[NWN1] [Pomoc] Problem z grafiką

zainstalowałem oryginalny polski NWN razem z dodatkami, wszystko z platynowej kolekcji. no i rzecz niemiła: kiedy właczam gre, strasznie tnie ;/ a kiedy tworze postac i rozpoczynapm przygode, to idzie klatka na sekunde ;/ nei da sie tak grac, komputer spełnia wymagania gry: athlon 2400 +, ram 512 DDR, karta graf GeForce 4 MX 440 ze wsparciem T&L. więc wszystko cacy.
pamiętam, ze jak kiedys grałem w NWN na starszej łatce, to było w porządku, a po aktualizacji powstał wasnei ten problem. teraz,. gdy mam własnągre w pełni zaktualizowaną, to ten problem zaistniał ponownie, czy to moze miec cos wspolnego z patchem ? nawet jesli, to byłoby dziwne, zeby patche determinował jakies problemy ;/
nawet kiedy ustawie opcje graficzne na minimalne, to niczego nie zmienia
Jedyny sensowny pomysł, jaki mi przychodzi do głowy, do przeczytanie co zmienia w sprawach technicznych patch (może coś wydedukujesz) i napisanie do dewelopera. Jeśli masz oryginał, to na pewną się Twoją sprawą zajmą.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Ewentualnie spróbować remedium nr.1 i nr.2 czyli DX i sterowniki do grafiki nowe.
problem sie rozwiązał ; ) okazało sie, ze to wszystko wina sterownikow, ściagnałem najnowsze aktualizacje sterownikow, przeszperałem opcje, i teraz gra wymiata uff juz sie bałem ze nie bede mógł grać, teraz w pełni spokoju rozpoczne przygode, cya ; )
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...