[GIII] Pomoc

Wiele osób gra w gothic trochę dłużej i są albo daleko w fabule albo zwiedzili ładny kawałek świata Gothica.

Jedną z przydatnych rzeczy są kamienie teleportacyjne pozwalające spokojnie zwiedzać świat znajdują się w każdym mieście, i teraz sprawa gdzie je znaleźć niektóre są dobrze widoczne inne są w posiadaniu pewnych postaci. Kilka lokalizacji tych przydatnych przedmiotów podam:
1. Ardei tu nie ma problemu jest na stole na "rynku"
2. Trelis skrzynia za kaplica beliara przy wyjściu niedaleko Thorusa
3. Okara na kamieniu niedaleko wejścia i u przywódcy
4. Braga(? pierwsze miasto w Varancie do którego traficie) u jednego z kupców (po jego pobiciu w trakcie realizacji zadania danina)
5. Ben Sali koło domu będącego na przeciwko głównego wejścia
6. Gotha i Vengard są w Gohcie ten drugi w jaskini po prawej stronie od wejścia na poziom zamkowy na samym jej końcu, a teleport do Gothy jest na zamku

Nie pamiętam już gdzie znajdują sie teleporty Cape Dun i Montera ale może wy dopiszecie
Dodatkowo radze od początku kupować sobie piły, młotki i kilofy(kolejno 5,10 ,20) w Vengardzie jest misja gdzie takie ilości trzeba dostarczyć. A potem nie warto biegać po świecie i skupować ich.

Jeśli komuś na początku duża alchemia nie jest naprawdę potrzebna to nie opłaca się w nią inwestować po prostu op przejściu części świata znajdziemy dość książek o tym aby mieć ją na poziomie ok. 50

Nie będę już mówił o zbierani ziół i skrzynek ;p Ale polecam skórowanie wszelkiego rodzaju bestii i pozyskiwanie trofeów można na tym trochę kaski pogonić.
Odpowiedz
Carpe Dun -> w domu orka któremu przepadła dostawa towarów
Montera w chacie w której siedzi Wystraszony niewolnik obok tamtejszego przywódcy najemników


EDIT:
Klan ognia -> w chacie łowcy orków na prawo od wejścia do wioski
Klan młota albo wilka -> w głównym budynku
A ostatniego nie pamiętam:P
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Mam Pytanie Jak mozna szybko i latwo zarobic troche kasy w g3 ? podajcie troche przykladow prosze
Odpowiedz
Niektórzy bandyci mają Baaaardzo wartościową broń(do 2k) wystarczy trochę poszukać. Albo podejdź blisko barjery i wytłucz orków(200 za każdy topór).
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Dobrym sposobem jest także łowiectwo, i wykonywanie zadań wiele jest dobrze płatnych.

[Dodano po chwili]

Teleport do Silden u szamana Mieszka zaraz przed ograniczoną częścią obozu a do Bakareshu jest na końcu miasta na studni zaraz obok są dwa namioty ( w jednym są paczki z bronią)

Wie ktoś gdzie jest mistrz walki dwoma mieczami? Nie mogę znaleźć skubańca
Odpowiedz
Czy ktoś wie czy podczas robienia screen shotów podczas gry to one sie gdzie s zapisują czy trzeba wychodić zapisywać je ręcznie???????? proszę o szybką odpowiedź
Odpowiedz
mam takie pytanie czy Lee jest w G3??
czytałem na jednej stronce ze jest ale (uwaga) jest z nami w Ardeii i walczy!!!!
ale ja go nie widzialem i nikt nic o nim nie mowij jak narazie???
czy cos jest nie tak??? byl wraz z bezimmennym w Ardeii???
czy poprostu ktos podal zle informacje???
a jak byl to czemu go niewidziałem przeciesz calą Ardee przeszukalem (nie za Lee ale za kosztownosciami tongue.gif )i ge nie było
z gory dziekuja za odpowiedz biggrin.gif
(troche sie martwie ze go jeszcze nie widzialem bardzo go lubie i chcialbym mu pomuc w jego sprawie z krolem biggrin.gif )
Odpowiedz
Nie ma go w Ardei, podobno jest Nordmarze ale go jeszcze tam nie spotkałem, odwiedziłem klany i klasztor wiec nie wiem gdzie siedzi...
Odpowiedz
mam do was prozbe moze mi ktos powiedziec jak moge uzyc kodow do G3 dowiedzialem sie ze trzeba cos zmieniac w jakims pliku i zrobilem to i nic dalej widze czerwone migające kwadraciki.To moj numer GG:3594463 jagby ktos mogl opisac mi kroczek po kroczku co trzeba zrobic bylbym bardzo wdzięczny i prosze sie niesmiac z tego ze nie rozumiem zabardzo o co chodzi z tymi kodami cos tam trzeba zmieniac i takie duperele a jasie nie znam na takich zeczach (wiem ze to są banalne podstawy ale coż).a potrzebuje kodow zeby wyzwolic montere.z gory bardzo dziekuje
Odpowiedz
Forum to nie gadu-gadu. Każde zdanie zaczynasz wielką literą, używasz interpunkcji i co najważniejsze piszesz P O P O L S K U.

