[Diablo] Cheaterstwo na cBN :/

cBN w zamyśle blizzarda miał być całkowicie legalny... pozbawiony każdej możliwości obejścia zasad... jak zapewne wiecie długo się to udawało.. oczywiście, jak wszystko do czasu... około pół roku przed pojawieniem sie patcha 1.10 (a nawet i wcześniej) cBN zalały popularne bugged itemy - i tak mieliśmy legenadry wręcz buriza armor [ staty burizy w zbroji - powodzenia!] bugged wartraveller [15% dr w butach - goodly] no a potem bugged storm [ wszystkie staty zwyklego storma + 2 skill sosa & 4 sock - no comments] jak i wiele wiele innych

Potem nadszedł patch 1.10 - ladder te sprawy - wydawałoby się że sytuacja została opanowana... gra stała się o wiele trudniejsza [ nie było szlachtowania biednych krówek hehe - coż z tego - powstały baale]
potem nadszedł 9 styczeń 2004 roku... moment w którym zwątpiłem w D2 - mówię oczywiście o massowym kopiowaniu runek za pomocą telekinezy...
na wlasne oczy widzialem co sie dzieje na LoD Traidnig Europe (hardcore)
OFFER 74 x Vex Rune [ No Duped - (sic!!)]
O: 50 x Gul Rune Need Shako [ Normalnie Shako jest/było warte najwyżej jednego Gula oO]
i tak dalej... tragedia...

Nie wspomniałem także o bardzo bardzo popularnych programach - botach.. już w 1.09 bardzo popularne były pindleboty.. boty to rzeczprosta - jest to prgoram który zapuszczamy i nasza postać robi daną rzecz (diablo mozemy spuscic do paska i jechac na wakacje) jak naprzykład bieganie i zabijanie pindleskina, i jesli on rzuci nam unika (okreslamy to w parametrach) to postać go zabiera i tak dalej dalej dalej dalej
przez co naprzyklad jeden z moich kumpli znajdował jednego dnia - 2x armor tala grandfather 3x storm - etcc.. nie da sie ukryc że takie działanie wypacza obraz gry...
W 1.10 bardzo popularne stały się boty (zwlaszcza teraz gdy skasowano drabinki) na nabijanie lvl - ustawiamy bota żeby chodził tam gdzie lvl potworów jest 89 - przypomnijmy ze jest tylko pare takich lokacji - w akcie 1 crypt mouseleum pit a akcie 2 - ancient tunnels akt 3 - unholly temple or something akt 4 - nie ma?? akt 5 - miniony baala przez co exp leci jak najęty a i grać nie trzeba :mrgreen:

sprawy oBN nie poruszam bo to syf

pozdro!
Odpowiedz
Ja słyszałem o programie, który wywołuje laga na życzenie- taki lag może spowodować że danej postaci wypada CAŁY trzymany ekwipunek i o ile szybko go nie zbierze to inne postacie mogą go pojebać- nie wiem czy na 100% to prawda ale qmpel przekonywał mnie że tak... Ja i ten sam qmpel padliśmy ofiarą kradziezy runów z ekwpiunku- poprostu ktoś jakimś cudem kradł hasło od naszego konta wchodził, na nim i przerzucał sobie itemy wedle życzenia...

Kto wierzy że na cBN jest bezpieczny to się grubo myli- chociarz mozna się o tym przekonac dopier wtedy gdy ma się dobrą postać z dobrym stuffem.
Odrzuć kajdany społecznych wymogów, Poczuj wolno¶ć, zabijaj wrogów
Twej duszy, co tak długo więziona, Pragnie być nareszcie uwolniona
Niech Twe ciało z letargu obudzi się, Zmysły otępiałe znów mog± wyostrzyć się
Wróć do swej prawdziwej, dzikiej natury, Zawyj do księżyca, zerwij wi±ż±ce Cię sznury.
Odpowiedz
Nie spotkałem się z tym programem któy laguje... ale zapomniałem napisac o autoaimach ( w 1.09 - włączasz program, postac strzela (najczęsciej była to ama z windforcem) otiwera się automatycznie tp w który ta postać wskakuje.. i po zawodach RIP. W 1.10 zostało ama została zastąpiona przez necra z bone spirit)

popularne sa takze chcickeny - program działący w ten sposób iż po tym jak life spadnie za jakąs grancie 10% procent np. otwiera sie automatycznie tp i postac wskakuje do miasta...
Odpowiedz
Naduzywanymi progsami są drophack, tele hack, dupe hack, ultra hack, wall hack i trade hack. Boty troszkę... Jush to ukrucili. A cała reszta to bujda -_-
Odpowiedz
Najwięcej się używa botów. Większość graczy ich używa. Maphacki już poszły, ale boty zawsze są dużo warte, odkąd już się tak łatwo nie nabija lvl, a storm, WF i czako są nie odrzeczy (chociaż teraz są gówno warte), a co 3 WF nie jest może dupowany! Strasze. Dlatego przestałem grać w Diablo już dawno temu. Tragedia co się tam dzieje.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
R0LL :! :! Boty jush są w odwrocie. A mh ma każdy XD. Co 3 wf jest dupowany? To co powiesz na hrs XD. Levele nabija się łatwo i przyjemnie. Przynajmniej nie jest nudno cały czas biegać tylko na cowki. Nie ma tragedii. Jest przeginanie =)
Odpowiedz
Ja tego nie rozumiem jak jest przyjemność z gry skoro.. nie grasz tylko komp gra za ciebie ;/ to jest normalnie spaczenie jakieś każdy się prześciga żeby zakozaczyć przed resztą czy już nikogo nie obchodzi normalna gra??
Odpowiedz
Trochę sie juz pewnie zmieniło, ale jeszcze niedawno to się ustawiało boty na noce i rano mogłeś sprzedawać przedmioty na aukcjach za prawdziwą kasę. Dlatego dużo osób nie interesuje sie grą, tylko pieniędzmi. Są tacy, którzy muszą być najlepsi, wyzywać na duele i wygrywać, mieć najlepszy sprzęt. Po co się męczyć, skoro bot zrobi to energooszczędnie, lepiej i skuteczniej? A ty będziesz miał czas wolny.
Nie żebym ja tak myślał, ale jest to na pewno sposób rozumowowania niektórych osób. I m.in. dlatego przestałem grać w Diablo. Teraz niedawno sobie zagrałem jeszcze raz, by sobie przypomnieć, ale to nie to samo co 1.09.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Słyszałem że Blizz w końcu zrobił coś porządnego... Torche geehedy i ani można już nimi wymieniać sie normalnie w ekranie handlu co na pewno bardzo zabolało ludzi z telehackiem i authackem
Sam nie wiem na pewno bo w dia nie gram już od pół roku ale zamierzam tam niedługo powrócić i trochę zabłysnąć.
Ps Nigdy nie korzystałem z jakichkolwiek botów, hacków i innych. Tylko jedno zabezpieczenie przeciw authackowi i drophackowi żeby mnie nikt nie okradł.
Odpowiedz
Nom można wystawiać i na szczęście bo już nikt nie będzie w H**a ładował "O Torch Soso 17/19 n 7 ist" a tu okazuje się że nekro 12/10 ;/;/ Dany moim zdaniem wciąż to się dzieje może nie tak często ale kiedyś zrobiułem coś koło 40 browów z bootem hammerem w sumie mi to pasiło zero lagów szybki dojazd do tronu nie trzeba się martwić czy będzie next i mocny hammer czego więcej mi było potrzeba
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Cheaterstwo na cBN :/ - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...