[GIII] problem z grafika w grze

Jak zwykle mam dziwny problem, a mianowicie robilem wszystko aby poprawic jakosc grania i pomyslalem ze zrobie formata bo dawno nie robilem no i po zrobieniu okazalo sie ze cos sie stalo z grafika w grze....

oto kilka screenow z gry:
http://img205.imageshack.us/img205/5812/sn...11200000xi0.jpg

http://img205.imageshack.us/img205/8314/sn...11200001zl9.jpg

http://img83.imageshack.us/img83/7448/snap...11200002go4.jpg

Moge tylko powiedziec ze przed formatem dzialala wszystko normalnie, a teraz widzicie co sie dzieje-.-
Obecnie przegladam fora w poszukiwaniu jakiegos rozwiazania ale jak narazie bezskutecznie... Jezeli ktos wie jaka jest tego przyczyna prosze o odpowiedz;/
Moj sprzet to: procek AMD athlon 2500, 512MB ram DDR 400MHz, grafa Radeon 9600se 128MB... ble ble i standartowa podkladka pod mysz-.=
Odpowiedz
Ja bym zaczął od odinstalowania sterowników do karty graficznej i zainstalowania nowych. Miałem takie błędy z Hitmanem 3 i przeszło.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
niestety reinstalacja sterow do grafiki nei pomogla;/ jakies inne sugestie? plz ;x
Odpowiedz

Użytkownik Ekhtelion dnia Nov 20 2006, 06:45 PM napisał

DirectX? Nowe sterowniki do grafy?

[post="50344"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



przeciez podczas instalacji g3 mozna zainstalowac od razu najnowszego directax-.= wiec go zainstalowalem
Odpowiedz
Ja radzę wywalić radeona i mówię to z dobrego serduszka. Bo prawda jest taka, że pod każdę grę trzeba coś doinstalowywać albo zmieniać.

Taaa, ewentualnie można stanąć na rękach podczas pełni księżyca, tez powinno pomóc... Jednym słowem bajki opowiadasz.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Pod Radeonem? Nie wiem skąd ci się to wzięło, nigdy praktycznie nie miałem z nim żadnych problemów, nie spotkałem się z przypadkiem, gdy gra nie chodziła pod ATI. Natomiast pod GeForce są gry, które poprostu nie chodzą.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Użytkownik Dany dnia Nov 24 2006, 07:18 AM napisał

Pod Radeonem? Nie wiem skąd ci się to wzięło, nigdy praktycznie nie miałem z nim żadnych problemów, nie spotkałem się z przypadkiem, gdy gra nie chodziła pod ATI. Natomiast pod GeForce są gry, które poprostu nie chodzą.

[post="50421"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Z tym z kolei ja się nie spotkałem, gry w większości robione są pod nvidia

Cytat

"Taaa, ewentualnie można stanąć na rękach podczas pełni księżyca, tez powinno pomóc... Jednym słowem bajki opowiadasz."

Super zabawne... Jest jak powiedziałem

BTW: Ekhtelion sam sobie przeczysz? Najpierw mówisz o nowych sterownikach a potem piszesz, że nie trzeba do instalowywać?
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Lol... a czy ja gdziekolwiek napisałem, że nie trzeba 'czegoś' doinstalowywać? Mój zgryźliwy komentarz tyczył się jakże życiowej rady - "wywal radeona". A swoją drogą to sterowniki to jest taki dosyć ważny 'coś' do doinstalowania.

Cytat

Z tym z kolei ja się nie spotkałem, gry w większości robione są pod nvidia
Zanim się zacznie przepychanka w stylu dzieci z piaskownicy to może przyjmijmy, że liczba gier robionych pod chipy NVidii i Ati (a raczej AMD-Ati teraz ) jest równa? Ba, nawet by to pewnie zgodne z prawdą było. Co z resztą nie zmienia faktu, ze gra ma chodzić na jednym i drugim sprzęcie.l


To, że Gothic to programistyczna fuszerka nie jest żadną tajemnicą i być może inna wersja sterowników rozwiążę problem.
Odpowiedz

Użytkownik Ekhtelion dnia Nov 24 2006, 06:22 PM napisał

Mój zgryźliwy komentarz tyczył się jakże życiowej rady - "wywal radeona".

[post="50467"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Dobra może trochę przesadziłem
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Ja bym na twoim miejscu zainstalował G3 no i karte tez na nowo
Specyfikacja mojego kompa
Intel® Core(tm)2 Quad CPU @ 2.40GHz
Pamięć 2048 Kingston
Płyta główna ASUS P5KC
NVIDIA GeForce 8800 GTX
Dysk twardy Segate Baracuda 320 GB
Zasilacz 600 W
No i mam GeForce 8800 GTX 768MB
http://www.4max.pl/default.asp?g=&gg=&produkt=2456
Odpowiedz
Jeżeli ci się chce żrób formata wszystkiego od nowa i zainstaluj ponownie sterowniki powinno pomóc ...
Odpowiedz
Mam pytanko dotyczące grafiki. Podczas otwierania skrzyni lub podchodzenia do gór pojawiają się białe paski i wkurza mnie to cholernie. Paski znikają jak tylko odejdę ale jak właśnie walczę sobie z orkami a mi tu jakieś paski wylatują mój komp:

AMD Athlon 3000+ (64 bit)
1024 RAM
Dysk po formacie najnowsze sterowniki, i DirectX
Wolnego miejsca mam 76 GB
Na początku takie błędy nie występowały

PLX HELP
Odpowiedz
Miałem podobnie... Na to rady chyba nie ma, a pojawiało sie jak byłem np. na pustyni. Trzeba poczekać albo F5 i F9
Odpowiedz
Ja tak miałem, gdy zmieniłem sobie ustawienia z maksymalnych na najniższe Dziwne. Pomogło, gdy zmieniłem na średnie ustawienia....


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Użytkownik Medivh dnia Dec 13 2006, 12:16 PM napisał

Ja tak miałem, gdy zmieniłem sobie ustawienia z maksymalnych na najniższe Dziwne. Pomogło, gdy zmieniłem na średnie ustawienia....

[post="51468"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



To dowodzi, że twórcy dbają o jakość tego co zobaczysz na ekranie . Po co ci słabe jak możesz mieć Średnie? xD
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
No to zmieniam na niskie gra nie wygląda wtedy zbyt fajnie ale może pasków nie będzie
Odpowiedz
co do pewee. jakie shadery masz włączone ?? Możę 3,0 (twoja karta ich nie obsługuje)??
Odpowiedz
Wnerwilem sie na tego gothica i dalem sobie z nim spokoj ale teraz znowu mam na niego chec wiec zrobilem formata,zainstalowalem gre i lipa;/ znowu to samo...

Użytkownik Guest dnia Dec 16 2006, 06:55 PM napisał

co do pewee. jakie shadery masz włączone ?? Możę 3,0 (twoja karta ich nie obsługuje)??

[post="51623"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Mam w opcjach wszystko na low, a shadery pewnie calkowicie wylaczone-.-

Jakby ktos mial jakis dobry pomysl co by to mozna jeszcze zrobic to jestem otwarty na propozycje;/
Odpowiedz
Ja miałem podobny problem jak miałem angielską wersje , gdy zainstalowałem polską to te paski nigdy już nie wróciły:)
Odpowiedz
← Gothic

problem z grafika w grze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...