[GIII] Pierwsze wrażenia

Hmmm, wrażenia?? Powiem jedno... FANTASTYCZNIE!!!!!!!!!!!!

Gdyby nie te wymagania....

Ale i bez tego gra jest wielka....

A juz szykuje sie dodatek!!!!!
Odpowiedz
fajnie się zapowiada, tylko Bezimienny bez kitki . Dziwne jest to, że w polskiej wersji naszej drużynie z GII, czyli Miltenowi Diegowi i innym zmieniły się głosy i czy Milten miał szatę Arcymaga Ognia?? . Grafika cudowna, szczególnie gdy jeden ze ścierwojadów padł trupem i ześlizgnął się po zboczu, bardzo realistycznie. Tylko trochę trudno jest mi strzelać z łuku, bo nie ma automatycznego celowania, trzeba samemu namierzać wroga SZKODA. W sumie całkiem spoko.
Odpowiedz
Właśnie dobrze, że trzeba namierzać samemu. Nie musisz czekać na farta by trafić, a samemu celując możesz trafić zawsze, nawet w biegnącego prostopadle.
A co do ragdolla, to wcale nie jest aż taki super. To już raczej standard, a ciała często śmiesznie podskakują po śmierci.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Czekajmy na patche które to poprawia bo na pewno sie takowe pojawia. Ja czekam do jutra na demo i zobaczę co z tego wyjdzie
Odpowiedz
Jakby co, to wiedzcie, że oryginalna polska wersja gry ma od razu w sobie patch 1.08. Ale przydałyby sie kolejne
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Tak czy siak gra jest świetna gram w edycje kolekcjonerska, trudno sie od kompa oderwać, jeśli chodzi o świat jest nieporównywalnie lepszy niż w poprzednich częściach, klimat tez niezły czasami jednak myślę ze trochę mu brakuje do tego z jedynki. Gra roku!! Faktycznie system walki trochę dziwniejszy i lekko głupawe Al ale mimo to świetnie sie gra. Nie mowie juz o łowiectwie które jest super do tej pory w żadnej grze takiego fajnego systemu nie zrobili
Odpowiedz
Gryyyy *rzuca mychą o ścianę* Nienawidzę neo... Ściągałem sobie pliczek do dema... Cztery godzinki trwało i neo mi sie rozłączyło *uderza pięścią w blat biurka* Na 92% ściągania. Próbowałem wznowić ale kupę mi to dało. Musze od nowa próbować *zrezygnowany*
Odpowiedz
A nie używałeś DAP'a albo flashget'a? Nie miałbyś takich problemów
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Nie no! To są chyba jakieś kpiny! Żebym mógł jakoś w to grać, musiałem wszystko ustawić na minimum, rozdzielczość 800x600 (na 19' monitorze LOL), a i tak w niektórych momentach się wiesza! Albo zrobią jakiegoś patcha poprawiającego to... ALBO BĘDZIE TO NAJBARDZIEJ SPARTACZONA GRA TEGO ROKU!

...
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
← Gothic

Pierwsze wrażenia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...