Admin&Mod Log

Podany wyżej przez Deunan temat skasowany.

Ponadto skasowany temat: czy admin sie na mnie wkur**l? - jakiś troll z bluzgami,
zamknięcie tamatu: problemy w jaskini koboldów! - problem rozwiązany.

[Dodano po chwili]

Zamknięto temat: Łatka spolszczająca w dziale NwN. Powód - znalazła się duszyczka, która zaoferowała pomoc.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Temat labirynt i blad w forum Błędy w dziale Faerun zamknięty.
Powód: Jest juz jeden taki.
Do kosza za 24h.

EDIT
Utylizacja zakończona pomyślnie



EDIT 2
Post Qudlata w temacie: Ryby, Forum Faerun -> Pomoc został skasowany.
Powód: Odświeżanie tematu sprzed prawie 2 miesięcy bezsensownym postem o treści: "no własnie dżinks z tymi rybami:)"
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
% dla Wojownika ADANOSA za to co zwykle...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Temat Zbroja paladyna w forum Gothic II zamknięty - problem rozwiązany.

[Dodano po chwili]

Temat Gdzie jest Dynahier w forum BG I zamknąłem - problem rozwiązany.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Kasacja postu DooM'a w Oblivion -> Opinie. Post nie wnosił nic do tematu...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Skasowałem temat w dziale NWN z pytaniami o forum. Powód: stosowne odpowiedzi pojawią się wkrótce w 'manuelu'.

Przeniosłem temat Danego o pracy w Irlandii z Fanworks do pogaduszek. Powód: Jakoś tak bardziej pasuje tam
Odpowiedz
30% ostrzeżenia dla WOJOWNIKA jakiegoś tam plus zakaz postowania na forum na 5 dni. Jak to ładnie Med w ostrzeżeniach napisał - "za to co zwykle".

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Kasacja posta Kaanyra w dziale BG. Powód: W przeciwieństwie do górniczego posta Mathew'a twój nie wnosi kompletnie nic.
Odpowiedz
Temat "Błąd na arenie czy coś? - wywala mnie" w faerunowskich błędach został zamknięty. Powód ten co zwykle. Już było.
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Następujące tematy w dziale Baldur's Gate II zostały zamknięte:
*"Problem z Kulą Sfer."
*"Kuo-Toa w Podmroku"
*"kult oka"
*"Gadajacy miecz"

Powód: Problemy rozwiązane.

Następujące tematy w dziale Baldur's Gate zostały zamknięte:
*"Gdzie jest gościu którego ściga Kivan"
Powód: Problem rozwiązany.
*"Bieganie."
Powód: Temat tak bzdurny, że nie wiem czemu nikt dotychczas go nie zamknął.

Pousuwałem także zbędne prefiksy i poprzestawiałem parę tematów do właściwych działów
(w sumie trochę dawno temu to zrobiłem..)
Odpowiedz
Temat Gartris Grots -kim jest? w Sugestiach i propozycjach zamknięty, powód dopisany na końcu tematu

A ja temat usunąłem na wyraźną prośbę Gartrisa - Rince.

Jak chciał to ok...


Usunęłem wiadomość z prośbą o kasację tematu "Nowa Gildia" w tymże topicu. Powód: Post był napisany przez gościa. Jeżeli to ty, Ssilverivo to się zaloguj...
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Kasacja tematu Fabuła Gothica III. Dragon Hunter 16 napisal identyczny post w innym temacie.

Zamknięcie tematu Co stanie się z Bezimiennym?. Temat stracił aktualność

EDIT

Zamknięcie tematu Gorn w G3 - temat stracił aktualność.

EDIT

Temat miecz z Obliviona został usunięty - taki sam temat już istnieje.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zamknąłem temat "Błąd podczas instalacji ...
"Publisher"" W G3. Powód: opisany w temacie.
Odpowiedz
Temat Zabijanie martwego w Błędach Faerun zamknięty. Powód: Problem rozwiązany.
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Tematy:

Mecz Towarzyski, pierwsza połowa
Moje dzikie wiersze........
Symphony of the Night
Cz. II Zapada zmrok....
Kapowanie różnych spraw...
Propozycje.......
I znów nikt nie zajrzy........


skasowane na prośbę autorki.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Usunięcie posta 123456 w Morku w temacie Miecze na plecach - offtop

Usunięcie tematu Screen w Morku - taki temat już istnieje

EDIT

Zamknięcie tematu OGNISKO w Obku - problem rozwiązany.

Kasacja tematu gdzie jest gildia magow? w Obku - wystarczy tylko spojrzeć na nazwę tematu...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wydzieliłem kilka postów z COA do nowego tematu by nie karmić potworka offtopica

[Dodano po chwili]

Kasacja moich i Jarka postów w 'spolszczeniu' w NWN2. Zaczął się OT.

P.S Odpowiadając na twoje pytanie. Nie nie siedzę cały czas na forum. Ganienie niesfornych userów traktuje jako rozrywkę pomiędzy powaznymi zajęciami których mam aż nadto.
Odpowiedz
10% ostrzeżenia dla użytkownika emkakafetheelderscrools - głupie posty...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja kilku postów Smoon'a Lodowe Serce w dziale Baldur's Gate II.

Powód ? Posty jednozdaniowe, nic nie wnoszące do tematu. (Uwaga do Smoon'a - bardziej rozbudowuj swoje wypowiedzi, nie pisz tego samego co zostało wytłumaczone parę postów wyżej i (najważniejsze) wpierw przeczytaj cały temat, a dopiero potem weź się za pisanie posta).

Się obejdzie bez procencików (na razie).

Następujący temat w dziale Baldur's Gate II został zamknięty:
*Rozmowy z innymi osobami a Jaheira

Powód ? Problem rozwiązany
Odpowiedz
Jeden z postów Favara w temacie Faerun -> Sugestie i propozycje -> Nowa era, został usunięty. Powód - spam.

Post Smoon'a Lodowe Serce w temacie Faerun -> Błędy -> Punkty energii również usunięty jako spam
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...