[TESIII] Co sądzicie o Morrowindzie??

W Morrowinda grałem długo. Zaczynałem 2 razy, ale ani razu nie skończyłem. Gra bardzo fajna, ale się nudzi. Ona po prostu nie ma końca!!! Jak grałem Rycerzem to miałem już zadanie od samebo bossa gildi Wojowników, ebonowy pancerz i katane. Ale bardzo trudno mi było znależć deaderyczny pancerz. Właściwie to nie miałem z niego ani jednej rzeczy. Ja większych problemów z błędami nie miałem (może dlatego, że należe do tego gatunku ludzi, którzy dość często zaisują grę), ale już nie gram. oczywiście save'y zostawiłem, bo kiedys jeszcze do morka wróce. nie podoba mi się najbardziej dziennik w podstawce. Ni ładu, ni składu. Nie to co NWN ! www.morrowind.now.pl - bardzo dobra stronka o morrowindzie!

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
gra wojownikiem faktycznie jest nudna dlatego gram zawsze luczniczka almo czarodziejka, ebonowej katany w morrowindzie niema a ebonowy pancerz jest slaby deadryczny pancerz jest w miare prosto znalesc wystarczy pochodzic po ruinach deadrycznych :] pozatym adamantowa wieza przeniosla stronke tu ... http://www.elderscrolls.phx.pl/ i niejest to dobra stronka o morrowindzie ale najlepsza polska stronka o morrku do czolowki mozna zaliczyc jeszcze elite redoranu i morrowind.pl ;] gra jest kapitalna prawie pod kazdym wzgledem szczegolnie z dodatkami ;]
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Fakt nie ma ebonowej :oops: . To była deaderyczna katana. Nie rozumiem tylko jednego. We wszystkich rodzajach pawęż był lepszy niż zwykła tarcza, a ebonowe mają po tyle samo (tyle, że pawęż jest o niebo cięższy). I zauważyłem jeszcze jedna dziwną rzecz. Kp w pancerzach rosło (chyba ze wrsotem umiejętności pancerzy). Czy tak ma być?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
tak ma byc a co do tarcz to zabardzo niewiem bo nieuzywalam )) i w sumie dalej nieuzywam
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
O modulach nie wiedzialem i teraz przy koncu nie ma sensu ich izstalowac jak myslicie?Smoki w morrowindzie?To musi byc full wypas.Chyba jednak sciagne sobie moduly.Jedna rzecz chcialbym zmienic: zeby posiadlosc bohatera sie rozwijala dalej w miare uplywu czasu i zdobywania przez niego slawy. Np moglaby sie rozwinac do wielkosci miasta.Ja np. jestem telvani i kazdy czlonek tego rodu ma jakies swoje miasteczko wiec dlaczego ja nie mam Nie wiem, moze to dziwne, lubie rozwijac cos. Moze ktos gral w Faraona,tam wlasnie rozwija sie miasto,pod wplywem swoich rzadow. Moze to jednak byloby nudne nie wiem.
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
Jasne, że nie ma sensu. A co do własnych posiadłości to ja nie doszedłem do tego momentu. Gdzie jest ta Twoja posiadłość?

Ps. Też nawet ostatnio grałem w Faraona. Ech, ale badziew

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Rincewind kazdy rod ma swojego nowego czlonka, kazdy z tych czlonkow ma wybudowana twierdze w roznych miejscach na mapie, czlonek telwani ma na grobie kogos tam na u..., niedaleko obozu popielnych przy gorze kan, nie pamietam tych nazw.Ale subiektywnie rzecz biorac mam najladniejsza twierdze i w nalepszym miejscu :lol:
Ps moze i badziewie ale mi sie podobalo, troche nudne, gdy sie wybuduje kilka tych miast.
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
A ja doszedłem do momentu gdzie trzeba mieć swoją kopalnie ale okazało sie że podczas zwiedzania krainy wszedłem do tamtej kopalni i zabiłem Królową więc kupa:) nie moge mieć własnego domku :mrgreen:
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Olo my frend poco Ty zabijales krolowe w kopalniach,a moze wszyscy tak robili :566: Jesli tak to szczerze powiem,ze nawet mi to przez mysl nie przeszlo,wzielem je za wystroj gry,tym bardziej,ze jest zadanie,zeby uleczyc jedna z choroby.Ale to jest mysl.
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
No wiesz gdybyś miał taką wypasioną postać jak Ja też byś wszystko zabijał w zasiągu wzroku:)
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
ok, wiec wypowiem sie po raz kolejny morrowind jest extra, wielki swiat itp itd, LECZ po pewnym czasie niestety dostrzega sie obóstwo tegoż świata przy jego bogactwie chodzi mi o to, ze wiekszosc schematow sie powtarza... podobni npc, podobne questy (oprocz main) itp, jednak mozliwosc dodawania pluginow i modow jest niezastapionym srodkiem "odmladzania" morka
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
huberthc a grales w poprzednie czesci Morrka?? Najlepszy byl Daggerfall tam chodzac mozna bylo sie nabawic platfusa i innych chorub powieszchnia gry byla porownywalna z Wielka Brytania :!: A jesli Nazina bedzie chcial to moze sie zamiesci pelna wersje Daggerfalla na stronie 8)
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
alez oczywiscie ze gralem, ba, gralem nawet w pierwsza czesc : tes:arena. Fakt, powierzchnia jest ogromna, jednak te wszystkie miasta, lochy, wiochy, itp to jest jedno i to samo, jest kilka schematow, ktore sie powtarzaja. Morek przy tym wyglada jakby sie w ogole nie powtarzal
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Ale na temte czasy Daggerfall byl szczytem marzen trzeba tez wspomniec ze zostal sprzedany w Polsce w ilosci 100 szt :?
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
fakt, w ogole powinni zrobic jakas reedycje albo cos, przystosowana do dzialania pod xp... zagralbym sobie chetnie
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Ja ma Daggerfalla a mam xp
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
ooooooooooooooo dobrze wiedziec
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Daggerfall jest z rogoly do kupienia w firmach wysylkowych ale takze na stronach o starych grach tez sie pojawia ba ja z takowej sciaglem
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Chłopcy trochę "zboczyliście" z tematu. Nie sądzicie?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
no, moze troszeczke
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Co sądzicie o Morrowindzie?? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...