Rymowanka z Clicka!

Czytałem sobie ostatnio Clicka! i patrzę, a tu rymowanka. Tak mnie urzekła, ze postanowiłem wam ją tu przepisać :

Kiedy przyjdą przeszukać dom,<br />
<br />
Ten, w którym mieszkasz, chłopie,<br />
<br />
Kiedy sprawdzą twój CD-ROM<br />
<br />
I na płytach nagrane kopie,<br />
<br />
Gdy pod drzwiami staną i nocą<br />
<br />
Nakazem w dłoni w drzwi załomocą -<br />
<br />
Wiesz, o jaką im chodzi zbrodnię?<br />
<br />
Ściągałeś pliki<br />
<br />
Przez Dwa Tygodnie!<br />
<br />
<br />
<br />
Już przed twym domem setki są glin.<br />
<br />
Dokąd uciekać? Chyba do Chin.<br />
<br />
A wszystko przez to, że owe dane<br />
<br />
Wprost z Ameryki były pobrane.<br />
<br />
Co czyni z ciebie kogoś gorszego<br />
<br />
Niźli mordercę wielokrotnego...<br />
<br />
<br />
<br />
Kiedyś przyjdą na pewno pogrzebać ci w kompie.<br />
<br />
Może się zlitują, w co szczerze wątpię,<br />
<br />
Jak GROM w nocy przez dach się wkują,<br />
<br />
Płyty połamią, save'y skasują,<br />
<br />
Pójdzie się j**ać w FIF'ie kariera,<br />
<br />
Znów w NFS'a startujesz od zera,<br />
<br />
Choć w CALL OF DUTY wojne wygrałeś,<br />
<br />
Choć wiele nocy przez to zarwałeś,<br />
<br />
Brak u nich skrupułów, litości nie mają,<br />
<br />
Za dyskutowanie zarobisz pałą,<br />
<br />
Nie pomogą płacze ani lamenty,<br />
<br />
Cały twój hardware w folii zapięty.<br />
<br />
<br />
<br />
Już biurko puste, już wiatrak nie huczy,<br />
<br />
Może mnie w końcu to coś nauczy,<br />
<br />
Mijają godziny, mijają dni,<br />
<br />
Chyba oszaleję, wciąż komp mi się śni.<br />
<br />
<br />
<br />
Dzwonię na pały, może coś da się załatwić,<br />
<br />
Jakaś glina mówi: muszę pana zmartwić,<br />
<br />
Tutaj jest Polska, tu cuda się dzieją,<br />
<br />
Kompa pan oddał przebranym złodziejom.<br />
<br />
<br />
<br />
Jaki jest morał mej definicji?<br />
<br />
Profilaktycznie nie wpuszczaj policji!


Został on nadesłany do Clicka! przez kolesia o nicku Łukasz. Po prostu tym wierszem - rymowanką rozbawił mnie do łez.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
samo życie
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
heh ale także w tym płynie dużo większa nauka.....jesteśmy jednym z nielicznych państ w Europie popierających Microsoft.......tylko u nas chodzą po domach i każą pokazywać Twarde dyski...to jest smutne.......a to tylko dlatego że przyjechał do polski Gates i zasponsorował coś....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Pierwsze słyszę, że łażą po domach :? . Ludzie nie straszcie .

Ps. Co czyni z ciebie kogoś gorszego

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz

Cytat

Ps. Co czyni z ciebie kogoś gorszego

o Co Ci chodzi???
A co do chodzenia tych bubów to prawda...przynajmniej chodzą po damach informatyków...a po inych chodzą tylko gdy masz wielki transfer w ściaganych plikach(jak np. ja mam 3 kompy i łaczenie przez miesiąc ściagamy 15 gb), dlatego musicie sie opanować w zwykłym tygodniu z tymi ściąganymi plikami bo przyjądą do was faceni w czerni :wink:
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Hłe, hłe. Wierszyk juz gdzieś czytałam.
Odpowiedz

Cytat

Cytat

Ps. Co czyni z ciebie kogoś gorszego

o Co Ci chodzi???


Pozwól, ze odpowiem za Ciebie Rincewindzie. W dziale nick (chyba) Rincewind napisał, że na niego mówią Czyn. No i to wszystko

Rincewind napisał:


Cytat

Pierwsze słyszę, że łażą po domach  . Ludzie nie straszcie  .


