[NWN:SoU] Mało poziomów

przeszedłem podtawke neverwinter konczac jako mnich(10), czarownik(1) i uczen czerwonego smoka(5). teraz gram w SoU i cos malo poziomow zdobywam. dopiero 3 a juz prawie dotarlem do Heurodis. dodam ze wszystkie questy przeszedlem i wlaze wszedzie gdzie sie da. nawet sobie ustawilem poziom trudnosci na max i nic. potwory nic mi prawie nie robia, rozwalam je 3 ciosami. to normalne czy o czyms nie wiem???
Pewnie dlatego, że SoU jest ukierunkowany dla postaci nowych - 1 poziomowych, a nie wyjadaczy, obrońców Neverwinter . Najlepszą kombinacją, jest przejście najpierw SoU, a później HotU tą samą postacią. Historia z Moragą niestety fabularnie nie trzyma się pozostałych, a szkoda...

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
SoU jak ktoś wspomniał od 1 poziomu się przechodzi, a co do HotU to tam minimum to 15 poziom, a wątpie by dosięgnąć takiego po SoU.

Kurde koleś, śmieszny jesteś. W temacie wypowiedziały się 2 osoby z czego jedna zadała pytanie, a ty piszesz "jak ktoś wspomniał". No chyba, że masz problemy z przepisaniem lub przekopiowaniem nicka .
Kiedy znajdziemy się na zakręcieeee... Redukcja, but i odcięcie!
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...