Admin&Mod Log

Kasacja kilku postów Smoon'a Lodowe Serce w dziale Diablo. Powód ten sam co u Tokara...

Temat Spolszczenie z IWDII trafił do kosza. Powód - to co zwykle przy takich tematach.

Temat Skrzynki z GIII również trafił do kosza - podwójny temat.

Temat Odpoczynek... w IWDII został zamknięty - probelm rozwiązany.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Usunięcie postu Quessir'a w temacie Tajemnica Ścieków - dział Baldur's Gate II.

Powód ? Post nie na temat
Odpowiedz
10% ostrzeżenia dla użytkowników:
Quessir Elvenhair,
Smoon Lodowe Serce.

Powód: Spam na forum o Faerunie.

Spam oczywiście skasowany.
Odpowiedz
Usunięcie posta Quessira w temacie Pierwsze wrażenie w IWDII. Powód - spam.

[Dodano po chwili]

Kasacja posta emkakafetheelderscrools w temacie Oblivion super ale mam problem . Powód - spam...

EDIT

Kasacja tematu o co biega... w Oblivionie. Powód - temat pozbawiony sensu.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Temat: Ankieta: sonda o nudach była ale się zmył. Powód: jw.

[Dodano po chwili]

Wywaliłem swój i Ola post z "Dokładność informacji w sieci".
Odpowiedz
Kasacja tematu GothicII vs. Morrowind w G2. Powód - taki temat już istnieje.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Temat: Które lepsze? w forum o RPG'ach zamknięty. Autor sam o to prosił, a dyskusja zaczynała obierać zły tor .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Fora: Lineage 2
Temat: Początkujący w L2, szuka mistrza
Stan: usunięty
Powód: Nie wiem komu by się chciało mentorować... Mamy zaledwie kilku graczy, ja nie mam czasu, poza tym... Czy to naprawdę taki problem po prostu zacząć rozgrywkę, a potem w miarę trudności zadawać konkretne pytania? No chyba że bariera językowa sprawia ogromne problemy, ale to już nie moje zmartwienie.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Zrobiłem trochę porządków na forum G3.

Tematy usunięte:

-Nadzieje i wyobrażenia; powód - taki temat już istnieje

-Ciekawostka; powód - jakiś koleś pisał, że można w G3 wczytać postać z G2...

-Obrazki; powód - screeny mamy w galerii na GE.

-Wymagania G3 według PC Games Hardware; powód - kolejny temat o wymaganiach (nikt nie zaglądał tam).

-Walka!; powód - dywagacje nt. walki (nikt nie zaglądał)

-Potrzeby fizjologiczne w G3; powód - nc...



Tematy zamknięte:

-Kontynent; powód - temat nieaktualny

-Terytoria; powód - temat nieaktualny

-Marzenia co do G3; powód - temat nieaktualny

-Oficjalna strona Gothica 3; powód - kolejne dywagacje nt. wymagań G3; temat nieaktualny

-Wasze oczekiwania świata; powód - temat nieaktualny



I do tego jeszcze przypiąłem temat Questy, z którymi macie problemy.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Połączyłem tematy "Dziwne napisy na górze" i "Błąąd", w "Błędach", Faerun. Powód: dotyczą de facto tego samego.

To tego jeden z postów Mezlara w tymże temacie został usuniety. Powód: Rozpoczynanie offtopu, + przekleństwo dosć mocne.

EDIT

Temat zamknięty, problem rozwiązany.
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Temat Złodzieje w dziale Faerun w sugestiach i propozycjach zamknięty. Robił się off a Strażnik wyjaśnił że zamiany będą.
Odpowiedz
Wykasowałem parę postów z tematu o G. Chłopaki się poprzepraszali to nie ma po co tam balaganu robić.
Odpowiedz
Zamknąłem temat Jak podnieść siłę? w G2. Właściwie problem rozwiązany, a znowu powstawało tło na przepychanki słowne


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Temat brak konta? W dziale pomocy Faerunu zamknięty bo kolo się bedzie wykłócał a Strażnik wyjaśnił co o tym sądzi.



Zrobiłem też małe porządki i pozamykałem trochę starych śmieci w tymże dziale:

Tarrasque

Dziwne a może oszuści
Ataki na strażnicę
Morale żołnierzy w straznicy
Chowaniec
Kradzieże
Nie mogę się zalogować!
Brak reakcji na moje wiadomości
Czy zamrożenie konta dotyczy również farmy?
Jak zdobyć licencję na wyrąb drewna?
Coś nie tak z kanałami!
Serwer



Peace


I jeszcze podzieliłem jeden temat w sugestiach i propozycjach: Tag kowala Część wycięta to kilka moich i Diega postów i jest to teraz Przedmioty Rasewe





Edit




10% warna dla Malavon Despana za dosyć bezczelnego offa w Faerun dział "sugestie i propozycje" topic "współlokator".
Odpowiedz
Kasacja 2 z 3 tematów Marhefa. Powód: były identyczne
Zmiana nazwy tematu drago174. Powód: pytanie, pytanie....

Przypominam, że kasowanie tematów powinno być zgłaszane w tym temacie. Temat założony przez Vena dotyczący poszukwiań ludzi do WoWa wyparował, a nie ma tu o tym ani słowa. Tak być niepowinno.
Odpowiedz
Zamknięcie tematu Jakiej broni używasz? w Morrowindzie. Powód: jeden z tematów typu 'Twoja ulubiona broń'...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zamknięcie tematu: Morale w strażnicyw dziale Faerun>>>pomoc. Powód? Problem wyjaśniony...
Odpowiedz
Zamknięcie tematu: "Za każdym razem włącza się panel konfiguracyjny", w dziale BG 2.
Powód ? Temat z podobnym problemem już istnieje.
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...