[GII] Paladyni

Przydpasy króla? Nie, przydpasami są Strażnicy "Niech żyje król!" A Rycerze i apale co mówią? "Chwała Innosowi" czyli służa Innosowi a nie królowi
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
będę oponował - mówią , ale mają manie tak jak Hagen - król mówi zrób zadanie - Hagen wykona choćby miał zginąć . ja tak uważam
Odpowiedz
ja też tak uważam dupki
Odpowiedz
Ja uwazam, że paladyni są wporządku. Maja może manię na punkcie wiary, ale to daje im siłę do walki (zamek w GD). Naprawdę, nie mam nic przeciwko nim. Warto przypomnieć, ze Lee też był kiedyś paladynem (chyba, nie jestem pewien). Najemnicy to zwykle bandziory. Oczywiscie, są wśród nich fajni goście (Wilk, Torlof, Gorn, Lee, Jarvis), ale takich dupków jak sylvio, bulco, raul jest więcej, i oni psują moja opinie o tej gildii.
Odpowiedz
Przede wszystkim, nie oceniajmy grupy na podstawie jednostki. Fakt, zdarzają się w szeregach wojowników Innosa takie aroganckie dupki jak Lotar, z lekko przerośniętym ego. Mają jednak swoje zasady, kierują się honorem, bronią Magów Ognia, ruszają do boju z imieniem swego boga na ustach. Kiedyś uważałem ich za wzór. Z czasme odkryłem jednak, że szarość jest kolorem dużo ciekawszym niż biel/czreń... Ale nie odbiegam od tematu. Zarzucać Paladynom "wazeliniarstwo" to jakby mieć pretensje do najemników Onara, że słuchają rozkazów Lee. Każdy ma zwierzchników, którym winien jest posłuszeństwo. Im bardziej przestrzega się hierarchii, tym więcej można osiągnąć. O coż więc oskarżać podwładnych Lorda Hagena? O wypełnianie obowiązków?
Odpowiedz
za szybko powiedzialem dupki pomylilo mi się najemnicy to dupki a paladyni są super popieram draxora
Odpowiedz
To ja tu coś napiszę. Wykonują swoje obowiązki tak? To fajnie ale jak powiedział Mateo "Nawet gdybyś powiedziałże statek orków wpynał do portu to i tak by nir ruszli tyłków...bo mają swoje rozakazy". Są sługami Innosa a pozwalą Straży tak bezczelnie męczyć i okradać farmerów? Straszni z nich paladyni którzy są bardziej bierni niż ktokolwiek inny. Takich paladynów to o tyłek obić ot co! Żałonsa propaganda dobra! Jakby paladyni byli tacy "cacy" może nie było by takich problemów z orkami...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Najemnicy są SUPER i SPOKO, a paladyny wkują łeb tam gdzie nie trzeba !!!!
Odpowiedz
Paladyni są dobrzy i cnotliwi tylko pozornie. Tak naprawdę nie robią nic aby poprawić stan rzeczy. Ściągają tylko opłaty od biednych farmerów i grzeją dupy w mieście. Zamiast się zmobilizować i razem ruszyć do górniczej doliny by pokonać smoki i orków to czekają aż ktoś ich w tym wyręczy (w tym przypadku my). Kierują się tylko prywatą i dobrem osobistym, nie interesuje ich los innych. Jest jednak jedna rzecz, która sprawia że bardzo lubię nimi grać, mimo że ich nie lubię - ciężka zbroja paladyna. To chyba najpiękniejszy pancerz jaki kiedykolwiek widziałem w jakiejkolwiek grze, cudeńko. Szkoda że nie można zasunąć przyłbicy .


Odpowiedz
Ja nie lubię paladynów za to ,że są aroganccy mają manie wielkości myślą ,że tylko oni są tacy silni(phi silni a kto jak nie najemnik pokonał smoków sam albo z jednym towarzyszem a ich jest cała masa i siedzieli na dupie w ciepłych zameczkach ),mądrzy i piękni a przede wszystkim nienawidzą NAJEMNIKóW

A lubię ich za to ,że mają swoje zasady i ich przestrzegają(co to byłby za paladyn,który wpuszcza do górnego miasta jakiś wieśniaków no i mają fajną zbroję aż sie płakać chce
Odpowiedz
To ja tak na koniec dodam, że Lord Andre nie jest paladynem. Za swoje zasługi dostał zbroję paladyna, ale nim nie został.

A jeśli chodzi o moją opinię to popieram Archola i jego post.
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
Na pewno nie są jacyś specjalnie odważni. Spójrzcie tylko na Lorda Hagena: Siedzi taki typ 24h/7 w zamku (ba, w jednym miejscu! nigdzie sie nie rusza) dopiero w 5 rozdziale wychodzi z ratusza (nie opuszczając górnego miasta...). Dobrze że chociaż tylu paladynów dopłynęło do Khorinis. Ale pewnie i tak połowa padła na zawał jak usłyszała z daleka wycie wilka No dobra, chyba troszkę przesadziłem. Chyba. Jedyny plusik to zbroje: Rycerza i Paladyna. Są świetne i z wyglądu, i z ochrony.
War... War never changes...
...A człowiek pokonał bestię, która wróciła do królestwa Beliara...
Odpowiedz
Paladyni są wnerwiający bo zawsze sie podniecają"ja służę innosowi" i inne tam brednie
Odpowiedz
Często gram łowca smoków a oni są przeciwko palladynom. Więc ja też jestem przeciwko nim.
Odpowiedz
nie lubie paladynow ale maja super zbroje
mysla ze jak umieja walczyc i czarowac to moga wszystko a tak naprawde to czarowac umieja tak jak hitler fruwac, ale przyznam ze walczyc umieja...
Odpowiedz
Gdyby paladyni byli naprawde tacy jak powinni (honorowi, odważni itp.) to byliby wporządku a w GII paladyni to biurokraci i tchórze ;x
Odpowiedz
← Gothic

Paladyni - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...