Splinter Cell: Double Agent

A więc (pozdrawiam prof. Olenowicza ) wydaje Ci się, że w Polsce nie ma tanich, oryginalnych gier i do tego 'po naszemu'? A więc jesteś w błędzie!

Nadchodzący Splinter Cell: Double Agent jest do kupienia za 'tylko' 78zł w sklepie Cenegi. Dla wszystkich amatorów przygód współczesnego Garreta - Sama Fishera to napewno gratka nie mała. A tych co chcą pobawić się w jedną z najlepszych (a raczej oryginalnych, mając na myśli tutaj tryb Coop) gierek multiplayerowych chyba nie musze nawet przekonywać.

P.S. Cena 78zł jest ceną promocyjną i przedpremierową.

[Dodano po chwili]

Nono, kto by pomyślał, że dziadek "Fiszer" zostawi nidforspida'eloziom'carbona w tyle Pod względem ilości ściągnięć dema z gamershell przebił go o ponad 100%. Moja wiara w ludzi nie upadła.

Tutaj link do zapowiedzi => http://gry.wp.pl/filtr;1,0;x;zapowiedz,3087;core.html

A tutaj do pobrania demka => http://www.gamershell.com/download_16362.shtml

Godspeed.
Odpowiedz
Chcę zapytać Ekh, czy ty zakupisz nowego SC. Jestem tego niezmiernie ciekawa.

Jedyne co mnie ciekawi w tym SC to zakończenie i to, czy córka Sama naprawdę nie żyje, Bo w to mi ciężko uwierzyć.
Odpowiedz
Nawet się powstrzymam od złośliwych komentarzy i ci powiem eśli cie to tak intresuje. Zamówienie złożyłem już tydzień temu i campuje się teraz na listonosza.
Odpowiedz
God damn... dzięki temu tematowi uświadomiłem sobie, że nie przeszedłem jeszcze do końca Chaos Theory... właściwie to prawie wogóle w niego nie grałem! Jutro się za niego zabieram!

PS. DON'T CAMP NOOB!
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Nawyki z CS'a mnie denerwują...
Ja grałem w Pandorra Tomorrow, w Chaos Theory tylko demo. Wiem, że multi jest podobno bardzo fajne, ale narazie nie zamierzam myśleć o tym.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
← Gry ogólnie

Splinter Cell: Double Agent - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...