[GIII] Towarzysz

Jak w temacie mam problem z pomocnikiem dokładnie Copperem z Redock.
Walczyłem razem z nim w jaskini bandziorów nieopodal Montery (taki duży obóz bandytów na drodze) i na wyższym poziomie tam gdzie jest tak strasznie ciemno w trakcie zażartego boju wszedł ot tak w tekstury i już nie wyszedł. Problem tkwi w tym że nie umarł tylko gdzieś tak jest i przez to nie mogę już mieć żadnego kompana ponieważ gra ciągle uważa go za aktywnego pomocnika tyle że nie mogę się go pozbyć.

Jeśli ktoś ma jakikolwiek pomysł to błagam napiszcie bo mnie szlag trafia.
(nie mogę zrobić kilku zadań a mam 46lvl i nie chce mi się zaczynać od nowa)
Odpowiedz
Macie strasznie dziwne problemy. Posiadacie przecież save'y i jak widzicie, że coś jest źle, to robicie loada, wyżynacie wszystkich jeszcze raz i będzie dobrze. Cofniecie się o 5 min, zamiast całej gry...
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
No save są ale wtedy tego nie zauważyłem i teraz mam lipę bo kodem już prybowałem i zabiło.....MNIE (ta jaskinia jest zrąbana...) normalnie jak dam kill to zabija ale w tej jaskini się ''odbiło''
Odpowiedz
To sobie wpisz kod na nieśmiertelność.
Odpowiedz

Użytkownik Rivin dnia Nov 30 2006, 02:06 PM napisał

To sobie wpisz kod na nieśmiertelność.

[post="50942"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



xD


Przepraszam wszystkich moderatorów za tego posta, ale musiałem jakoś to skomentować. A zadziała to?


Do autora tematu: JAKIM CUDEM?!?!?!? Przecież nie masz chyba 3 saveów, na których zapisujesz na zmianę! Nie zauważyłeś przez kilkadziesiąt minut że chłopak zza pleców ci zniknął? Jest jeszcze taki trik: Spróbuj przywołać golema. Ona atakuje wszystkich. Może ci pomoże.(zależy chyba jak głęboko zatopił się twój kumpel)
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
No no sprawdzę z tym golemem a co do tego save to byłem podekscytowany jak pokonałem tych bandziorów i zrobiłem zapis na obu stanach gry więc mam lipe
(mój błąd wiem ale chcę to jakoś naprawić)
Odpowiedz
Jak zagrasz jeszcze raz to wszystko naprawisz A cofanie się z tego momentu jest niczym, w porównaniu z cofaniem się, gdy masz 65 lvl...
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
No to prawda lepiej z 46 do początku niż z 65 to święta RACJA
Odpowiedz
WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wielkie dzięki za pomoc naprawdę jestem twoim dłużnikiem!
(Chyba nic w całej grze nie było takie przyjemne jak zabicie tego kolesia ohhh)
Odpowiedz
eeem zapomniałem się zalogować ten post wyżej jest mój ale jeszcze raz DZIĘKUJĘ!!!!
Odpowiedz

Użytkownik emkakafetheelderscrools dnia Jan 22 2007, 09:58 AM napisał

Albo w klasztorze. "...nowicjuszem. Nieważne, kim byłeś"

[post="53192"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Z Copperem zawsze był problem i lepiej go nie brać. Lubi znikać, zatapiać się w ścianach, zlatywać z gór, zawieszać się na kamieniach. Wogóle nie potrafi skakać, każdą przeszkodę musi obejść dookoła, a nawet przez puste potrafi iść zakrętami i omijać coś czego nie ma. i to właściwie tyczy się chyba każdego towarzysza broni który chce z nami podążać.
Odpowiedz
Dla mnie w Gothcie Gorn zniknął i nie wiem nawet gdzie się wtopił dobrze że już tego demona miałem zabitego to się ode mnie odczepił (Gorn oczywiście).
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
W Gothcie jak byłem i wiziąłem Kamien Teleportacyjny a potem zabiłem Demona to zorientowałem się że nie ma ze mną Gorna który szedł ze mną cały czas dopiero jak wyszedłem z Gothy Gorn biegł od tego domku z którego go uwolniłem
Odpowiedz

Użytkownik sprq dnia Feb 1 2007, 02:23 PM napisał

W Gothcie jak byłem i wiziąłem Kamien Teleportacyjny a potem zabiłem Demona to zorientowałem się że nie ma ze mną Gorna który szedł ze mną cały czas dopiero jak wyszedłem z Gothy Gorn biegł od tego domku z którego go uwolniłem   

[post="53699"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



I przez całągrę później tam siedzi - to normalne
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Ale jak grałem 1 raz, to Gorn bił demona razem ze mną i był cały czas przy mnie, a teraz nie dlatego wydało mi się dziwne
Odpowiedz
ja też ten problem miałem bo gorna pobiłem pare razy (dla cennego topora ) i nie chciał isc za mną więc moze to zrobiłes źle
Odpowiedz
1.Jak sie chce kogoś zabić kodem "kil" to musicie na niego nakierować :-)
Mi też sie cooper tną w ściany i dlatego sam załatwiłem bandytów (oni są prości) A co do Gorna to mi zginął już na samym początku, ale smok tez jest łatwy wystarczy stać w bramie na dziedziniec i w niego nawalać z łuku lub z kuszy (on nie wyjdzie po za dziedziniec) A ożywieńcy to pestka!:-D
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego, ale dla mnie Copper jest cool! I mi mojego Copperka nie obrażajcie! Dlaczego go lubie...?A wiem poszedłem z nim tam gdzie jest misja Oczyścić .... wejście do Reedock i on mi nie padł miał prawie całe HP!
Odpowiedz
← Gothic

Towarzysz - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...