[KotOR II] Problem z instalacją

Ano właśnie. Podczas instalacji wyskakuje mi TAKI błąd. Wersja jest nieoryginalna. Co więcej mam dwie kopie, z różnych źródeł, obie nie chcą się zainstalować, choć kiedyś się instalowały.
Odpowiedz
Kup sobie oryginał. Najlepszy i niezawodny sposób, hehe... Będziesz mogła sobie wtedy ściągnąć spolszczenie chociażby, a cena KotOR2 chyba już mocno spadła zresztą...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
A ten błąd to zawsze w tym samym miejscu jest podczas instalacji? Boje się, że oryginał może nie wiele tu pomóc.
Odpowiedz
Zawsze w tym samym miejscu, w obu wersjach.

Tak Hawkwood, spadła. Masz pożyczyć 100 złotych?
Odpowiedz
Hm, miałem to samo. Ale jak zgrałem wszystkie części na płyty i tak spróbowałem zainstalować to poszło bez problemu.

Co do tego, że wcześniej nie miałaś kłopotów: jeśli instalowałaś i wtedy z dysku to coś się musiało zmienić w twoim komputerze, że pojawiają się problemy z instalacją.
Odpowiedz

Użytkownik Atis dnia Nov 25 2006, 04:26 PM napisał

Tak Hawkwood, spadła. Masz pożyczyć 100 złotych?


Jak ładnie poprosisz...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Mam coś podobnego przy KotOR I i przy Spellforce . Też wyskakują zabawne (te same) cyferki i czasem komunikat, że pamięć nie może być 'read'. Po buszowaniu po sieci okazało się, że najprawdopodobniej mam uszkodzoną którąś z kostek pamięci (po pzrytoczone metody rozwiązywania problemu nie dały rezultatów), ale póki co nie mam kasy i czasu, żeby się tym bawić . A szkoda, bo chętne bym przynajmniej zobaczył KotOR'a.

Ps. Przepisz te cyferki i wpisz w google. Powinnaś znaleźć coś ciekawego .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Co lepsze. Później okazało się, że wystarczyło odtworzyć obraz płyty w innym programie i wszystko było cacy...
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Problem z instalacją - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...