Oj łażą, łażą. Paru kolesi na osiedlu niedaleko mnie złapali i kara :wink: Ale to tylko chodzili losowo, żeby nastraszyć innych. Żeby pozbyli się piratów itp.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
U mnie na osiedlu byli i patrzyli kto ma psa i kto ma dzwonek i tabliczkę do niego. Moja psipsiółka ma psa, tabliczke, ale dzwonka jeszcze nie! :DDDDDD

Dobra, kończymy OT.
Odpowiedz
moj qmpel mial radio internetowe ale go skasowali bo mial za duzo pirackich piosenek i zabulil ladnie (w euro to bylo jakies 2000, wiec musicie razy 4.5 pomnozyc, tutaj strasznie piractwo tepia)
Odpowiedz
W Clicku kiedyś jeszcze jakiś jeden fajny artukuł widziałem. Co robić, gdzy ci się nudz w supermarkecie. Może kiedyś zapodam jak mi nudzić będzie, bo nawet długie to jest.

Ps. WOW Medivh, nie podejrzewałem, że ktoś to zapamięta. Dzięki . Jak to mówi Atis masz ode mnie lizaka .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Mówisz, że to o tych głosach itp.? To samo było w CDA

Hmm... można tutaj wklejać humor? Proponuję zmienić tytuł
Odpowiedz
Werszyk jest spoko. Bardzo lubię takie o policji:] A to że u nas jest jak jest to nic na to nie poradzimy...Pozostaje zrobić to są piszą dwie ostatnie zwrotki. Nie wpuszczać pał!:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Dobra. To teraz wsadzę to o czym mówiłem wcześniej. Ukazało się to zarówno w CDA (tam najpierw) jak i Clicku! A wiec zaczynajmy .

Cytat

15 rzeczy, kóre możesz robić w centrum handlowym, w czasie kiedy twoja rodzina oddaje się zakupom:

1. Weź 24 pudełka z prezerwatywami i wrzucaj po jednym do koszyków innych ludzi.

2. W dziale elektronicznym ustaw budziki tak, by dzwoniły co pięć minut.

3. Zrób smugę z soku pomidorowego prowadzącą do toalet.

4. Podejdź do jednego z pracowników i powiedz mu oficjalnym tonem: "Kod 3 w dziale AGD". Zobacz jak zareaguje.

5. Podejdź do okienka ratalnego i poproś o raty na paczkę M&M-sów.

6. Przesuń znak "Uwaga. Mokra podłoga" na wykładzine.

7. Rozbij namiot w dziale kempingowym i powiedz innym klientom, że ich wpuścisz pod warunkiem, że przyniosą poduszki.

8. Kiedy ktoś z obsługi spyta, czy może ci jakoś pomóc, załkaj "Czy nie możecie mnie po prostu zostawić w spokoju" i rozpłacz się.

9. Spójrz prosto w kamerę ochrony i potraktuj ją jak lustro dłubiąc sobie w nosie.

10. Oglądając broń w dziale myśliwskim, spytaj sprzedawcę, czy wie, gdzie możesz kupić leki antydepresyjne.

11. Biegaj po sklepie z dziwna mina, nucąc motyw z "Mission Impossible".

12. W dziale samochodowym pozuj na Madonnę, używając lejków różnej wielkości.

13. Ukryj się za wiszącymi ubraniami. Kiedy klienci będą je przeglądać, szepcz "WEŹ MNIE! WEŹ MNIE!".

14. Kiedy z głośników będą podawać jakiś komunikat, upadnij na ziemię, przybierz pozycję embrionalną, chwyć się za głowę i krzycz: "O nie, to znów te głosy!".

15. Wejdź do przymieżalni i krzyknij naprawdę głośno: HEJ, paier toaletowy się skończył!!!".

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz

Cytat

heh ale także w tym płynie dużo większa nauka.....jesteśmy jednym z nielicznych państ w Europie popierających Microsoft.......tylko u nas chodzą po domach i każą pokazywać Twarde dyski...to jest smutne.......a to tylko dlatego że przyjechał do polski Gates i zasponsorował coś....


Hmmm. Chyba nei rozumiem. Kto chodzi i jakie popieranie Microsoftu. I co ma jego popieranie do piractwa w polsce. Chodzi to może policja i to sporadycznie, Aby dokonać jakiejkolwiek rewizji musi mieć nakaz od prokuratota (a o ten wcale nie tak łatwo). To raz. A dwa to, że zwykły użytkownik ściagający z netu nie ma sie czego obawiać. Inaczej jest z handlarzami płytkami i właścicielami pirackich serwerów.

