[FT] Co sadzicie o FT?

Ja mialem mieszane uczucia.... Niby grafika lepsza, wiecej broni itd, ale to juz chyba nie to co poprzednie czesci... Z polowe chyba przeszlem i pozniej mi sie odechcialo... Za liniowe :?
Odpowiedz
hmmm byl to jedyny fallout w jakiego gralam i w sumie mi sie nawet podobal fajnie sie gralo fajna grafika ale jakis taki troche maly i ma jedna porabana misje co trzeba bronic katedry co ja sie przy niej nerwow najadlam bosz ale ogolnie spoko gierka mi sie podoba ogromny wybor broni z pancerzami bylo troche kiepsko ale da sie zyc noi taki maly swiat troche i mala swoboda dzialan
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Angela, prosze Cie, nie mow mi, ze nie gralas w poprzednie dwie czesci.... :roll:
Odpowiedz
tak jest, panie Joeyu tez oficjalnie ganie Andżelikę za nie granie w pierwszą i drugą część tej kultowej serii !! !NO NO NO, nieładnie
PS: Fallout Tactics ssie
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Wiesz, osobiscie nie uwazam, ze FT byl taki zly, ale na pewno nie przebil piewrwszych dwoch. "Pytanie offtopic: hubert jakiej muzy sluchasz?" ( o muzyce to sobie na gg albo pm pogadajcie ;] ) A co do F3 to chyba bedzie tak jak z nowym UFO. Niby fajne, ale to juz chyba nie to samo....
Odpowiedz
Falaut Tactis jest fajny ale tylko gdy przechodzi ise go raz
Odpowiedz
On jest fajny ale jak sie go traktuje jako gre taktyczna, nie jako rpga
Odpowiedz
Jest poprostu troche w innym stylu. Fallouty 1,2 były RPGami pełną gębą, a Tactics jest "Taktyczny" . Podoba mi się, że jest drużyna i można grać w czasie rzeczywistym. Grafika też fajna, świat ten sam tylko troche wcześniej. Mi się bardzo podoba, choć jest inny od pozostałych dwóch. Grałem w niego już 3 razy, a za 3 razem przeszedłem go podstawową trójką. Fajnie było
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Eeeeeeeeeeeee............ tam mi się b.podobał FT ! Przelazłem wszystkie części Fallouta i jakoś nie narzekałem

Cytat

Ja mialem mieszane uczucia.... Niby grafika lepsza, wiecej broni itd, ale to juz chyba nie to co poprzednie czesci... Z polowe chyba przeszlem i pozniej mi sie odechcialo... Za liniowe :?


Nie oceniaj gry jak ją nie przelazłeś ja sie nauczyłem tego od kiedy przelazłem wspaniałą gierkę zwaną Planescape: Torment (wcześniej myślałem, że to wielki shit ! Ale byłem głupi ) Fabuła rozkrecała się pewnie dopiero Oczywiście nie przebije F1 i F2, ale ogólne wrażenia są bardzo dobre

P.S. Ja wiem czy liniowa ???? Zawsze można se zmieniać ekipę, poodkrywać sekretne lokacje i w końcu są 3 zakończenia
Odpowiedz
Grałem któtko...Całkiem mi nie przypadł do gustu. Daleko mu do świetności poprzednich części...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Gra jest swietne, tak jako Fallout jak i totalnie z nim nie zwiazana. Ja do niej niepodchodiziem jako do RPG lecz do gry taktycznej z elementami fabularki i sie nie zawiodlem w najmniejszym stopniu caly < no moze poza przetlumaczeniem Deathclawow na Szpony Smierci, kur... jak to brzmi xD > Fajna fabulka no i mozliwosc wybrania zakonczenia. Akcje jakie mozna odwalac wojakami tez sa szerokie
We march into war slaughtering mankind
If you try to stop us we will give you hell
(from wich we came)
join us if you dare
join us if you can
Choose sides,
or escape to survive !!
Odpowiedz
Z jednej strony nigdy tego typu gierek nie lubilem, ale jakos sie przemoglem, w koncu gierka nalezala do jednej z najlepszych serii komputerowych erpegow. Zaczalem grac i... wciaglo mnie, gra moze nie jakas wielka, ale nadal czulem ten postapokaliptyczny klimat wczesniejszych falloutow. Osobiscie cenie go nawet wyzej niz jedynke, a to i tak tylko dla tego, ze w jedynke gralem tylko raz, dwojke przeszlem kilkanascie razy, tacticsa zdaje sie 2. Polecam
Odpowiedz
FALLOUT TACTICS eh minimum klimatu Falloutów. Ale i tak miło ,że wyszedł zawsze można było pobyć w świecie z Fallouta rodem. Poztym Fallouty poprzednie i tak bardziej mnie wciągneły i na dłużej.
Odpowiedz
O ile Świat krypt wciągnął mnie na długie dni i nieprzespane noce
to do FT nie potrafię się jakoś przekonać. Niby klimat ten sam a jednak to nie to.
Odpowiedz
Ja w Fallout tactics grałem tylko pare godzin i mogę stwierdzić że był nawet, nawet.

Co mi przeszkadzało:
-słaba grafa.
-wiele bugów.
-taki dziwny poziom trudności.
-niektóre etapy były mocno podobne do siebie.

co mi się podobało:
-klimat postapokaliptyczny, którego znajdziemy w niewielu innych grach.
-rozwój postaci
-ogólnie ciekawa gra.

sądze że jak na grę wydaną w 2001r. jest naprawdę dobry.

Oceniłbym go na 7/10.

P.S. Nie lubię takich typów gier, a mimo to Fallout mnie wciągnął.
Odpowiedz
Ja osobiście uważam, że FT jest gorszy od poprzednich wersji, a dlatego, bo ten Fallout zbyt odchodzi od poprzedników i po prostu mnie aż tak nie wciągnął jak Fallout 2. W FT rozmowy praktycznie nie było, tylko kilka przycisków w zależności od tłumaczenia:OK, Dalej, Handel i Hazard. To jest w tym Fallout-cie Tactics najgorsze!
Kto chce żyć wiecznie, niech idzie za mną i mi służy!

"Przywołuję Cienie Nocy,
Pod Mym berłem drży Magia Ciemności,
Wojna mym żywiołem.
Wojownicy bez dusz na me rozkazy,
Wolność to tylko wspomnienie,
Bo prawdziwa siła leży w umyśle!"

http://faerun.com.pl/sign_3400.png" alt="" />
Odpowiedz
Bo to nie jest czysty cRPG, masz drużynę i wykonujesz misje. I trudno nie mieć napisów handel, hazard itp. w bunkrze, w którym się bierze zaopatrzenie...
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Dobrze że nazwali go Tactics, bo na falla to mi nie wygląda ta część. Odmienna gra jakaś. Ale gdy się słyszy, ż w grze jest Gaussa, Vendicator, czy nawet głupi Desert Eagle to wracają wspomnienia i aż chce się grać!!! Fallout RULEZ! (zespół "fallout boy" też RULEZ!)
Jest taka chwila, że jest coś , czego nieda się zrobić...
Ale w końcu przyjdzie ktoś taki, który nie wie że się nieda,
i on właśnie to robi...
Odpowiedz
← Fallout

Co sadzicie o FT? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...