Darmowe MMORPGi

Znacie jakieś darmowe MMORPGi? Bo ja jestem z deka nie przy kasie a też bym sobie chciał pograć...
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Lineage 2
MU Online
Tibia

Te trzy są jedynymi darmowymi jakie znam A, że wielkim pasjonatem gier MMO nie jestem, to z pewnikiem jest ich o wiele, wiele więcej i ktoś ci na pewno doradzi inne
Odpowiedz
Lineage 2 jest płatny
a co do Mu Online to masz 2 darmowe i 1 płatny (od 60 lvl). Płatny różni się tym, że jest więcej map, większy exp, więcej eventów i w ogóle więcej dogodności.

Darmową masz jeszcze Ultime, i teoretycznie Guild Wars (tyle co kupienie gierki, ale abonamentu nie ma )

p.s. oczywiście mowa o oficjalnych serwerach
Odpowiedz
A znalazłoby się może coś po polsku?
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Z całym szacunkiem Raphagorn, ale żeby grać teraz w MMORPG trzeba wykazać się znajomością języka angielskiego (w sumie niewielką). Jedyna gra, w której słyszałem o jako takim spolszczeniu to Tibia. Ja osobiście polecam to co było wymienione przez Tokara i Nazina oraz jeszcze do tego Knight Online.

http://www.knightonlineworld.com/
Odpowiedz
No to dorzucę coś jeszcze od siebie.

www.arena-albionu.pl

Polska gra na przeglądarkę internetową. Ma sporo grafiki jak na taką grę, jest po polsku i jest dość skomplikowana, ale wciąga. Kiedyś grałem w to ostro...
Odpowiedz
Też dodam od siebie cośprzez przegladarkę: www.vallheru.org <- Praktycznie zero grafiki ale wciaga niesamowicie xD.
Odpowiedz
To znaczy za samą grę mogę raz zapłacić ale abonamentu już nie zniosę A tak w ogóle to czemu nikt nie wspomniał o Faerunie?
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Co do darmowych mmorpgów mogę ci jedynie poradzić DarkEden, z tego co wiem niedawno padł niestety serw International, ale może jakbyś sprawdził to by się znalazły jakieś serwy, bo gierka jest fajna.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz

Użytkownik olo dnia Nov 5 2006, 10:20 PM napisał

z tego co wiem niedawno padł niestety serw International

[post="49978"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Nie dziwię się - skoro gra nie jest regularnie opłacana przez graczy to może szefostwu się to wreszcie znudziło...
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Raczej jakieś małe geje zahackowaly go z tego co słyszałem ;/
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
www.runescape.com - wchodzisz, robisz konto i grasz przez www.
Sterujesz myszką, rozwijasz umiejętnośći i w ogóle, wszystko.
Gra działa w środowisku 3d.
Jeśli chcesz mieć wszystko odblokowane, to musisz niestety zakupić członkostwo.
Ale i bez tego gra jest fajna
Odpowiedz
tibijka jes najlepsiejsza i morzew jeszcze ogejm ale i tak tibia lepsza sie tak fajnie chodzi no i darmuwka!
Odpowiedz

Użytkownik Boss! dnia Mar 3 2007, 09:34 AM napisał

tibijka jes najlepsiejsza i morzew jeszcze ogejm ale i tak tibia lepsza sie tak fajnie chodzi no i darmuwka!

[post="55737"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Toi było przykre ...
Proponował bym poprawić błędy i nie wchodzić na fora przed skończeniem 13-14 lat.

A co do "najwspanialszych", darmowych MMORPG to zaliczają się do nich moim skromnym zdaniem takie tytuły jak Ragnarok Online (ponoć bezpłatne), Ultima Online (jedyny MMORPG w którym składa się przeważnie podanie o konto a gra MUSI być klimatyczna) oraz ewentualnie Lineage choć moim zdaniem to poprawiona tibia z dobrą grafika 3D ... jeszcze jest taki tytuł jak GuildWars ale on formalnie nie jest do końca bezpłatny, a dodatkowo szybko się nudzi więc raczej bym po niego nie sięgał.
Odpowiedz

Cytat

Ragnarok Online

Tylko nie te różowe postacie biegające po różowych lokacjach i zabijające różowe potworki... jak widziałem to coś, to po pięciu minutach miałem dość. Można dostać oczo*********.

Ktoś już wspomniał o Silkroadzie - polecam. Kiedyś grałem, fajne.
Lineage - za szybko się nudzi.
Tibia - n/c....
Knight Online - widziałem, ale nie grałem. Może być.
Kal Online- nie. Nie w moim guście.
Guild Wars - widziałem screeny. Jakoś nie jestem do niej za bardzo przekonany...
WoW - nienawidzę tego. Nie pytajcie: dlaczego, po prostu nienawidzę.

Nie wiem, czy jeszcze są jakieś oficjalne czy pirackie serwery darmowe do tej gry, ale może są... chodzi mi tu o RYLa(Risk Your Life). Swego czasu zagrywałem się w to godzinami. Z wymienionych w tym poście RYL jest jak dla mnie najlepszy.


Zamiast grać w MMO to możesz pograć w RPG albo RTS. Ja niedawno zakupiłem sobie z extra klasyki BGII, Disciples II i THPS4. Każda po 20zł. Wydać dwie dychy na Baldura to malutko, a zabawy będziesz miał na wiele, wiele godzin...
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
Jeżeli szukasz naprawdę dobrej gry mmorpg za free to według mnie najlepszy jest silkroad. Tylko uważaj, strasznie wciąga . Ja na pół roku straciłem kontakt ze światem zewnętrznym (nie licząc szkoły, którą też sobie skracałem ). Poza tym całkiem fajny jest knight online.


Odpowiedz
Polecam stronke:
www.mmorpg.webstie.pl
lista darmowych gier mmorpg
Odpowiedz

Użytkownik (Gość)Łowc@* dnia śro, 06 wrz 2006 - 17:09 napisał

Też dodam od siebie cośprzez przegladarkę: www.vallheru.org <- Praktycznie zero grafiki ale wciaga niesamowicie xD.

[post="47993"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



No mnie tez się podobają, ale to raczej gra dodatkowa, bo gra się w nią max 20 minut dziennie.
Ja polecam server:
Bruinena
Osadzony w świecie Władcy Pierścieni, ma jak na ten system sporo graczy, choć ich liczba nie jest zatrważająco duża

Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Darmowe MMORPGi - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...