[NWN2] Uwaga fani Dekkina

Deekin pojawi się na 100% w NWN 2 nawet znalazłem jego screenshota. http://neverwinter2.gram.pl/ jest na tej stronie w jednym z newsów.

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
On jest Deekin, a nie Dekkin.

Deekin jest postacią...nietuzinkową. Jest lubiany, więc być może Bioware pokusiło się o wsadzenie go do NWN2. To będzie w takim razie już trzecia gra, w której będzie. Nawet Aribeth tak sobie dobrze nie radzi....
Odpowiedz
No nawet Aribeth tak sobie nie radzi Ale to trochę dziwne w hotu Deekin ma swoje zakończenie ale i tak pojawia się w NWN 2 dziwne ale mam nadzieję że będzie tak samo fajny.

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
Aribeth wcale sobie nie radzi....przecież została zabita przez nieustraszonych bohaterów w jedynce:)
Odpowiedz
Bohaterowie z jedynki mieli wybór zabić Aribeth lub ją oszczędzić ale dobra to nie jest forum o Aribeth tylko Deekinie. A może ktoś już grał w NWN 2 i już spotkał Deekina?

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
Jak mi załatwicie spolszczenie to zagram i spróbuje go znaleść (ew. możecie mi załatwić wersje po niemiecku:) więcej kapuje)
Odpowiedz
Nie ma takiej możliwości Spolszczenie nie istnieje a do wersji niemieckiej nie ma chyba nikt dostępu.

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
Oczywiście, że Deekin występuje w NWN2. I nawet prowadzi sklep w Twoich włościach
Odpowiedz
Tylko szkoda, że już nie ma tego swojego śmiesznego głosu
Odpowiedz

Użytkownik Mathew dnia Oct 28 2006, 03:46 PM napisał

Deekin pojawi się na 100% w NWN 2 nawet znalazłem jego screenshota.

[post="49607"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Oczywiście, że jest - już w pierwszym akcie, w mieście Neverwinter i - gdzie by mógł być indziej - w Dzielnicy Handlowej. Jako kupiec opowiada nam swoją streszczoną historię, zresztą bardzo zajmującą. w stylu: Deekin widział te miejsca... jak się czasem zatrzymał, gdy nie uciekał i nie wrzeszczał ze strachu.
Odpowiedz
Deekin jest, owszem super, ale to, że nie można go przyłączyć do drużyny jest.. dużym nieporozumieniem..
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Uwaga fani Dekkina - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...