FPS

HA! max payne to nie fps tam masz perspektywe 3ciej osoby
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Tja... pamiętamy Cię Panie „huberthc”. Jak mogłeś w to wątpić, i oczywiście witamy z otwartymi rękami.
Nie ma to jak się czepiać szczegółów...no chyba, że kogoś to bardzo rajcuje. Więc, jakby to powiedzieć, cieszę się, że mogłem sprawić Ci odrobinę przyjemności. Rzadko mi to wychodzi, nawet nieświadomie a tu... taki miły akcent.
No ale dość żartów i poufałości tek żeby nie przedobrzyć podczas naszego pierwszego spotkania "po latach"

Ale na serio to wracając do tematu polemizował bym, do jakiego gatunku zaliczyć Maxa Payne'a czy do TPP czy do FTP a może to po prostu gra zręcznościowa. Posiłkuję się tu może dość kulawą teorią wynikającą z tego, że np.: w Unrealu Tournamencie 2004 oraz 2003 można przestawić tryb na osobę trzecią jednak zalicza się ją dalej do FTP. Albo taki Ghost Recon tryby rozgrywki to trzecia lub pierwsza osoba a zalicza się ją do gier typu Akcion do FTP. Więc podstawa wynikającego problemu leży prawdopodobnie w konflikcie definicji wyżej wymienionych gatunków, przynajmniej ja bym to tak określi, ale oczywiście mogę się mylić.
Odpowiedz
milo mi, milo mi ;] no coz... przyjmijmy wersje zrecznosciowa po prostu sugerowalem sie sama przynaleznoscia do grupy "strzelanek z widokiem zza plecow " ale ok - consensus musi byc
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
1.Unreal
2.Half Life 2
3.Doom 3
Ale mi fajnie wyszlo^^. Unreal bo jest niedoscignionym wzorcem, Half Life 2 (+ Counter Source) bo strasznie mi sie podoba fizyka w tej grze, a Doom 3 bo lubie sie nie wysypiac
Odpowiedz
Jrzeli chodzi o shootery to napeno Unreal, jedynka byla cudowna, pierwsza 10 w CDA, niestety dwojke schrzenili:( Co do sieciowek to najbardziej podobal mi si UT w odslonie pierwszej, potem seria zabardzo upodobnila sie do Quaka. No a teraz jezeli chodzi o Max'a, w zasadzie niewazne jest czy to FPP, czy TPP, ja ta gre po prostu kocham, szczegolnie czesc druga. Najsmieszniejsze jest to, ze w grze tego typu najbardziej podoba mi sie klimat, fabula i dialogi.
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

FPS - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...