[KotOR I] Świetlne miecze

Ja najbardziej lubię walczyć podwójnym laserowym mieczem. Fajne triki z nim wychodzą , super wygląda i można go zamienić w jeden miecz .
Odpowiedz
Dwa miecze świetlne, obydwa niebieskie z najlepszymi kryształkami
Jeden mieczyk to przeżytek, a podwójnym według mnie ciężko trafić przeciwnika [chociarz Bastyili to gitnie idzie]
Odpowiedz
Chyba was pogieło ja jestem sługusem "Ciemnej Strony Mocy" i zawsze chodze Bastillą ,Vatrasem i Joleem. Bastilla ma ten miecz czerwony z najlepszym kryształem który jest z jasnej strony i pokonuje ciemnom.
I ona ma dwa czerwone Miecze Swietlne.. Vatras ma dwa czerwone, A jolee ma............... DWA CZERWONE!!!!!!!!
Odpowiedz
ja wole jednoręczne
Odpowiedz
ja lubie mieć dwa miecze świtlne - długie a w jednym taki specjalny żółty kryształ a w drugim taki jasno niebieski- podchodzący pod fiolet.

Kryształy można upić w tej stacji na tej czerwonej planecie po 2 ataku tych przemytników.
Odpowiedz
a moje ulubione miecze , tzn. ich kolory to żółty i czerwony , ew. pomarańczowy
Odpowiedz
Podwójnego miecza ja nie używam bo ma gorsze działanie niż używanie dwóch mieczy po jednym w każdej dłoni, na dodatek mamy wtedy więcej miejsc na klejnoty, a co za tym idzie większe obrażenia i skuteczność ataku.
Odpowiedz
Mój ulubiony mieczyk to zielony podwójny miecz. Kiedyś lubiłem niebieskie, ale zauważyłem że niebieskie są bardzo pospolite, zresztą zielone też, ale zielone używają już bardziej zaawansowani Jedi np. Qui-Gon Jinn lub Luke Skywalker w "Powrót Jedi"
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
U mnie akurat główna postać używała dwóch mieczy: niebieskiego i zielonego,
a reszta np. staffa czerwonego. Ogólnie ja wybieram kolory tak, by mi się podobały. Ale liczą się jeszcze kamienie jakie się do nich włoży. Ja miałem później wypasione miecze.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Używanie pojedynczego miecza to marnowanie potencjału postaci. Podwójny miecz jest niezły, ale pozostawiam go zwykle jako broń charakterystyczną Bastili Shan. Zdecydowanie najlepszą kombinacją jest walka przy pomocy dwóch mieczy - można w nie napakować dodatkowe kryształy i inne usprawnienia. Co do koloru - osobiście preferuję 2 x blue - taki kolor uwielbiał sam Luke Skywalker, a jako niepoprawny rycerz Light Side - podążam jego ścieżką.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Kiedy grałem W Jedi Academy to zdecydowanie najbardziej lubiłem fioletowy podwójny.
Ale w KOTORze używałem standardowego niebieskiego żółtego podwójnego oraz krótkiego i długiego czerwonego
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Ja kocham miec kombinaje zielonego z fioletowym.Ale Bardzo chetnie bym sie wzial za miecz czrnej barwy.to by wymiatalo!!!!
Odpowiedz
ja lubie x2 czerwony z krystzałam Qxitlon

lub

double z cyan z krształem Frontil (chyba tak sie to pisze) + 2 do DS, + 3 do dmg, + 4 dmg by lightning.
Odpowiedz
Oj brzydale, kiepskie gusta macie. Przynajmniej jeśli chodzi o kolory.
Ja preferuję Two-handed Lightsaber o kolorze fioletowym. Ni to Jedi, ni to Sith. Ze względu na moją chamską i złośliwą naturę...

POZATYM, to nie są 'Miecze Laserowe' tylko 'Miecze Świetlne'. Czy 'Light' oznacza 'laser'?
Odpowiedz
A tak właściwie powinno się mówić - "szable świetlne". Chociaż to głupota - "saber" to szabla, pałasz, ale na pewno nie miecz. Tymczasem na filmach broń Jedi ma wyraźnie kształt miecza. Dziwne.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Mówimy tu raczej o tłumaczeniu potocznym, mój zacny Hawkwoodzie.
Odpowiedz
Ja tam uwielbiam 2 miecze - jeden o kolorze srebra (tak można znaleść ten kryształ) ,a drugi o kolorze czerwonym.
Odpowiedz
Biorąc pod uwagę, że srebrny Lightsaber jest tylko w KotOR'ze II, to tak, jest ładny.
Odpowiedz
Nie będe oryginalny - 2 mieczyki świetlne. A kolory to tak: na początku gry aż do PRAWIE samego końca chodzę z jednym niebieskim, a drugim czerwonym, nastęnie, gdy zrobimy tego qeusta na tej małej stacji kosmicznej z zabiciem tych kliku ludzi-jaszczurek to odrazu kupuje od tego Rodianina 2 najlepsze kryształki w grze - mieczyki stają się: jeden błękitny a drugi pomarańczowy wypas do czasu kiedy zobaczysz kolorki mieczy w KotOR2
Odpowiedz
Ja lubię dwoma czerwonymi, jeden długi, drugi krótki
Pracuj ciężko a będziesz ... kaleką !!!
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Świetlne miecze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...