[GIII] narkotyki

Czy w gothic 3hree są dragi?????
Mag Bojowy swoimi sztyletami i ognistymi kulami zamieni w proch każdego rzezimieszka i bandytę... ...No i co się brechtasz, bo ciebie też spalę na popiół!
Odpowiedz
Nie jest tylko trawka tj Czarny Robar jak lubisz klimaty ćpunów idź do Lago
Odpowiedz

Użytkownik Gabriel dnia Dec 11 2006, 11:17 AM napisał

Nie jest tylko trawka tj Czarny Robar jak lubisz klimaty ćpunów idź do Lago

[post="51357"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Czyli bagienne ziele z 1 i 2 ze zmienioną nazwą.xD
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
przynajmniej 3 dziennie pale bo mojemu beziowi troche smutno jak tak sam po polach, lasach i górach chasa, więc musze go jakoś uszczęśliwić a co się stało z paniami kurtyzanami?? czy są może domy publiczne w g3 ?? bo jak do tej pory widzialem tylko pare dziewoji
Odpowiedz
Nie, jak zawsze jest ich mało. Tylko w G2 dali "dom uciech", ale były tylko 2 panie. Mogli by walnąć porządny, w końcu w średniowieczu takie rzeczy były częste.
A co do ziela, to raczej go nie paliłem, tylko strata czasu, a z plusów, to widok się zmienia. Nie warto się truć
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Bagienne ziele jest w Gothicu 3 i to pod tą samą nazwą. Jedynie... Bez zamiast je palić, to wcina je, tak jak każdą inną roślinkę Trochę niewypał. No i coś fajek wodnych jest mało...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
E tam mało wszędzie gdzie assasyni są A dziwoji to faktycznie prawie nie ma, ciekawe skąd tylu ludzi sie bierze
Odpowiedz

Użytkownik Medivh dnia Dec 11 2006, 05:01 PM napisał

Bagienne ziele jest w Gothicu 3 i to pod tą samą nazwą. Jedynie... Bez zamiast je palić, to wcina je, tak jak każdą inną roślinkę Trochę niewypał. No i coś fajek wodnych jest mało...

[post="51374"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Bagienne ziele a joint z bagiennego ziela to nie to samo ;] Bagienne ziele rosło we wszystkich częściach, a w GII z niego można było robić skręty o nazwie "bagienne ziele"
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
A ja na początku nie wiedziałem co to ten rhobar.tja, jego się wcina, ot co.

[Dodano po chwili]

A w filmiku tym wywiadzie gościo mówi żedziewczyny jest trudno robić, to znaczy grafikę
Mag Bojowy swoimi sztyletami i ognistymi kulami zamieni w proch każdego rzezimieszka i bandytę... ...No i co się brechtasz, bo ciebie też spalę na popiół!
Odpowiedz
← Gothic

narkotyki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...