A co do Microsoftu to nadal nie wiem o co chodzi. Jakie popieranie? i dlaczego tylko nie liczni w Europie. O ile wiem to Polacy za odnalezienie czegoś tam w windach dostali kod żródłowy a Gates sie zobowiązał do zasponsorowania komputerów dla szkół. Ale co to ma do piractwa to nie wiem...
Odpowiedz
Heh uwielbiam piratów... To smutne, że policjanci chodzą po domach i sprawdzają czy kupiłeś program czy ukradłeś? Gdyby samochody były dostępne przez neta to też byś ściagał? A wszystko przez tego Gatesa, bo jest bogaty i zawiść dupe ściska... Bo Gates stworzył najpopularniejszy system świata to trzeba go zgnoić? Jednak jest jakiśpowód dla którego ludzie wybrali windowsa a nie jakiegoś Maca...

A teksty świetne
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Można zrobić poradnik, co robić gry policja przychodzi sprawdzić Twoje płyty
I'elamshin d'lil Ilythiiri zhah ulu har'luth jal...


Odpowiedz
Gates jest (wstawić przekleństwo), bo zbija kasę na czymś, co jest niestabilne, pseudo ułatwiające użytkowanie, z wieloma beznadziejnymi rozwiązaniami, a od czego nie można się uwolnić, ponieważ tylko na tę platformę chodzi praktycznie wszystko, a inne systemy nie są dla przeciętnych userów i dzieci neostrady.
Większość wirusów jest pisana na Windowsa pod Linuxem, bo użytkownik sam może niewiele zrobić, nie poprawi skryptów na własny użytek.
Zawsze się zastanawiałem, po co w większości okienek instalacyjnych, rozpakowywujących itp. jest opcja "Anuluj", która i tak nie działa. Jeśli się ją kliknie, proces przebiega dalej lub komp zaczyna myśleć. Okno procesów: opcja zakończ zadanie i opcja zakończ proces. Gdy się kliknie to pierwsze, komp myśli, wiesza się, prosi o potwierdzenie, przy tej drugiej opcji o nic nie pyta, a przerywa działanie natychmiastowo.
Opcja formatowania dysku bezposrednio w Windowsie. Użycie jej nie ma sensu, ponieważ system i tak wywali inf, że coś jest używane i nic nie zrobisz. Opcja naprawy przy chkdsc w konsoli nie działa z tego samego powodu. To po co jest możliwość ich użycia będąc na pulpicie?
Problem w tym, że używać mogę tylko tego systemu, gdybym chciał tylko grać, miałbym PS'a, gdybym chciał używać tylko programów graficznych lub innych to MAC'a lub Linuxa, połączenie tego jest w Windowsie.
Niestety monopolu Gatesa nie da się narazie złamać, jak umrze i odda tą fortunę na cele charytatywne (większość majątku ma w papierach, więc chyba biednym dzieciom darmowe Windowsy, żeby same sobie żyły podcięły), to może się coś zmieni.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Racja Dany, powinieneś zostać publicznym mówcą! I nie wmówią nam że czarne jest czarne a białe jest białe! Bo od tego oni są! Od tego są oni! Od tego są!
I'elamshin d'lil Ilythiiri zhah ulu har'luth jal...


Odpowiedz

Cytat

Niestety monopolu Gatesa nie da się narazie złamać, jak umrze i odda tą fortunę na cele charytatywne (większość majątku ma w papierach, więc chyba biednym dzieciom darmowe Windowsy, żeby same sobie żyły podcięły), to może się coś zmieni.


Przecież Gates nie jest już szefem Microsoftu i przeszedł na emeryturę. Za wiele do gadania w firmie to teraz niema.

Poza tym zgadzam się z Danym. Dodam tylko, że dla mnie chore jest, iż we wszystkich krajach Windows kosztuję tyle samo. Dla takiego Niemca wydatek 50 Euro to nic, a dla przeciętnego Polaka wydatek z rzędu 300 zł. to sporo. I potem się dziwią, że pirackich wersji jest tak dużo.
Odpowiedz
← Fan Works

Rymowanka z Clicka! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...