[GIII] Po czyjej stronie staniecie?

WITAM!
Chciałbym zadać wam pytanie po czyjej stronie staniecie?
Czy będą to ludzie a na ich czele Król Rhobar drugi a zarazem Innos?
A moze orkowie a na ich czele Xardas i jednocześnie Beliar?
Czy pomożecie nowo poznanemu królowi?
Czy może staremu przyjacielowi,który byl z nami przez dwie wspaniałe części?
Czy zdradzicie starych przyjaciul,ktorych poznaliście w koloni,zmęczonymi walkoami z orkami?

Proszę o napisanie po czyjej stronie staniecie/staneliście.

PS:Jeszcze nie przeszedłem całej gry a raczej powinienem powiedzieć,że nie jestem nawet w polowie gry!To jeżeli okazało się,że Xardas nie jest tak naprawde z orkami czy coś takiego to z góry przepraszam za to,że sądze,że Xardas jest po stronie orkow!
Odpowiedz
Xardas to po stronie Adanosa stoi Tak wynika z mojej pierwszej z nim rozmowy:P I chyba mu pomogę
Odpowiedz
Ja za kilkoma razami przejde po stronie dobra zabic orka to moje motto a moze kiedys zobacze jak jest sie po stronie orków jak to jest im pomagac ale wątpie zawsze wole zeby dobro zwycierzyło
Specyfikacja mojego kompa
Intel® Core(tm)2 Quad CPU @ 2.40GHz
Pamięć 2048 Kingston
Płyta główna ASUS P5KC
NVIDIA GeForce 8800 GTX
Dysk twardy Segate Baracuda 320 GB
Zasilacz 600 W
No i mam GeForce 8800 GTX 768MB
http://www.4max.pl/default.asp?g=&gg=&produkt=2456
Odpowiedz
Zawsze służyłem Innosowi i służyć mu będę. Nie będą mi orkowie nigdzie panować, te zielone, śmierdzące, zawszone, głupie, kurduplaste, owrzodzone... No dobra
Gram po stronie Innosa, w II byłem Magiem Ognia, w III jestem wojownikiem, ale może się jakichś czarów nauczę.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Bunwownik w służbie Innosa ale go nei lubie:p
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Osobiście narazie gram po stronie Rhobara II czyli po stronie Innosa. Ale ta 'dobroć' mnie już znudziła, więc już nie moge się doczekać, kiedy przejde gre jako buntownik, a zaczne grać jako żądny krwi, zdradliwy Asasyn po stronie Beliara .
Odpowiedz
Zrobie tak jak w G1 i G2 i po niczyjej stronie nie stanę najpierw wybiję orków a potem buntowników, assasynów, koczowników i całą resztę niegodnego mnie ludu wyrżnę wszystko co daje mi doświadczenie i co się porusza a tak a propo poruszania się widzial ktoś sępy ?? Jeżeli tak to niech ktoś mi to wyjaśni bo u mnie się nie poruszają tylko ślizgają ale to tak na marginesie
Odpowiedz
zadaje pytania a sam jeszcze nie odpowiedzialem
ja stane po stronie Beliara a mianowicie za Asasynami a to dlatego,że nikt im nie podskoczy no chyba,ze bezimienny a jak bedzie z nimi bezi. to na pewno nikt im nie podskoczy .No chyba ze ktos z klanow(slyszalem ze są silni ) albo przylącze sie do jakiegos klanu jesli to mozliwe??MOZLIWE?? jak tak to srać na Asasynow i wyrżnąć ich wszystkich !!
Odpowiedz
Assasyni są słabi poprostu mają siano i dlatego są tacy ważni. To nie jest według mnie siła. Najsilniejsi są orkowie i chyba w to nikt nie wątpi ( oczywiście nie licze beziego ). Dlatego trzeba ich tępić i dlatego ich nie lubie . Najlepsi są magowie
Odpowiedz

Użytkownik Arcodes dnia Dec 5 2006, 02:35 PM napisał

Assasyni są słabi poprostu mają siano i dlatego są tacy ważni. To nie jest według mnie siła. Najsilniejsi są orkowie chyba w to nikt nie wątpi ( oczywiście nie licze beziego ). Dlatego trzeba  i ich tępić  i dlatego ich nie lubie . Najlepsi są magowie

[post="51208"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



To już sprawa jak bardzo klimatycznie chcerz grać ;]. Zabić wszystkich jest za łatwo a orkowie są równie łatwi jak całe grono ;]
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz

Użytkownik arbolitox dnia Dec 20 2006, 04:39 PM napisał

stajesz po tej stronie która ci więcej płaci króła to na bak zatłuke

[post="51799"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Przynajmniej będziesz lojalny wobec Lee ;]
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Ja gram dosyć dziwnie wyszkolony jak assain dwa assyńskie miecze na plecach średnia zbroja assyna a walczę po stronie buntowników zabijałem orków zabijam orków i będę zabijać orków zabijanie orków to dobra rzecz:)) A wiecie gdzie spotkać łowców orków??

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
W klanie Ognia jest ich jak lodu podobnie w klanie Młota :PP A teraz gram Magiem AAA mag wymiata
Odpowiedz
Ja sobie wybrałem stronę którą można najwięcej zarobić: buntownicy. Jest dużo miast do uwolnienia i orków poza osadami (w samym Vengardzie było ich chyba z 200 z czego każdy z nich miał obowiązkowo min. 1 Krush Varrok). ale w sumie jeszcze nie wiem bo mogę te artefakty adanosa zanieść do Zubena... po prostu się namyślę...
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
JA zawsz grałem po stronie dobra, czyli Inosa. Z buntownikami zawsze byłem i orków to jak jakiegoś spotkałem daleko od innych orków to jak ja to mówie
,,Nóż i Już" I po sprawie chociaż orkowie dobrze płacą i fajnie się z nimi handluje. Assassins czyli asasyni są zwalemi mają brzydkie zbroje i żal mi tych niewolników:)
Odpowiedz
ja jestem buntownikiem mam juz pancerz buntownika(juz ten lepszy oczywiscie)ale ide na pustynie sie nauczyc dwoma mieczami machac bo mam kordelas (95 obr)i ognisty miecz(100 obr) ale o magi nie zapomialem troche tego mam zarabiam najwiecej jako zlodziej bo wszystko umiem puzniej bede magiem bo jak ktos tam napisal mag wymiata:)
Odpowiedz
MAM DOSC BUNTOWNIKOW TRZYMAM Z ORKAMI FAJNA ZBROOJE MAJA WIE KTOS O MAGICZNYM MIECZU JAKI PODOBNO JEST W FARING
Odpowiedz
← Gothic

Po czyjej stronie staniecie? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...