzie znaleźć Kenta? I kiedy można zostać palladynem xd
Oo

D2 playah, hc only!
Odpowiedz
http://forum.gexe.pl/index.php?act=Atta...ype=post&id=435

W rubryczce "Ludzie dla okary" masz jego numer



Użytkownik drago174 dnia Jan 6 2007, 07:23 PM napisał

a dokladniej ??
a i ten przodek nazywa sie Snoore wiec gdzie jest jego kamien dokladnie ?? z gory thx za pomoc
W Faring to chyba jest kamiec ale nie do tego przodka ja robie zadanie z tymi 6 przodkami ten o ktorym ty mowisz juz dawno go mam i  zostal uzyty ale nie mam tego od Snoora w  jego jaskini byly orki a gdzie kamien przodkow tylko jego mi brakuje z tych 6 prosze o pomoc
mozna mi napisac na gg 5847047

[post="52488"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Snoore to akurat nie w Faring jest albo ma go cieniostwór, albo ofiara na ołtarzu, albo leży na podwyższeniu w grobie, albo daje go Osmund(raczej nie). W Faring jest kanień jakiegoś gościa na E...
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz

Cytat

W Faring jest kanień jakiegoś gościa na E...


Ejnara.

Cytat

I kiedy można zostać palladynem xd


W G3 nie można zostać paladynem (a właściwie nikim innym też nie). Możesz jedynie nosić zbroję paladyna. Do tego musisz zdobyć 50% respa u Buntowników.

Cytat

AAA no tak masz racje to tylko błąd programistów


...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Gothic

Questy, z którymi macie problemy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...