A wracając do sprawy - jeżeli widzisz w konsoli czarne kwadraciki, to musisz w folderze, gdzie wgrałeś Gothica, odszukać kolejny folder o nazwie 'Data', a w nim stworzyć inny folder o nazwie '_compiledImage'. Wejdź do tego folderu i stwórz w nim kolejny folder o nazwie '_Intern'. Ścieżka dostępu do tego pliku wygląda u mnie tak:

E:\gothic3\Data\_compiledImage\_Intern

I to wszystko.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Użytkownik Medivh dnia Dec 4 2006, 01:50 PM napisał

[color=lightgreen]

folder o nazwie 'Data', a w nim stworzyć inny folder o nazwie '_compiledImage'.
E:\gothic3\Data\_compiledImage\_Intern

I to wszystko.

[post="51132"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Fajnie ale ja mam coś takiego:Data 1,2,3 i 4 chcialem wejsc w pierwszą date to nie moge, bo coś tam juz nie pamiętam co ale jakis błąd!!!
Odpowiedz
Jak możesz mieć kilka Date... Może daj screena.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Użytkownik Medivh dnia Dec 5 2006, 02:03 PM napisał

Jak możesz mieć kilka Date... Może daj screena.

[post="51206"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



dalbym ale nie wiem jak
Odpowiedz
Na klawiaturze masz taki przycisk Print Screen. Klikasz go, później wklejasz to, co zrobiłeś do Painta czy innego programu graficznego i zapisujesz to. Później wstawiasz to np. na imageshack.us i dajesz na forum link.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Użytkownik Medivh dnia Dec 5 2006, 06:16 PM napisał

Później wstawiasz to np. na imageshack.us i dajesz na forum link.

[post="51220"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



wszystko zrobilem jak napisaleś ale tego ostatniego zdania nie rozumie

[Dodano po chwili]

Użytkownik Medivh dnia Dec 4 2006, 01:50 PM napisał

[color=lightgreen] Ścieżka dostępu do tego pliku wygląda u mnie tak:

E:\gothic3\Data\_compiledImage\_Intern

I to wszystko.

[post="51132"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



sorka za kłopot ale nie zaóważyłem tego.Faktycznie jest jedna Date zrobiłem tak jak pirzesz ale dalej gówno widzie ALE wpisuje marvin wciskam " ~ " i wpisuje god i dzala!!!
więc wniosek z tego jest taki ze jak ktos ma czerwona kwadraciki jak wpisuje"marvin" to kody i tak mozna wopisywac bo i tak dzialają
Odpowiedz
Po jakiego grzyba potrzebny ci jest 'marvin'? W tej części nie ma takiego kodu. Nawet jak nie utworzysz tych folderów, a masz czarne kwadraciki, to kody i tak działają.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Prosze niech ktoś mi napisze gdzie mogę znależć jakieś wypasione kostury magiczne ,bo czytałem że są niezłe ale nie mogę żadnego napotkać, gram magiem i jak na rasowego maga przystało musze mieć czym ciepnąć w czerep
Odpowiedz
Kostury magiczne są właśnie po to, by nie ciepać w czerep. Mają ci zwiększać moc, obrażenia od czarów i dawać inne bonusy magiczne a nie zwiększać obrażenia wręcz.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
← Gothic

Pomoc - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...